ELEFANTENTREFFEN -izazov za prave avanturiste ili...

Status
Not open for further replies.
darkofj said:
Ove godine je bilo toplo. Ali, nekada smo vozili na minus 16, a spavali i na minus 23. Treba moto-donji veš, pa traperice ili sl, pa goretex, pa najbolje još preko toga kompletno zimsko odijelo. Naravno, troje tople čarape, a gore podkošulja, majica , vesta , topla majica i topla goretex jakna. U šatoru ti treba podmetač, dvije vreče za spavanje i dvije-tri deke. Treba ti i kapa, litra žestice, i šteka pive , ako je ne želiš tamo kupovati po 3 eura. A i praktično je to imati kraj šatora. Treba i nešto hrane koju možeš podgrijati ili ispeći na vatri. I jako tople goretex čizme! Ako sam nekaj zaboravil, nadopisati ću naknadno.

Sve je to krasno dok nema snijega, mislim da se vecina nemoze voziti sa svojim motorima po snijegu, jedino enduro motori, ili se varam?
Sa svojim bi imal problema i po ovom blatu... :?
 
kober said:
Sve je to krasno dok nema snijega, mislim da se vecina nemoze voziti sa svojim motorima po snijegu, jedino enduro motori, ili se varam?
Sa svojim bi imal problema i po ovom blatu... :?
Da, na to treba računati. Zato se mora uzeti rezerva, mislim moraš imati u rezervi još koji dan ako zapadne snijeg. Prvi puta se nisam uspio u nedjelju vratiti kući tek ove godine, jer nas je zatrpala snježna mećava. Ali , ne brini, trebalo nam je za 2 km do prvog hotela, u kojem je začudo bilo slobodnih soba, 2 sata guranja, a i padanja, i onda je ostatak dana u hotelu bilo jako dobro. A u ponedjeljak ujutro snijeg je nestao....
 
Kada smo se spakirali, već je bilo 10 cm snijega. Trebalo nam je sat vremena da naših 5 motora izguramo 100-200 m , do ulaza u kamp, srećom nismo bili daleko, već kod ulaza.
 
Baš bi išao,ali prvo bi morao posuditi neki normalniji motor za snijeg :xovaj moj se kliže nemilo
s njim se nemože iči definitivno :palacdolje:
neznam kako ti Darko uspjevaš sa svojim po tom klizavom snijegu??? :misli:
 
KAMENI DJ said:
Kojeg je datuma ovaj E.T. i kada-odakle bi se kretalo?
53. Elefantentreffen, 30.01. - 01.02.2009.
 
Status
Not open for further replies.