ENDURO utrka lika PH i AA

Tko neproba Kunovac nije nista probo.....pravi test pozvan je i pravi muskarac sa OLD SPICE reklame...
 
supertomo said:
autom se može doći na odokativno 100 metara od drugog brzinca (u blizini moje kuće)  i jedno 500 metera od  boxa i prvog brzinca (ostaviš auto na kraju  sela  Kunovac Kupirovački i nastaviš cestom  )

a jedan brzinac je udaljen od drugog oko 800 m zraćne linije tak da se u biti sve može pogledati ...samo se prošetaš preko livade ...

e sad terencem se može i zaći u šumu jedan dio ali za viditi najbolji dio treba se prošetati bar 1 km .

Fala.
 
iako i nemate puno pod pitanja od sutra sam u lici non stop a tamo nema ni struje a kamoli internet pa za sve upite zovite na moj mobitel 098 313 626 Tomo (y)
 
Prije odlaska stavi još točnu satnicu za tehnički i start jer većina dolazi u subotu ujutro.... nismo svi bogati neradnici ko Skala. :mrgreen:
 
mate said:
Prije odlaska stavi još točnu satnicu za tehnički i start jer većina dolazi u subotu ujutro.... nismo svi bogati neradnici ko Skala. :mrgreen:

a ti neideš s nama kod Tome u srijedu  :misli:
 
http://www.emkbuzet.hr/images/stories/dokumenti/posebni_pravilnik-_enduro_graac-srb_2011-isp.pdf

sve satnice su tu

kup klasa starta zadnja i kako stvari stoje vadit će se jednodnevna licenca koja će koštati oko 50 kn ...

mi kao organizatori ćemo pokušati (ako bude moguće ) taj trošak staviti u cijenu startnine ali naravno to ovisi o broju projavljenih vozača u ovoj klasi ....

 
http://www.jutarnji.hr/hrvatska--zmije-zavrsile-zimski-san--pazite-da-vas-ne-ugrizu/942163/
 
Dugi je već zadnji put skakal s poskocima  :shock: :LOL:
 
Sve je finiširano, brzinci , etapa itd.... šankovi za neke  :mrgreen:.... :drunk:  Vidimo se u Subotu, nadam se u što većem broju  (y)
 
Vidim biti ce gripa 8)

Naime padati ce kisa sigurno :mrgreen:
 
Subota sunce, nedilja malo kiše....  iako su i ovih dana najavljivali kišu, padala je samo jučer popodne 2 sata...
 
Danas sam dobio zabranu pobjeđivanja jer navodno na peharu već piše Lovrino ime, tak da vozim samo subotu. :mrgreen:
 
Th jebote , ak ti voziš bi i ja .... jel ima koja dobra duša koja bi me povezla i vratila nazad ... mene i mog konjića  :misli: :misli:
 
ja ti posudim prikolicu.........papiri su itak kod tebe.......
 
stojednaseljačina said:
Th jebote , ak ti voziš bi i ja .... jel ima koja dobra duša koja bi me povezla i vratila nazad ... mene i mog konjića  :misli: :misli:


8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
stojednaseljačina said:
Th jebote , ak ti voziš bi i ja .... jel ima koja dobra duša koja bi me povezla i vratila nazad ... mene i mog konjića  :misli: :misli:

Znači, da ja ne vozim ni ti ne bi imao volju? :LOL:
 
markookram said:
pa kaj panja uzimamo sa sobom   :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
a na kojeg misliš 101 ili chalu :misli: :misli: :misli: