ENDURO utrka lika PH i AA

oćemo 101 inicu na startu...  (y)
odma kažem da ima dvije minute u minusu.... :mrgreen:
 
dugikle said:
a na kojeg misliš 101 ili chalu :misli: :misli: :misli:
pa 101 ... on stoji na svakom brdu ko panj ... vrrrlo teško ga je preskočiti  :mrgreen:

chala leti po brdima ... jelda dr. kolač  :D :D :D :D
 
Pičkeeeee , zaboravljate da su brzinci skoro pa po ravnom .... a tu sam na svome ...  uostalom .... ne sječam se ko tu ima pehar među profićima ... Okla  , Skala .... i tko još  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:   
 
mate said:
Danas sam dobio zabranu pobjeđivanja jer navodno na peharu već piše Lovrino ime, tak da vozim samo subotu. :mrgreen:

slušaj, pošto se Mesić usra harmonikaša vozi i on sa nama softićima kup klasu  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Čekaj malo, znači i javno priznaješ da Čala leti po brdima a ti nemreš?!?Nema pljuvnja po njemu?!? I onda se još stalno slažeš samnom?!? Nešto u toj bundevi nije u redu... :shock: :shock: :shock:

:LOL:
 
.:Lovre:. said:
slušaj, pošto se Mesić usra harmonikaša vozi i on sa nama softićima kup klasu  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

A jebiga, sad je kasno, ti si već platio. :mrgreen:

Harmonikaša se ne treba bojat na svom terenu, ja sam to i dokazao.  :jesus: :mrgreen:
 
.:Lovre:. said:
slušaj, pošto se Mesić usra harmonikaša vozi i on sa nama softićima kup klasu  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

koja je pička taj mesić  :palacdolje: :LOL:da mi je adv na hrpi bi videl harmonikaš kak se vozi :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: btw:lovre ja i okram nosimo najbolju mješavinu za tebe i mesića kaj se benge tiče nemojte niš kupovat mi vam nosimo (y) (y) :ujaja: :ujaja: :ujaja:
 
Šta Mesić nije rekao, mi bi u subotu na vožnji harmonikaša malo sredili, da mu nebu tak brz  :jesus:
Ovak se pripremal i brusil po kalnićkom kamenju za subotu  (y)
 
tomi_aa said:
Šta Mesić nije rekao, mi bi u subotu na vožnji harmonikaša malo sredili, da mu nebu tak brz  :jesus:
Ovak se pripremal i brusil po kalnićkom kamenju za subotu  (y)

ma znaš da mi je drago kaj lovre i mesić voze softić kup  (y) (y) (y) naši su na bregovima kaj se tiče izvlačenja i postavljanja zapreka (y) :LOL: :LOL:
 
Joj kako ce ovo biti zanimljivo, vec vidim :mrgreen:

a Mesic je picka :LOL:
 
dugikle said:
ma znaš da mi je drago kaj lovre i mesić voze softić kup  (y) (y) (y) naši su na bregovima kaj se tiče izvlačenja i postavljanja zapreka (y) :LOL: :LOL:

Idemo pored njih pa ih onak prelazimo iz zajebancije, pa pustimo naprijed, pa opet... ko klinci u osnovnjaku.  :mrgreen:
 
mate said:
Idemo pored njih pa ih onak prelazimo iz zajebancije, pa pustimo naprijed, pa opet... ko klinci u osnovnjaku.  :mrgreen:

tu ih tak razjebemo i izmorimo (y) :LOL: :LOL: tak da su brzinci naši (y) (y) :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
dugikle said:
tu ih tak razjebemo i izmorimo (y) :LOL: :LOL: tak da su brzinci naši (y) (y) :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Pa ima snimljeno kako se Lovre nabacivao na jadnog chalu kad nije ispeljao brdo sad će biti obrnuto  :LOL:
 
mate said:
Čekaj malo, znači i javno priznaješ da Čala leti po brdima a ti nemreš?!?Nema pljuvnja po njemu?!? I onda se još stalno slažeš samnom?!? Nešto u toj bundevi nije u redu... :shock: :shock: :shock:

:LOL:

KAk nebi priznal da Čala leti po brdima , pa vidli su svi zrak zemlja zrak zemlja ... čak je letil i s motorom na leđima .....  slaganje s tobom ... i meni je čudno ,sam  nemrem dokučit jel problem u meni , ili tebi  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
 
stojednaseljačina said:
KAk nebi priznal da Čala leti po brdima , pa vidli su svi zrak zemlja zrak zemlja ... čak je letil i s motorom na leđima .....  slaganje s tobom ... i meni je čudno ,sam  nemrem dokučit jel problem u meni , ili tebi  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:

A ja bi se kladio u veci iznost da je post isao Okramu :?
 
stojednaseljačina said:
KAk nebi priznal da Čala leti po brdima , pa vidli su svi zrak zemlja zrak zemlja ... čak je letil i s motorom na leđima .....  slaganje s tobom ... i meni je čudno ,sam  nemrem dokučit jel problem u meni , ili tebi  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
Što jest jest...il pusti noge jako nisko pa mu se šlajsaju po zemlji...ili ih diže nebu pod oblake  :rofl: :rofl:
 
Barabe :palacdolje:

Na nevinu devojku ste udarili :jesus:

a VIDITE ko pomaze drugu u nevolji 8)

http://www.youtube.com/watch?v=IUzZxDST_A0
 
stojednaseljačina said:
KAk nebi priznal da Čala leti po brdima , pa vidli su svi zrak zemlja zrak zemlja ... čak je letil i s motorom na leđima .....  slaganje s tobom ... i meni je čudno ,sam  nemrem dokučit jel problem u meni , ili tebi  :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:

Ajme Vuhec... http://www.youtube.com/watch?v=_v7Y0j8n-2A&feature=related