Ženska moto oprema

RSbikerica

New member
Sutra idem u Zg i htjela bih si kupiti jaknu, rukavice...i sad me zanima sta? Htjela sam Dainese ali oni imaju jos samo par brojeva i 2-3 modela od kojih je jedan ljetni. Ili IXS Falcon jer mi se stvarno cini dobra jakna, ali ima broj njemacki 44, koji je to hrvatski? :shock: I onda sam razmisljala o M-Techu, ali ne znam kakvi su oni. Imate vi kakav prijedlog? Ja sam totalno zbunjena... Trazim nesto kozno (u krajnjem slucaju cordura) i da ne propusta ni vjetar ni vodu, i da mozda jos ima patent za hlace ako se jednom i to odlucim kupiti? Ili mozda neko odijelo? Ili ja previse trazim? :mrgreen:
 
44? pa to je ogromno, samo za debele svabice
 
Ma onda nista ni od toga. A jel mi moze netko pomoc pri odabiru, da zna neku dobru jaknu zensku (mora biti uza naravno :mrgreen: )?
 
RSbikerica said:
Ma onda nista ni od toga. A jel mi moze netko pomoc pri odabiru, da zna neku dobru jaknu zensku (mora biti uza naravno :mrgreen: )?

Pa pogledaj ponudu na stranicama od Sepica, Miljca i drugih...nesto ces sigurno naci...
 
Cigla said:
RSbikerica said:
Ma onda nista ni od toga. A jel mi moze netko pomoc pri odabiru, da zna neku dobru jaknu zensku (mora biti uza naravno :mrgreen: )?

Pa pogledaj ponudu na stranicama od Sepica, Miljca i drugih...nesto ces sigurno naci...

Sepic ima stranicu ali nema broja onog sto me zanima, Miljca nemam pojma a Box 15 nema. Sta je sa Suomyjem?
 
u ing kartu, stara samoborska, imas axo i suomy ako se me dobro sjecanje sluzi, imas uvex u varsavskoj, top moto u zagrebackoj bi trebao imati spidi al ne znam kakva im je ponuda...imas jos eurorent,... ruting je napravio salon, imas bencony-a u sesvetama...motormaniu u velikoj gorici...ma mozes hodat do preksutra (a da nis ne nadjes :mrgreen: )
 
M-tech ti je odličan, inaće je to največa telijasnska kožarska firma, mislin da nećeš falit.
ja san se mislija između kožne M-tech ili poliester IXS i sad mi je žaj šta nisen uzea M-tech
 
wheelsurfer said:
M-tech ti je odličan, inaće je to največa telijasnska kožarska firma, mislin da nećeš falit.
ja san se mislija između kožne M-tech ili poliester IXS i sad mi je žaj šta nisen uzea M-tech
A stas kad mi se modeli ne svidaju a IXS imaju neke dobre! I jos mi samo Suomy ostaje u igri...
 
Ma probaj pronaći ixs savage, koža, ima karbon kevlar štitnika na leđima, ima u crvenoj, plavoj , žutoj i srebrnoj varijanti mislim.



Jakna je kvalitetna, dobra zaštita, a i ok izgleda!!!
 
Evo i žute, ali sam pronašo samo muški kroj, ali bar da vidiš kako izgleda s leđa,


dugi link
 
Pa ne volim bas toliko boja, ali ta je dobra da bi mogla i proc! Ma meni treba nesto sto je JAKO usko u struku i kozno i jednostavno, bez puno bojaa da ima svu mogucu zastitu i da mi cuva krsta i bubrege! :mrgreen: Jaaaaaako sam izbirljiva, ali zato ono sto imam... 8)
 
Baci oko na www.novma-nova.hr na spool koza,zenski model spm3 ili wslj-1
koza + potektori ima i kratka ili strukirana ne presareno i mozes dobiti kod Dubravka u GTI Sl. Brod.

pozdrav
 
Žuta je krićava, ali crvena i plava uopće nisu UPADLJIVE, BAŠ ONO ŠTO SI REKLA DA TRAŽIŠ, u živo izgledaju ok, a jakna stvarno dobru zaštitu ima, I OVA ZAŠTITA NA LEĐIMA JE JAKO DOBRA, SUPER!!!
:mrgreen: :mrgreen:
 
Ja imam IXS model Rocket i nije nešto. Ak misliš kožu kupovat probaj s nekom drugom firmom.

Inače, Dainese je do jaja, i dizajn i koža.








srki
 
Srki said:
Ja imam IXS model Rocket i nije nešto. Ak misliš kožu kupovat probaj s nekom drugom firmom.

Inače, Dainese je do jaja, i dizajn i koža.








srki

Rocket i savage nisu isti model, ja imam ixs kožu i jako je dobra!!!!
Nemam nikakvu pritužbu na jaknu, samo pohvale