Ženska moto oprema

Dodicuss said:
svicarci nikad, pa ni onda, nisu imali smisla da dizajn :mrgreen:
Briješ stari moj, briješ.!!!!
Jaja sjekirom, :mrgreen: :mrgreen:
Stvar je u ukusu, ŽIŠKU?
To što Valentino ne nosi IXS ne znaći da svi morate nosit njegovu marku,
ŽIŠKU??? :nasilni: :nasilni: :nasilni:
 
bojinovic said:
BLADERIDER said:
Evo i žute, ali sam pronašo samo muški kroj, ali bar da vidiš kako izgleda s leđa,


Jel znas koliko košta ova jakna?
DA, znam, el te zanima?
 
RSbikerica said:
Eto ja sam kupila Dainese T-Age Pelle Lady... :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kak' to izgleda...? :? :mrgreen:
Gdje? Koliko novaca?
 
Nema slike jakne u mojoj boji, stranica Dainesea je KATASTROFALNA! Kupila ju u Box-u 15, a dode 3 749,00 kn! :mrgreen:
 
Čekaj, dala si 3700 kuna za jaknu? Nemoj se zajebavat. Pa nisi normalna. U najmanju ruku.
 
TO: bojinovic

Cijene su oko 399 dolara, što sam ja gledao na netu.


http://www.motomkt.com/lixssavage.html
 
bojinovic said:
BLADERIDER said:
TO: bojinovic

Cijene su oko 399 dolara, što sam ja gledao na netu.


http://www.motomkt.com/lixssavage.html

Masno brate... :cry:

Hvala



Je, ali se isplati, a ako malo potražiš po trgovinama možda ju nađeš i jeftinije!!!!!!
 
:? Navodno je švicarska IXS koža deblja i kvalitetnija od talijanske,ali pitanje designa je osobno.U Udinama sam u Kawinom salonu vidio kompletnu Spidi kolekciju i čini mi se dobrih cijena.Problem je to dopeljati bez davanja. :wink:
 
Depp said:
:? Navodno je švicarska IXS koža deblja i kvalitetnija od talijanske,ali pitanje designa je osobno.U Udinama sam u Kawinom salonu vidio kompletnu Spidi kolekciju i čini mi se dobrih cijena.Problem je to dopeljati bez davanja. :wink:

Je, deblja i kavlitetnija.

Talijanske marke su više življe, i nekako upadaju u oći, IXS je nekako ozbiljniji!!!

Ovisi baš baš o ukusu.
Ova slika baš i nije nešto jer jakna nije zakopćana, ali ćim uspijem stavit ću slike kako izgleda normalno pa procijenite!!

TO RSbikerica
a mogla si si kupit IXS savage, joooj kako bi dobru jaknu imala... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
A tko je platio? i CLOVER ima dobrih jakni. Ja sam svojoj curi kupio žensku jaknu CLOVER i koštala je 2500 kuna. :roll:
 
e sad će odma mjenjati dečka :wink: za takvu dobru jaknu bi ti i ja bio cura :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
4rijeke said:
e sad će odma mjenjati dečka :wink: za takvu dobru jaknu bi ti i ja bio cura :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Čuj za tvog ZECA i ja bum ti dal guzice :shock: