Ženska moto oprema

wow, cool jakna! ja sto sam nasao su oko 300 funti tako da je to prakticki ta cijena :cool:
 
Vidiš RSbikerica i moja je jakna negdje u rangu sa tvojom, ajd ti se riješi tog svog dećka pa ćemo mi na piće!! :mrgreen:
 
znate kaj, bute ćevape morali platit, sa puuuuuuuuuuno luka i onda bum pivu popil pa bum samo podrigival i puhal u vas dvoje (zweky i kaze).....e da....ak nebute dobri :wink:
 
4rijeke said:
znate kaj, bute ćevape morali platit, sa puuuuuuuuuuno luka i onda bum pivu popil pa bum samo podrigival i puhal u vas dvoje (zweky i kaze).....e da....ak nebute dobri :wink:
fuj te bilo :mrgreen:
e a dok jedeš luk i to se ja morem družit sa zekanom :mrgreen: -bum ga mazila i pazila :mrgreen:
 
ahaaaaaaa, možeeeeeeeeee, ti samo meni narući ćevapaaaaaaaaaa.....ej, a vidi kud je došla tema ŽENSKA MOTO OPREMA :mrgreen:

znači da je obavezni dio opreme i muškić koji jede ćevape s lukom i pije pivu :mrgreen: ma mislim da je to i važnije od jakne.....a zamisli koliko tek ćevapa i pive za cijenu jedne jakne...... :mrgreen:
 
mislim da je obavezni dio samo jedan zeko-bar za mene :mrgreen:
nadam se da mislimo na isto :mrgreen: :oops:
zeko mmmmm :roll:
a bit će...
 
BLADERIDER said:
Vidiš RSbikerica i moja je jakna negdje u rangu sa tvojom, ajd ti se riješi tog svog dećka pa ćemo mi na piće!! :mrgreen:

Neka neka, ne hvala! A sto se tice IXS-a, ima moj decko tako da ju mogu od njega uzet, i tako kaze da mi jebeno stoji! :twisted: A i odlicna je, cordura, vozio ju jednom po kisi i nista! :mrgreen:
 
2 RSbikerica: Kupi si i tange sa protektorima DAINESE, znaš čuo sam da pomažu dok hodaš :mrgreen:
 
RSbikerica said:
BLADERIDER said:
Vidiš RSbikerica i moja je jakna negdje u rangu sa tvojom, ajd ti se riješi tog svog dećka pa ćemo mi na piće!! :mrgreen:

Neka neka, ne hvala! A sto se tice IXS-a, ima moj decko tako da ju mogu od njega uzet, i tako kaze da mi jebeno stoji! :twisted: A i odlicna je, cordura, vozio ju jednom po kisi i nista! :mrgreen:

Ma daj, koža je nejbolja, moju možeš vozit i po krevetu!!!
Uopće se ne skliže u krevetu, i smanjuje trenje , jer djeluje kao amortizer, a to pomaže pilotu da ostane što duže na krevetu, ovaj mislim , stazi!!!!
 
Advokat said:
2 RSbikerica: Kupi si i tange sa protektorima DAINESE, znaš čuo sam da pomažu dok hodaš :mrgreen:

Jesi cuo ili probao? A i di se nalaze ti protektori na tangama? :twisted: :mrgreen:
 
derbi said:
ak oces bas za ixs rade talijanski dizajneri :evil:


teraj na forum za nove i predstavi se dok te Mv nije na red pobrao
 
Evo ja sam jučer ponovo bila u šopingu kod g. Šepića, dobio je novu robu, ne želim ništa reklamirati, ali mislim da on trenutno ima u Zagrebu najbolji izbor kvalitetne moto opreme (posebno ženske!). Doduše nemreš hodat po dućanu koliko je natrpan ali ima puno modela i hlača i jakni u svim veličinama i materijalima, zbilja možeš birati.