Ženska moto oprema

Ja imam Suomy Suomiss Women crnu kožnu. Doduše, nije toliko za stalne vožnje, koliko za povremenu upotrebu. Al' zato je dobra za nošenje, fina topla :D Ima protektore u laktovima i ramenima. Dobro je što ti se vide tange kad se voziš :mrgreen: al' nije dobro što bubrezi zebu, tako da je bubrežnjak više nego poželjan i potreban. 2007kn u Škari tu u Os. Veliki joj je adut što izgleda prekrasno kad ju obučeš :D Uska u struku, savršeno prijanja uz tijelo. Evo ovdje se može vidjeti (ako nisam nešto zeznula s ubacivanjem adrese :oops: )http://www.suomy.com/apparell/apparelldefault.aspx?d=lj/item_list.xml&m=lj&l=\_list0&b=LinkButton7

@Bladerider: moja nije u rangu s tvojom, al' je koža... :twisted:
 
dođi u ducan u blatu pa ces skuzit da se ta jakna moze usporedivat sa najlosijom ixs jaknom
 
Koliko sam skuzio lajtmotiv oih postova je estetika....
mozda i je tako kako ti kazes, samo kako si ti to prokljuvio, drzao si obje jakne u rukama?
 
dodi do mene u ducan pa ces se sam uvjerit pa ces vidjet da nisam prokljuvio. ta jakna po izgledu izgleda ko ona od levisa ili od dizela uopce ne lici na motoristicku jaknu.
 
derbi said:
dodi do mene u ducan pa ces se sam uvjerit pa ces vidjet da nisam prokljuvio. ta jakna po izgledu izgleda ko ona od levisa ili od dizela uopce ne lici na motoristicku jaknu.

odi na forum za nove korisnike pa se predstavi dok te AGUSTA nije dohvatio :wink: a i ljudima će se ljepše vidjeti kad znaju s kim se dopisuju
 
pa isto kak postas na ovaj forum, tak kliknes na forum br 5 i tamo u gornjem lijevom kutu kliknes na "nova tema" i raspali.

A sto se jakne tice, aj ti meni ovako ko laiku u par rijeci napisi razliku izmedju ixs-a i "rest of the world" da vidim ja zasto su te jakne superiorine, osim razloga da ih prodajes :wink:
 
derbi said:
kak da to napravim

pobježe nam :wink: valjda mu je samo ova tema interesantna :mrgreen:
 
2 KittyBIKE - Pa normalno da je i moja uska u struku i da se mogu tangice vidjeti, ali ipak sam prije svega gledala namjenu. Bila je jedna prekrasna crveno-bijela, ali je bila samo ljetna i sto ce mi to? Moja ima patent za hlace kad ih budem kupovala jednog dana i dobru termo postavu! Bitno je da je lijepa, da mi dobro stoji, i da sluzi onom cemu i treba! :wink:

Jedina stvar sto mi smeta kod jakne je to sto ne mogu naci tu boju i zenski model na internetu, a meni pokvaren fotic pa ne mogu poslati! :cry:
 
Neka plakati, brzo popraviti fotić i sendati sliku :D Tako i treba, bitno da je kvalitetna, a želim ti puno sretnih kilometara s njom na bikeu :D
 
KittyBIKE said:
Jlist.xml&m=lj&l=\_list0&b=LinkButton7[/url]

@Bladerider: moja nije u rangu s tvojom, al' je koža... :twisted:

Dobra je, još je i crna, super je!!!
Moja je koža za stazu, tvoja za normalnu upotrebu, zajedno su dobar par :mrgreen: