Evo sranje i u Šibeniku

Status
Not open for further replies.
aero said:
...Sa 17 si hrabar bez pokrića...

Ovo si lijepo rekao!
Znam sebe sa 17 i sada sa 25, ali eto srećom nije mi se nikada tako nešto desilo.
 
MadRider said:
Lako vama pričat, lagano već radite, zarađujete i boli vas ona stvar. A ja i moji vršnjaci, nas još starci sponzoriraju, evo studiram a studij košta ko sam đavo, svaki mjesec mi moji pošalju 2000 kn, jooooj kakvu bi jaknu za te pare kupio, al jebiga! A dobro tješim se, za negdje 5 godina ću valjda faks završit, počet radit, a onda kupujem neku šesticu i vrhunsku opremu, do tada samo moram preživjet i to je to! 8)

Pa sta bi ti htio?I ja sam na faksu i imam ista primanja, ali dok sam na faksu, zna se sta se treba radit! Ima vremena za motore, za sve, nece nigdje pobjeci i jos cemo steci puno pameti u glavi! Ja bi se osobno ugledala na svog tatu. On je kupio motor kad je imao 40 jer je vidio da smo brat i ja vec dovoljno odrasli, a on je siguran da nas je osigurao. I cim je kupio motor kupio je i opremu, a cim smo brat i ja dobili svoje, i nama je! I zlatno je pravilo u kuci - nigdje bez opreme! I svi to postuju! Ali osobno smatram da cim su nam starci kupili motor i sve sto ide uz to, mora se cijenit i znat postivat jer im sigurno nije lako toliko izdvojit!
 
RSbikerica said:
Ali osobno smatram da cim su nam starci kupili motor i sve sto ide uz to, mora se cijenit i znat postivat jer im sigurno nije lako toliko izdvojit!

Nije, a to cete vidjeti jednom kad cete imati vlastitu djecu. Poslije rjesavanja stambenog pitanja, djeca traze najvise ulaganja. Sto novca, sto vremena. Ali osim briga, donose i veselje ;)
 
MadRider said:
Lako vama pričat, lagano već radite, zarađujete i boli vas ona stvar. A ja i moji vršnjaci, nas još starci sponzoriraju, evo studiram a studij košta ko sam đavo, svaki mjesec mi moji pošalju 2000 kn, jooooj kakvu bi jaknu za te pare kupio, al jebiga! A dobro tješim se, za negdje 5 godina ću valjda faks završit, počet radit, a onda kupujem neku šesticu i vrhunsku opremu, do tada samo moram preživjet i to je to! 8)

prvo, ako nemas para nemos se vozit(ne mislim pritom samo na bengu,odrzavanje i regu)
drugo nitko ti ne brani da se zaposlis preko student servisa
trece, moji meni ne salju novce pa se snalazim vec 3 godine uspjesno, a imam vremena i za fax i za stosta drugo
nitko ti nece pomoci koliko ti sam sebi


da je meni 2000 kn mjesecno bez da mrdnem prstom
 
ib said:
Nije, a to cete vidjeti jednom kad cete imati vlastitu djecu. Poslije rjesavanja stambenog pitanja, djeca traze najvise ulaganja. Sto novca, sto vremena. Ali osim briga, donose i veselje ;)

Pa po meni je, jel sta ako ti starci vole putovat, hoce onaj auto ali uzmu si neki manji, ovo ili ono a to potrose na tebe! Hocu reci, mogu to potrosit na 100 drugih nacina a ovako se i brinu hoce ti se sta dogodit, trpe koje tvoje padove... Nisam roditelj, ali pokusavam svoje shvatit pa se i ponasat u skladu s njihovim nacelima dokle smatram da je to normalno!
 
RSbikerica said:
Pa po meni je, jel sta ako ti starci vole putovat, hoce onaj auto ali uzmu si neki manji, ovo ili ono a to potrose na tebe! Hocu reci, mogu to potrosit na 100 drugih nacina a ovako se i brinu hoce ti se sta dogodit, trpe koje tvoje padove... Nisam roditelj, ali pokusavam svoje shvatit pa se i ponasat u skladu s njihovim nacelima dokle smatram da je to normalno!

Biti dobar roditelj jedna je od najkompleksnijih zivotnih zadaca.
 
IB, sori, ali ovisi kako kojem ditetu! Meni se baš i ne čini teško, ali kum mi ima takvu djecu da bi dobija živčani s njima.

Dok, meni je malac totalno zahvalno dite. Ne triba mu dva puta govorit. U vezi bilo čega. Puka' san od smija nekidan, idemo mi priko ceste (mala, za jedno auto širine, neprometna totalno), ja prolazim, dođem do pola, a malac stoji na trotoaru. Kaže: "Tata, a kako ću ja prić? Nisi mi da' ruku!". Ovo je bilo samo za ilustraciju. Dok kum svoju djecu 'vata po cesti. I tako u vezi svega.
 
Tema je otišla u sasvim drugom pravcu pa zaključavam. Moderator može prebaciti dio u novu temu ako hoće...

Počivali u miru.
 
Status
Not open for further replies.