Fazer 8

hehe vridimo i ja i žena za troje a njeni bočni koferi su komodno još jedan mali kurd na motoru......zato se mislin između 800\850 i 1000+ ccm....... :LOL: :LOL:
 
Moraš najprije vidit za šta ti motor triba. Ako ti je za dulja putovanja onda gledaj kakav touring. Šta se tiče snage, mislin da je ima sasvim za tebe i ženu :wink:
 
pa uglavnom smo u dvoje na motoru......po gradu, okolo grada i jedanput godišnje na putovanje negdi vanka.....triba mi nešto između.....da mi služi i za jedno i drugo.....triba vidit šta će yamaha izbacit sad na sajmu u 11mj..... :021:
 
brane4 said:
jasi vozija u dvoje? fali li ti snage za priticanje(u dvoje)? triba li ka i na 600cm spustit brzinu ili dvi niže? :misli: :wink:

sorry, nemoj se ljutiti, ali kod motora koji ne može obići vozilo ispred sebe je veći problem u vozaču nego u samom motoru ...  :jesus: :LOL:

a ovdje je riječ o motoru preko 100konjića... o čemu ti pričaš uopće ?  :misli:
 
strasilo said:
sorry, nemoj se ljutiti, ali kod motora koji ne može obići vozilo ispred sebe je veći problem u vozaču nego u samom motoru ...  :jesus: :LOL:

a ovdje je riječ o motoru preko 100konjića... o čemu ti pričaš uopće ?  :misli:

:)
good old Dani:)
 
brane4 said:
pa uglavnom smo u dvoje na motoru......po gradu, okolo grada i jedanput godišnje na putovanje negdi vanka.....triba mi nešto između.....da mi služi i za jedno i drugo.....triba vidit šta će yamaha izbacit sad na sajmu u 11mj..... :021:

Pošto ste uglavnom dvoje na motoru moga bi nać nešto malo udobnije za suvozača, ne čini mi se Fazer nešto prijateljski nastrojen za suvozačicu :mrgreen:
Nije da se ne može vozit, al mislin da bi postalo zamorno na dužin turama. Naravno, to nema nikakve veze sa snagom, nego čisto radi udobnosti. Razmotri, Transalpa, V-Stroma ili tako nešto.... :wink:
 
strasilo said:
sorry, nemoj se ljutiti, ali kod motora koji ne može obići vozilo ispred sebe je veći problem u vozaču nego u samom motoru ...  :jesus: :LOL:

a ovdje je riječ o motoru preko 100konjića... o čemu ti pričaš uopće ?  :misli:

pričam o tome dali motor ima dovoljno snage da netriban šaltat dvi niže i gledat ima li auta iz drugog smjera idućih 500m......da li ima dovoljno OKRETNOG MOMENTA da recimo ubrza u 6. brzini i prestigne auto ispred......vozija FZ1, bandita 1250 i oboje sa tim nemaju problema.....znan da je fazer8 slabiji motor i da netriba očekivat isto, samo me zanima ima li u njemu dovoljno snage za takvo nešto.....
 
brane4 said:
pričam o tome dali motor ima dovoljno snage da netriban šaltat dvi niže i gledat ima li auta iz drugog smjera idućih 500m......da li ima dovoljno OKRETNOG MOMENTA da recimo ubrza u 6. brzini i prestigne auto ispred......vozija FZ1, bandita 1250 i oboje sa tim nemaju problema.....znan da je fazer8 slabiji motor i da netriba očekivat isto, samo me zanima ima li u njemu dovoljno snage za takvo nešto.....

nema tog motora koji ne osjeti kad mu šaltaš dvije niže, pa tako i FZ1 i Bandit.... ;)

a motor od 105 konja i 82Nm toga ima i više nego dovoljno da može obići vozilo ispred sebe ... :eek:hne:

sunceti*ebemžarko, pa moja kanta sa dvoje, tri kofera ukupno 150litara + tank torba obilazi šta hoću i kad hoću, a butelja je...  :LOL: :LOL:
 
Je, al Lili ima manje kila od tank torbe, pa se ne računa. :LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
brane4 said:
pričam o tome dali motor ima dovoljno snage da netriban šaltat dvi niže i gledat ima li auta iz drugog smjera idućih 500m......da li ima dovoljno OKRETNOG MOMENTA da recimo ubrza u 6. brzini i prestigne auto ispred......vozija FZ1, bandita 1250 i oboje sa tim nemaju problema.....znan da je fazer8 slabiji motor i da netriba očekivat isto, samo me zanima ima li u njemu dovoljno snage za takvo nešto.....

Mislin da nečeš imat problema, ima dovoljno snage, kad pređe jedno 6000 rpm, drž se dobro, ti i žena, jer ispaljuje ka iz topa :wink:
 
hvalaaaa  :D još da mi je uvatit nekoga za napravit đir pa da provan malo.....morat ću se raspitat malo iako 8ica ima jako malo u ST..... :021: :021: :021:
 
Shepa said:
Je, al Lili ima manje kila od tank torbe, pa se ne računa. :LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

i to što kažeš ..  :mrgreen:
 
brane4 said:
hvalaaaa  :D još da mi je uvatit nekoga za napravit đir pa da provan malo.....morat ću se raspitat malo iako 8ica ima jako malo u ST..... :021: :021: :021:

Ja ću te provozat kad se vratin s broda (y)
 
ako nekom treba imam Akrapovic hexagonal sa db kilerom original za FZ8. cijena na PP.
 
Ekipa, koje su vam se gume pokazale najbolje za ovaj model? (y)
 
sail said:
Ekipa, koje su vam se gume pokazale najbolje za ovaj model? (y)

gume se ne kupuju po motoru nego po tipu vožnje  (y)
 
Barabones said:
gume se ne kupuju po motoru nego po tipu vožnje  (y)

znači moram pod hitno reći frendu da na dragstara stavi supercorsu 17'' ..  (y)
 
strasilo said:
znači moram pod hitno reći frendu da na dragstara stavi supercorsu 17'' ..  (y)

nisam mislio u tom smislu al ok

naravno da neće na čopera staviti supercorsu