Fitness

Ninja said:
ovo je max 2000kn mjesecno za hranu i kerefeke
Divota ..    :?

Daj mi još samo reci koliko dugo si se držao svega ovog što si liku platio da ti složi i jel bilo ikakvih rezultata ..  ?       

...a ja se vraćam na sustav 'slušaj druge,radi po svom' ..    :bilder:
 
trenirali smo radovno 3mjeseca i striktno sam se drzao plana prehrane rezultati nisu mogli izostati sam sam sebi dokazao da mogu i zakljucio da mi to u mojim godinama uopce nisu prioriteti hranim se i dalje cisto a trenigg ako uhvatim jedan tjedno ja zadovoljan u svojih 48 godina jaci i brzi sam nego sam ikad bio...
 
Djelovanje kineziologije je mozemo komotno reci najrasprostranjenije od svih struka. Radnih mjesta koliko ti srce zeli.

A vrhunac je trenirati profi sportasa koji vec "sve zna", a ti samo stojis pored njega i kontroliras....on radi 2-3-7 dana bez da ti ista moras ispravljat...onda naiđe na prepreku koju ne zna rijesit....ti mu u 2 rijeci kazes kako prijeci prepreku i on opet 2 tjedna roka kao lud a ti listas novine, kontroliras, a $$$ kaplju.

E tu ljudska ljubomora popizdi i onda krecu uvrede...jebemti takav posao...to mogu i ja...samo sjedis nis ne radis...
Eheee...kotejebe...ste mogli i vi studirat i skupit iskustva da sa jednom recenicom zaradjujes lovu :).

Ali vratimo se fitnesu...jedino ovdje ima  padobranaca trenera jer kao sto sam rekao...najlakse se izreklamirat (odradis kuru, napucas se i kao
..gle ga ovaj kolki je...mora znat znanje kad je tolki).
Tu ih ima i onih starog kova zalutalih u sportskim klubovima...ali to polako izumire tako da ce taj pravac ubrzo biti ociscen.

Meni osobno je top kineziterapija i povratak polusposobnih u sposobno stanje, odadit kojeg profi sportasa i ostalo rekreativa u fitnessu na bazi privatnog trenera (citaj, psihologa tj statusnog simbola da se klijent pohvali da ima kineziologa koji se brine o njemu jer ima para da netko drugi to radi za njega)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
Cyrus said:
Djelovanje kineziologije je mozemo komotno reci najrasprostranjenije od svih struka. Radnih mjesta koliko ti srce zeli.

A vrhunac je trenirati profi sportasa koji vec "sve zna", a ti samo stojis pored njega i kontroliras....on radi 2-3-7 dana bez da ti ista moras ispravljat...onda naiđe na prepreku koju ne zna rijesit....ti mu u 2 rijeci kazes kako prijeci prepreku i on opet 2 tjedna roka kao lud a ti listas novine, kontroliras, a $$$ kaplju.

E tu ljudska ljubomora popizdi i onda krecu uvrede...jebemti takav posao...to mogu i ja...samo sjedis nis ne radis...
Eheee...kotejebe...ste mogli i vi studirat i skupit iskustva da sa jednom recenicom zaradjujes lovu :).

Ali vratimo se fitnesu...jedino ovdje ima  padobranaca trenera jer kao sto sam rekao...najlakse se izreklamirat (odradis kuru, napucas se i kao
..gle ga ovaj kolki je...mora znat znanje kad je tolki).
Tu ih ima i onih starog kova zalutalih u sportskim klubovima...ali to polako izumire tako da ce taj pravac ubrzo biti ociscen.

Meni osobno je top kineziterapija i povratak polusposobnih u sposobno stanje, odadit kojeg profi sportasa i ostalo rekreativa u fitnessu na bazi privatnog trenera (citaj, psihologa tj statusnog simbola da se klijent pohvali da ima kineziologa koji se brine o njemu jer ima para da netko drugi to radi za njega)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Tesko bi se slozio s tobom. Najlaksi dio posla je odradit prakticni dio treninga. Planiranje programiranje, periodizacija je bitna, da ne govorim o dijagnostici i modalnim karakeristikama sportasa i specificnostma svakog pojedinog sporta... vrhunskog sportasa je najteze trenirat i uopce ne sjedis i ne kontroliras, taj dio je zanemariv u odnosu na ostalo
 
Hahahahaha..dode mi da se ranim..nakon ohoho godina, vaterpolo reprezentacija odradi pripreme tocno onako kako Pero Kuterovac nacrta..krv se prakticki vadi svaki dan, mjeri se kad je pojedinom igracu potreban odmor, kada najbolje funkcionira, jerbo nije isto Dobudu sa 120kg i Boskovicu sa 90kg plivat, dizat pa trcat i spavat te u krug..prva repka koja u prvom tjednu OI trenira i bazen i teretanu..drugi tjedan samelju glatko sve i osvoje zlato..isti decki koji su par mjeseci prije u Eindhovenu bili bili 9. na EP..tako da je najlakse trenirati profesionalce..how yes no..inace su profici poznati da nemaju ego i da samo slusaju :LOL:
 
Cyrus said:
A vrhunac je trenirati profi sportasa koji vec "sve zna", a ti samo stojis pored njega i kontroliras....on radi 2-3-7 dana bez da ti ista moras ispravljat...onda naiđe na prepreku koju ne zna rijesit....ti mu u 2 rijeci kazes kako prijeci prepreku i on opet 2 tjedna roka kao lud a ti listas novine, kontroliras, a $$$ kaplju.



Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Moje iskustvo je upravo suprotno. Znoj, rad i nakon toga još znoja i rada.
 
Cyrus said:
Djelovanje kineziologije je mozemo komotno reci najrasprostranjenije od svih struka. Radnih mjesta koliko ti srce zeli.

A vrhunac je trenirati profi sportasa koji vec "sve zna", a ti samo stojis pored njega i kontroliras....on radi 2-3-7 dana bez da ti ista moras ispravljat...onda naiđe na prepreku koju ne zna rijesit....ti mu u 2 rijeci kazes kako prijeci prepreku i on opet 2 tjedna roka kao lud a ti listas novine, kontroliras, a $$$ kaplju.

E tu ljudska ljubomora popizdi i onda krecu uvrede...jebemti takav posao...to mogu i ja...samo sjedis nis ne radis...
Eheee...kotejebe...ste mogli i vi studirat i skupit iskustva da sa jednom recenicom zaradjujes lovu :).

Ali vratimo se fitnesu...jedino ovdje ima  padobranaca trenera jer kao sto sam rekao...najlakse se izreklamirat (odradis kuru, napucas se i kao
..gle ga ovaj kolki je...mora znat znanje kad je tolki).
Tu ih ima i onih starog kova zalutalih u sportskim klubovima...ali to polako izumire tako da ce taj pravac ubrzo biti ociscen.

Meni osobno je top kineziterapija i povratak polusposobnih u sposobno stanje, odadit kojeg profi sportasa i ostalo rekreativa u fitnessu na bazi privatnog trenera (citaj, psihologa tj statusnog simbola da se klijent pohvali da ima kineziologa koji se brine o njemu jer ima para da netko drugi to radi za njega)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

samo moras zajebano izgledat i dodavat rucnik i zeljezo na sipku sto za 150kn/sat i nije tako lose...
 
Jedno je vaterpolo, timski sport, jedno je npr. atletika.

Nisam specificirao pa ste malo skocili, ali pogledaj trenera usain bolta sta radi :)

Planiranje je zajebano, al ga odradis u startu kako treba i onda samo fine tunining (atletika recimo...i to sprint 100m da specificiram).

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
meni je rekao čovjek zadužen za red i disciplinu u teretani da mu je najteže trenirati mlade nogometaše - kaže da nema većih ljenivaca od njih :mrgreen:
 
Cyrus said:
Jedno je vaterpolo, timski sport, jedno je npr. atletika.

Nisam specificirao pa ste malo skocili, ali pogledaj trenera usain bolta sta radi :)

Planiranje je zajebano, al ga odradis u startu kako treba i onda samo fine tunining (atletika recimo...i to sprint 100m da specificiram).

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Aha..ok..kakav to trening ima Bolt i kada si gledao njegove pripreme? Uzivo..mislim, realno, to je q..nes ti 100m pretrcat kad si najbrzi..
 
liberty said:
meni je rekao čovjek zadužen za red i disciplinu u teretani da mu je najteže trenirati mlade nogometaše - kaže da nema većih ljenivaca od njih :mrgreen:

Općenito sportaši "sa loptom" ne vole raditi snagu i kondiciju. To je bar moje iskustvo.
 
to je faza "kolko još hebote moram trenirat dok ne potpišem za Barcu za 50 milja ojra"


sve to treba letvom po leđima




Srki
 
Ivan_ZG said:
Aha..ok..kakav to trening ima Bolt i kada si gledao njegove pripreme? Uzivo..mislim, realno, to je q..nes ti 100m pretrcat kad si najbrzi..
Imas pravo.
Puno je faktora koje nismo odredili da bi mogli izvuci tko je tu u pravu.
Ja gledam sa jednog aspekta, ti sa drugog i uredu je tvoj aspekt...sve stoji sta si rekao...
Ne moze se to generalizirat i kazat profi sportase je najlakse trenirat.

One koji grizu sami od sebe, koji zele razumjet trening i koji ce sljediti sve sta trener napise/kaze...e njih je najlakse trenirat...na njih sam mislio...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
zlikavac said:
Tesko bi se slozio s tobom. Najlaksi dio posla je odradit prakticni dio treninga. Planiranje programiranje, periodizacija je bitna, da ne govorim o dijagnostici i modalnim karakeristikama sportasa i specificnostma svakog pojedinog sporta... vrhunskog sportasa je najteze trenirat i uopce ne sjedis i ne kontroliras, taj dio je zanemariv u odnosu na ostalo
Najteži dio trenerskog posla je dijagnosticirati, uočiti, uvidjeti pogrešku i naći načine vježbe da se ispravi to, osobno znam ljude koji rade trenerski posao po spranci svima iste vježbe, i to im prolazi, i opet dobro...

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
liberty said:
meni je rekao čovjek zadužen za red i disciplinu u teretani da mu je najteže trenirati mlade nogometaše - kaže da nema većih ljenivaca od njih :mrgreen:
Laž laž laž, najbolji radnici su mladi nogometaši, jer imaju svi isti cilj, zaigrati u Barceloni i prodati se za milione, barem kod mene privatno što dolaze su najbolji i najzahvalniji nogometaši i tenisači, od roditelja do sportaša...

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
Cyrus said:
Jedno je vaterpolo, timski sport, jedno je npr. atletika.

Nisam specificirao pa ste malo skocili, ali pogledaj trenera usain bolta sta radi :)

Planiranje je zajebano, al ga odradis u startu kako treba i onda samo fine tunining (atletika recimo...i to sprint 100m da specificiram).

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Daleko lakše je tempirati i pogoditi formu ekipnog sporta gdje imaš x individua i gdje se promašaj forme teže uoči jer imaš 2-3 pojedinca koja imaju dobar dan i svojom individualnom kvalitetom izvuku tekmu, nego konkretno sprinteru tempirati peak na datum 18.08. u 19h45min, Bolta neće izvući kolega, sam je sa sobom, nema popravka u vidu suca, vjetar pomogao , golman skidao sve živo, i slično

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
Ivan_ZG said:
Aha..ok..kakav to trening ima Bolt i kada si gledao njegove pripreme? Uzivo..mislim, realno, to je q..nes ti 100m pretrcat kad si najbrzi..
Uozbilji se, to što je on najbrži nije došlo s neba, hvala bogu znam Bolta i njegov uspon od kadetskih dana, nije to utrka u školi oko čempresa i natrag pa ako si brži si brži, on i konkurencija su strojevi, svaki korak koji napravi , svaki zalogaj su isprogramirani, gledao sam konkretno 2 dana pred važnu trku njegove treninge, on trenira a oko njega 10 ljudi , maseri, kamere, analize, hladne obloge, hladne kupke ice bucket, stari moj to je svijet koji mi nažalost ne možemo dostići za 2 života , nama i našim trenerima nema tko pokazati takve stvari, nije to utrka na šumarskom festivalu

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
milanche said:
Daleko lakše je tempirati i pogoditi formu ekipnog sporta gdje imaš x individua i gdje se promašaj forme teže uoči jer imaš 2-3 pojedinca koja imaju dobar dan i svojom individualnom kvalitetom izvuku tekmu, nego konkretno sprinteru tempirati peak na datum 18.08. u 19h45min, Bolta neće izvući kolega, sam je sa sobom, nema popravka u vidu suca, vjetar pomogao , golman skidao sve živo, i slično

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
Pa tko tu prica o gadjanju sportske forme :)

Samo sa kime je lakse radit.

A kazes da su ti ovi fudbaleri i tenisaci najbolji...
Sve je to individualno...gro njih mrzi takve jer su ufurani da ce biti ronaldo i sampras.
Nekom treneru odgovara takva osoba...meni bi odgovarala da je realna i da stvarno ima potencijala i sa takvima cu i pristat radit. Dok neki zele bit ronalndo, imaju para i zelje ali i dvije lijeve...pa onda jos ako su nabrijani i ufurani...onda okrive trenera jer kao ne zna posao, a zapravo trener nije kriv.

Sve ovisi kako si legnu trener i sportas. Zato nas ima puno i svi smo razliciti. Treba postaviti realne i ostvarive ciljeve pred sebe, kakav trener zelis biti i od tuda krenuti


Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
milanche said:
Uozbilji se, to što je on najbrži nije došlo s neba, hvala bogu znam Bolta i njegov uspon od kadetskih dana, nije to utrka u školi oko čempresa i natrag pa ako si brži si brži, on i konkurencija su strojevi, svaki korak koji napravi , svaki zalogaj su isprogramirani, gledao sam konkretno 2 dana pred važnu trku njegove treninge, on trenira a oko njega 10 ljudi , maseri, kamere, analize, hladne obloge, hladne kupke ice bucket, stari moj to je svijet koji mi nažalost ne možemo dostići za 2 života , nama i našim trenerima nema tko pokazati takve stvari, nije to utrka na šumarskom festivalu

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Imas problema sa ironijom ili? Procitaj i post prije (kao i na sto se odnosi) pa ce ti mozda biti jasnije..ili nece, svejedno mi je  :mrgreen:

A to sto si dobar s Boltom mi je izrazito drago (y)