Fitness

Ne znam za ostale, ja na prva 2 treninga napravim testiranje osnovnih parametara i onda sa roditeljem popricam i iskomentiram, iskreno da zna i cemu se radi, isto tako mnogi sakriju nedostatak talenta pa im se obije o glavu jer nema rezultata a u biti su sami krivi jer su samo htjeli uzeti lovu , a roditelj koji te plaća ili sportaš pita razultat, traži napredak, nije to baš tako jednostavno kako sa strane ljudi percipiraju, kad dođe do problema, ozljede, loše forme i slično , e tu se poznaju junaci... Radio sam i radim sa svim sportovima, svim uzrastima , sa ekipama, pojedincima, muskima ženskim , jedino pravilo je da nema pravila i generaliziranja, isto tako iskustva su svima drugačija jer nije isto ako radiš za 30kn/h, 100kn/h ili 200kn/h , po tome se razlikuje klijentela i samim time i voljni moment sportaša koji ti dolazi na trening

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
Ivan_ZG said:
Imas problema sa ironijom ili? Procitaj i post prije (kao i na sto se odnosi) pa ce ti mozda biti jasnije..ili nece, svejedno mi je  :mrgreen:

A to sto si dobar s Boltom mi je izrazito drago (y)
Nisam dobar sa Bolton, samo ga pratim već dugo vremena, dobar je za analizu , pobio je mnoge zakone biomehanike, da je netko rekao prije 20 godina da će najbrži čovjek na 100m biti frajer od 2m dobio bi šamar na ispitu :LOL: 

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
milanche said:
Nisam dobar sa Bolton, samo ga pratim već dugo vremena, dobar je za analizu , pobio je mnoge zakone biomehanike, da je netko rekao prije 20 godina da će najbrži čovjek na 100m biti frajer od 2m dobio bi šamar na ispitu :LOL: 

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Pa i danas da netko kaze da je lakse istempirat formu za grupu ljudi nego za pojedinca, vjerujem da ne bi dobro prosao :LOL:
 
milanche said:
Laž laž laž, najbolji radnici su mladi nogometaši, jer imaju svi isti cilj, zaigrati u Barceloni i prodati se za milione, barem kod mene privatno što dolaze su najbolji i najzahvalniji nogometaši i tenisači, od roditelja do sportaša...

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Laz u tvom iskustvu,moje je dijamentralno suprotno. I ja sam radio i radim sa masu sportasa i najgori su mi oni "sa loptom". Doduse,neki novi klinci su zahvalniji i drugaciji su ali ovi malo stariji...Boze sacuvaj.

Uzmes ragbijasa,boksaca,hrvaca,stolnotenisaca..-svi samo pitaju jos. Uzmes kosarkasa: - Ajmee,jel bas moram to radit,sto će meni tegovi i sl.

To je moje iskustvo. Kao sto je tvoje drugacije. I to je ok. Ali reci decidirano da je nesto laz zato sto si ti tako to dozivio....kmh,kmh. Jako subjektivno.
 
Ma ja se više zezam, naravno moje iskustvo, opet ponavljam po kojem ključu se vodi sportaša, ja radim isključivo sa sportašima koji se meni javljaju individualno, nikakvi klubovi više ne dolaze u obzir, dakle oni koji mene nazovu samim time su spremni na ono sta treba, isto tako cijena koju plaćaju nije za zanemariti, ako plaćaju 50kn ili 200kn po satu nemaju nikako isti odnos prema radu, moje iskustvo naravno, ne kažem da je pravilo. Kada sam radio ekipno sa fudbalerima, e tu je bilo svega ovoga što si napisao, pogotovo kad klub plaća

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
On je svoje rekao, učlanio se u Herbalife i sad pokušava reklamirati sebe i proizvode :LOL:

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
Herbalife je super, znaš kakih trebi ima tam, sve ful navučene na sektu i ak se uklopiš nema kraja penalima :mrgreen:

popij si šejk jebal te trening



Srki
 
Srki said:
Herbalife je super, znaš kakih trebi ima tam, sve ful navučene na sektu i ak se uklopiš nema kraja penalima :mrgreen:

popij si šejk jebal te trening



Srki
Ne znam jesi primijetio da uz svaku trebu ide i pacijent , lagano ćelav, ne možeš se ni njega više riješiti ni nje

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

 
milanche said:
Ma ja se više zezam, naravno moje iskustvo, opet ponavljam po kojem ključu se vodi sportaša, ja radim isključivo sa sportašima koji se meni javljaju individualno, nikakvi klubovi više ne dolaze u obzir, dakle oni koji mene nazovu samim time su spremni na ono sta treba, isto tako cijena koju plaćaju nije za zanemariti, ako plaćaju 50kn ili 200kn po satu nemaju nikako isti odnos prema radu, moje iskustvo naravno, ne kažem da je pravilo. Kada sam radio ekipno sa fudbalerima, e tu je bilo svega ovoga što si napisao, pogotovo kad klub plaća

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

Istina.
 
Srki said:
Herbalife je super, znaš kakih trebi ima tam, sve ful navučene na sektu i ak se uklopiš nema kraja penalima :mrgreen:

popij si šejk jebal te trening



Srki
Mi se svi tu kurcimo, imamo fax, profesori smo tko nam sta moze....a ovi herbalajt napuhanci vrte lovu da ne mozes ni pojmit.

Gle ga onaj Tomislav Gustin....pa tip je jebeni kuhar... Hahahaha...mogu si ja i ova dvojca obrisat bulju sa diplomom naspram njemu.

Tip radi copy paste programa i samo štanca :)

Jebo nas Bolt, Kuterovac, Vlasic, Milanovic i Vuleta....idem u kuhare :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
Ja bome ne znam za neke rezultate milanovića i vulete, vuleti je najveci rezultat kad srusi sve studente na ispitu
 
zlikavac said:
Ja bome ne znam za neke rezultate milanovića i vulete, vuleti je najveci rezultat kad srusi sve studente na ispitu
Pa tko na faxu ima rezultat u icemu?
Iskomplexirani kreteni koji nisu uspjeli u sportu pa su sjeli za knjigu i sad ljece komplexe.

Studiro ja sa par takvih koji su javno priznali da ce radit u skoli samo da gajbe mogu dijelit. I takav uredno radi u skoli...
A da uvedu primjenjenu psihologiju na faxu tipa ovaj mentalni trening sto je u điru...tooo ne.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
Cyrus said:
Pa tko na faxu ima rezultat u icemu?
Iskomplexirani kreteni koji nisu uspjeli u sportu pa su sjeli za knjigu i sad ljece komplexe.

Studiro ja sa par takvih koji su javno priznali da ce radit u skoli samo da gajbe mogu dijelit. I takav uredno radi u skoli...
A da uvedu primjenjenu psihologiju na faxu tipa ovaj mentalni trening sto je u điru...tooo ne.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Jukić je svojevremeno bio kondicijski Olicu, mozda je to rezultat  :mrgreen:
 
Mirku je problem psiholoske naravi.
Kad je uzeo Jukica mislio je da se krivo spremao...al di ce krkan pomislit da bi mu psiholog pomogao da ne izgori u prvoj rundi...
Pa on je normalan...ne treba njemu doktor za lude :)

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
To je jedan od razloga. Ima nesto i u tome da je Fedor kao prvak ( a i veliki mudrac ) izbjegavao i trzao Mirka jedno vrijeme. Mirko izađe iz peak performancea dok ovaj je na vrhu. A i volio je Fedor i cijela ekipa biti na "pojacivacima pluca" u to vrijeme.

Ne treba traziti izgovore ( uostalom,ne trazi ih ni Mirko ) ali ima tu puno sitnica a ne samo tadasnji dekan dif-a.
 
Sunseeker said:
To je jedan od razloga. Ima nesto i u tome da je Fedor kao prvak ( a i veliki mudrac ) izbjegavao i trzao Mirka jedno vrijeme. Mirko izađe iz peak performancea dok ovaj je na vrhu. A i volio je Fedor i cijela ekipa biti na "pojacivacima pluca" u to vrijeme.

Ne treba traziti izgovore ( uostalom,ne trazi ih ni Mirko ) ali ima tu puno sitnica a ne samo tadasnji dekan dif-a.
Normalno...
Pa mirkec je bio u naponu snage onda. Ubijao ljude nogama...nije fedoru bilo svejedno kad je znao da ce popit jednu do dvije noge...ako nis u srednju sekciju.

Svi su oni bili na igli u prajdu...al to je oke :)))
Ja bi u mma dozvolio rokanje pun gas...da vidis atrakcije.
Sjeti se samo belforta u nazad 2 god..hahha..sve ih je jeo...onaj kristalni luđacki pogled je neprocjenjiv :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
zlikavac said:
Ja bome ne znam za neke rezultate milanovića i vulete, vuleti je najveci rezultat kad srusi sve studente na ispitu

Bio je Vuleta odlican sportas,profi rukometas u Francuskoj. Mario Moznik je sad prof.,Vućetić je ima solidne rezultate...tako. Ima ih.

Al da ima svega,zbilja ima.