Fitness

Ja sam ga prosao iz prve. Znam da je znao zezati dosta ekipi ali ja ga nisam tako dozivio. Ali me zato drug M. sredio. Produzio faks godinu i pol zbog njega.
 
Ja sam prošao iz prve al kod Šimenca. Moj komentar je bio na njega kao osobu, a ne dali mi je bilo teško položit ispit. Omaložavanje studenata, deranje, nikakve sposobnosti i želje da prenese znanje. Tipičan primjer kad smeču daš ovlasti. Nakon što  sam ostao raditi na faksu, te kad me trebao bio je ko curica dobar. Inače nisam se nikad kačio s njim, već su moji komentari temeljeni na njegovom ponašanju prema drugim studentima.
 
To je uredu, medutim kako mi nije tesko reci za nekog nesto dobro, isto tako mi nije testo reci za nekog tko to zasluzuje nesto lose. Posebno reagiram tako jer u nasoj  profesiji radimo sa ljudima, ucimo djecu. U njegovom slucaju uči one koji trebaju jednog dana učiti druge.
 
Ja na faksu nisam imao problema niti s jednim ispitom osim s rukometom kod Vulete...cak nisam imao problema s ispitom, nego s jednim elementom na prakticnom dijelu ispita. Od prve sam dosao do zadnjeg elementa i onda godinu i pol dana izlazio samo na taj element...obziro da niti s jednim sportom nisam imao problema niti s bilo kojim drugim predmetom, mogu sa sigurnošću tvrdit da nije bilo do mene nego do Vulete...
Nemem niti jednu dobru rijec za reci o njemu...
Vučeetića znam jos kao studenta, ok covjek
Milanovića sam bezbolno riješio, iz druge, al sam se na njegovom ispitu naslusao brutalnih gluposti od studenata, tako da nije ni cudo da ih je rusio
 
zlikavac said:
Ja na faksu nisam imao problema niti s jednim ispitom osim s rukometom kod Vulete...cak nisam imao problema s ispitom, nego s jednim elementom na prakticnom dijelu ispita. Od prve sam dosao do zadnjeg elementa i onda godinu i pol dana izlazio samo na taj element...obziro da niti s jednim sportom nisam imao problema niti s bilo kojim drugim predmetom, mogu sa sigurnošću tvrdit da nije bilo do mene nego do Vulete...
Nemem niti jednu dobru rijec za reci o njemu...
Vučeetića znam jos kao studenta, ok covjek
Milanovića sam bezbolno riješio, iz druge, al sam se na njegovom ispitu naslusao brutalnih gluposti od studenata, tako da nije ni cudo da ih je rusio
Zvali su te eret :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
Cyrus said:
Zvali su te eret :D

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
katastrofa. jedno vrijeme sam se trudio i vjezbao...dođem na ispit i frajer mi veli da ne valja nista, onda mjesec dana ne radim nista, ne primim loptu u ruke uopce, izađem na ispit i frajer kaze evo vidi se napredak, ali treba jos malo vježbat...
uglavno dobro me izjebao
 
Nakon 4 godine. Ulovio se sporta.
Stolni sat vremena bez pauze.
Grče se nožni mišići, a kičmica peče.
Što će biti sutra?
Popio sam aspirin 500 prevencije radi.
 
Spori said:
Nakon 4 godine. Ulovio se sporta.
Stolni sat vremena bez pauze.
Grče se nožni mišići, a kičmica peče.
Što će biti sutra?
Popio sam aspirin 500 prevencije radi.

prodaj motor, uplati toplice
 
Musashi said:
To je uredu, medutim kako mi nije tesko reci za nekog nesto dobro, isto tako mi nije testo reci za nekog tko to zasluzuje nesto lose. Posebno reagiram tako jer u nasoj  profesiji radimo sa ljudima, ucimo djecu. U njegovom slucaju uči one koji trebaju jednog dana učiti druge.

Jesi ti još na faksu ( radiš ) ?
 
zlikavac said:
Ja na faksu nisam imao problema niti s jednim ispitom osim s rukometom kod Vulete...cak nisam imao problema s ispitom, nego s jednim elementom na prakticnom dijelu ispita. Od prve sam dosao do zadnjeg elementa i onda godinu i pol dana izlazio samo na taj element...obziro da niti s jednim sportom nisam imao problema niti s bilo kojim drugim predmetom, mogu sa sigurnošću tvrdit da nije bilo do mene nego do Vulete...
Nemem niti jednu dobru rijec za reci o njemu...
Vučeetića znam jos kao studenta, ok covjek
Milanovića sam bezbolno riješio, iz druge, al sam se na njegovom ispitu naslusao brutalnih gluposti od studenata, tako da nije ni cudo da ih je rusio

A tako je meni sam M.bilo. Iz 6 - tog puta ga položio. Nakon 3 puta više nisam knjigu ni otvorio nego samo izlazio. Meni je problem što osobno jako teško pamtim napamet ( mrzim bubanje ) i sve moram skužit kako i što ( imam logični mozak,volim sve smjestiti gdje, što i kako ) a njegov ispit između ostalog traži bubanje.

Mada,ne mrzim nikoga, neki su mi bili gori, neki bolji. Niti jedan mi nije dao neko posebno znanje, to je samo ulaznica u svijet kineziologije i ako ne želiš raditi na sebi - đaba ti.

Znam kolege koje nisu mogli proći druge ispite nikako pa nikako. A odlični sportaši, demonstratori, mahom gimnazijalci - ispisali se i otišli u Split i tamo bez beda položili te ispite.
 
Nisam vec dugo. Otisao sam u Nizozemsku i zivio 5 godina. Već ima i dosta odkako sam se vratio u Hr.
 
Musashi said:
Nisam vec dugo. Otisao sam u Nizozemsku i zivio 5 godina. Već ima i dosta odkako sam se vratio u Hr.

Nisi bio zadovoljan ili što? Ja bih jako volio jednog dana predavati samo što želim prije steći još znanja u praksi.

Ako su pitanja previše privatna ne trebaš odgovarati, sve 5  :wink:
 
bio sam profesionalni sportas i imao priliku napredovati u karijeri, osim toga na faksu bi ostao asistent jos 20 godina jer prof je bio mlad.
 
Musashi said:
bio sam profesionalni sportas i imao priliku napredovati u karijeri, osim toga na faksu bi ostao asistent jos 20 godina jer prof je bio mlad.

Profi sport i Nizozemska? Plus taj nick. Garant je kick - box u pitanju.
 
Kada radim sa gumom za šaku , stiskanjem jačanje mišiće a držeći ju stisnutom tetive. 
Točno ili netočno ?