Fitness

dovla said:
Zasto bi bila tekucina??

I ja sam bio prosle god 7 u 45 dana. Low/no carb. Odrzivo kome se da :mrgreen:

Inace dajte neki whey koji je pitak, ili mi je sve preslatko ili bljutavo.
Imali nesto kao meggle cokoladno? :mrgreen:
mi sa ebaya narucujemo kolektivno http://www.ebay.de/itm/MyProtein-14-38-kg-Impact-Whey-Protein-2-x-1000g-2000g-2kg-/192031198732?var=&hash=item2cb5f38e0c:m:m76p8P2w03UGjm2DZmwuZJg

e sad sto se okusa tice znas i sam da sa vanilijom/jagodom/cokoladom nemos fulat...recimo ja sam uzeo bijelu cokoladu i meni je totalni promasaj, frend je govorio nemoj bananu uzimat nikako...ja sam morao uzet cisto da vidim zasto to misli :mrgreen:
 
http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=258101.0

Ako treba netko za hodanje po šumi, gljivarenje, duge šetnje po kiši i sl..  :mrgreen:
 
Radi li itko ili se ceka proljece  :misli: :mrgreen:
 

Attachments

  • 20171110_191028.jpg
    20171110_191028.jpg
    256 KB · Views: 133
malo ti je šipka previsoko, na trapove ju metni  :wink:
 
mv_agusta said:
malo ti je šipka previsoko, na trapove ju metni  :wink:

obratit ću pažnju  (y)

jolly the roger said:
stavit će si ona šipku di hoće i kako hoće :mrgreen:

a i to je istina  :LOL:
 
kad sam bio na godišnjem sam u nekoj teretani išao na veslo i zaradio upalu grla od onog ventilatora u spravi kad potežeš uže...  :zid:

tko zna, će razumijeti o čemu je riječ...
 
Obicno se dobije upala desnog vratnog zivca..
Kad smo vec kod sprave...
 

Attachments

  • IMG_20171119_174133_596.jpg
    IMG_20171119_174133_596.jpg
    198.4 KB · Views: 145
Musashi said:
Danas po prvi put odradio zagrepcanku 512.. Bilo je veselo i kiselo :LOL:
A sad probaj liftom  :LOL:
 
Utrka se zove 512 jer ima 26 katova i 512 stepenica, medutim od prve utrke se trci 25 katova i 490 stepenica jer  na zadnjem katu nema mjesta za logistiku i trkaci bi se morali nakon otrcane utrke spustati jedan kat te smetati ostalima koji jos trce. Inace sistem utrke je da svakih 15 sekundi pustaju po jednog trkaca. Meni je bilo sasvim dovoljno i ovih 25 :LOL:
 
Da li je netko probao Freeletics program vježbi? Kako to ide u principu? (ne plaća mi se program  :mrgreen:)
 
Imaš more free programa sličnih freeleticsu. A imaš i za skinuti freeletics knjigu u pdf-u. A imaš i program za skinuti, for free, znaš gdje se to nalazi..  :mrgreen:
Meni odgovara takav tip vježbanja, nisam onaj od sprava.. Eventualno ubaciti neke elemente pa da to bude bliže crossfitu. Takav trening mi je idealan. Preporučio bi ga svakome tko želi općenitu fizičku spremu. Dovedeš se u formu i osjećaš se zdravo, nikad ne znaš kakve te situacije čekaju u životu..