Funkcijska i termo odjeća

City

New member
Molim jedan savjet...

Uzea bi ove gaće za obuć ispod tute na skuteru kad se vozim gradom...
Dakle to su vožnjice od par kilometara,ništa velikim brzinama...
Zanima me da li će me moć to očuvat od hladnoće tj. bolje da li će se osijećat strujanje zraka na nogama,znam da windstopper je bolje riješenje ali zasad ne mogu financijski baš...

Dakle IXS, model Megara

Z6789-039.jpg


Unaprijed zahvalan...
 
Taj ves te grije ali i na skijanju i na motoru, preko toga mora biti nesto sto ne propusta vjetar jel sta god da ti obuces na sebe, vjetar ce te propuhati

ako nemas za vindstoper, moze ti posluziti i kisnjak ili neki odjevni predmet od najlona .. mora bit nesto sto ne propusta vjetar
 
Da,pretpostavlja sam da je to tako...

Znači nešto od ovog...

http://www.motooprema.hr/?hlace/36/
 
Imas za kupiti rebe koje imaju windstoper
 
Skupi 600-700 kn za to lovu nađeš hlače i termo postavom i protektorima i nema zime
 
Baš sam takve jedne(kišne) i naša sa protektorima i termom za manje od 500 kn :D
Vjerojatno ću te uzest...

Hvala svima na odgovorima :wink:
 
City said:
Molim jedan savjet...

Uzea bi ove gaće za obuć ispod tute na skuteru kad se vozim gradom...
Dakle to su vožnjice od par kilometara,ništa velikim brzinama...
Zanima me da li će me moć to očuvat od hladnoće tj. bolje da li će se osijećat strujanje zraka na nogama,znam da windstopper je bolje riješenje ali zasad ne mogu financijski baš...

Dakle IXS, model Megara

Z6789-039.jpg


Unaprijed zahvalan...

Probaj da nađeš u HR nešto ovako:

Windfilter%20Trousers%2001.jpg


Windfilter materijal sa grejačima na kolenima i kukovima - tamo gde se najviše pothladiš na motoru.
Sigurno ima i kod Šepića nešto slično.

Ovako nešto je više za leto i za regulaciju temperature:

Bike%20It%20Coolmax-bottom.jpg


Nije za zimsko vreme osim u kombinaciji sa Windfilter gaćama jer je zamišljeno da hladi na visokim temperaturama pa samim tim i ne zaustavlja promaju.
 
Nije da se šalim nego ozbiljno: ima li kakav uobičajeni naziv za ove hlače (išle bi ispod kožnih) na engleski da mi je lakše tražit po ebayu? Ulinija san se u zadnje vrime... :D
 
alien said:
Nije da se šalim nego ozbiljno: ima li kakav uobičajeni naziv za ove hlače (išle bi ispod kožnih) na engleski da mi je lakše tražit po ebayu? Ulinija san se u zadnje vrime... :D

Tajce  :jesus:
 
City said:
Baš sam takve jedne(kišne) i naša sa protektorima i termom za manje od 500 kn :D
Vjerojatno ću te uzest...

Hvala svima na odgovorima :wink:

Evo,to su te...

L_X79001-003.jpg


Vodonepropusne kišne hlače od 190 T poliester/PVC-preljev • Odvojiva unutarnja podstava • Elastični struk • CE štitnik za koljena • 1 džep Veličine: XS - 5XL Materijal: Vanjski materijal: 190T poliester = 100% poliester Podstava: 100% poliester Termalna podstava: 100% poliester
 
City said:
Molim jedan savjet...

Uzea bi ove gaće za obuć ispod tute na skuteru kad se vozim gradom...
Dakle to su vožnjice od par kilometara,ništa velikim brzinama...
Zanima me da li će me moć to očuvat od hladnoće tj. bolje da li će se osijećat strujanje zraka na nogama,znam da windstopper je bolje riješenje ali zasad ne mogu financijski baš...

Dakle IXS, model Megara

Z6789-039.jpg


Unaprijed zahvalan...

te štramplice su ti dobre za balet,a za motor kupi prave hlače... :jesus:
 
City said:
Evo,to su te...

Vodonepropusne kišne hlače od 190 T poliester/PVC-preljev • Odvojiva unutarnja podstava • Elastični struk • CE štitnik za koljena • 1 džep Veličine: XS - 5XL Materijal: Vanjski materijal: 190T poliester = 100% poliester Podstava: 100% poliester Termalna podstava: 100% poliester

Jedno je sigurno: od poliestera su!!! 300% :mrgreen:
 
  Da ne otvaram novu temu  :mrgreen:, jel netko vidio da li je krenula u opticaj ova funkcijska odjeća po shopping centrima.........


        Krajnje je vrijeme da si nabavim nešto za ispod uobičajene odjeće, šljiva polako vani, pogotovo navečer :shock:.

 
Samo postam da dobijem obavijest... trebaju i meni pa ako netko nadje nest dobro neka javi
 
    Ma ja poslao upit u Novi Sad, pa ćemo vidjeti :wink:

   
                  http://www.pegaz-moto.rs/
 
sonny said:
    Ma ja poslao upit u Novi Sad, pa ćemo vidjeti :wink:

   
                  http://www.pegaz-moto.rs/

Od svih silnih moto trgovina u HR,ti tražiš u novom sadu :misli: