Funkcijska i termo odjeća

snajper said:
Od svih silnih moto trgovina u HR,ti tražiš u novom sadu :misli:


Koliko vidim po cijenama su debelo ispod šepića i sl.  :? nije ni čudo da ljudi idu preko kupovat  :wink:

 
Ako imaš u blizini, provjeri Turbo sport od Magme. Oni zastupaju Helly Hansena i ja sam prije godinu dana uzeo na rasprodaji duge gaće sa 57% merino vune, a ostalo poliester. Prošli vikend smo išli na Durmitor, stigli oko 21.00 , temperatura oko -2°C  , i  samo mogu reći da je bilo ugodno toplo ispod lidlovih moto hlača (bez postave)  (y)
 
Ra said:
Ako imaš u blizini, provjeri Turbo sport od Magme. Oni zastupaju Helly Hansena i ja sam prije godinu dana uzeo na rasprodaji duge gaće sa 57% merino vune, a ostalo poliester. Prošli vikend smo išli na Durmitor, stigli oko 21.00 , temperatura oko -2°C  , i  samo mogu reći da je bilo ugodno toplo ispod lidlovih moto hlača (bez postave)  (y)


  Ma ima u Osijeku Turbosport ali nemaju ništa od toga, vjerojatno im nije isti asortiman od trgovine do trgovine, nema ni u Hervisu, Intersportu.....gledao prošli vikend....
 
KING RR said:
Koliko vidim po cijenama su debelo ispod šepića i sl.  :? nije ni čudo da ljudi idu preko kupovat  :wink:

  Nisam još ništa kupio, nabasao preko neta, čekam odgovor na mail, ko zna možda i naručim, čini sa kvalitetno a cijenom prihvatljivo....
 
ljetnu i zimsku pododjecu sam uzeo od knox-a u zg-u, i jako sam zadovoljan (y)

http://moto-oprema.hr/ponuda/index.php?cPath=70&osCsid=7b769b0c27ae17095ebfba0637347b7a
 
Ako imaš mogućnosti, pogledaj i preko ebay-a , ja sam npr. uzeo ljetnu funkcijsku majicu za 10 dolara i stigla mi je u pismu za desetak dana , jako sam zadovoljan : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200460491014&var=500003770746&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
 
sonny said:
  Da ne otvaram novu temu  :mrgreen:, jel netko vidio da li je krenula u opticaj ova funkcijska odjeća po shopping centrima.........


        Krajnje je vrijeme da si nabavim nešto za ispod uobičajene odjeće, šljiva polako vani, pogotovo navečer :shock:.
Ne znam koliko poznajes Zagreb, ali takve odjece ima u IGLU SPORTU, inace ducan sa planinarskom opremom, malo preskup za mene, ali kvaliteta im je na razini cijena!
 
svojevremeno bilo u slovenskom lidlu i hoferu  (y)
ali ako stvarno hoćeš nešto dobro i kvalitetno, traži planinarsku/skijašku termo odjeću  (y)
 
Ra said:
Ako imaš mogućnosti, pogledaj i preko ebay-a , ja sam npr. uzeo ljetnu funkcijsku majicu za 10 dolara i stigla mi je u pismu za desetak dana , jako sam zadovoljan : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200460491014&var=500003770746&ssPageName=STRK:MEWNX:IT
Ajme kak' bi izgledao nabildan u tome!  :D
 
Ra said:
Ako imaš mogućnosti, pogledaj i preko ebay-a , ja sam npr. uzeo ljetnu funkcijsku majicu za 10 dolara i stigla mi je u pismu za desetak dana , jako sam zadovoljan : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200460491014&var=500003770746&ssPageName=STRK:MEWNX:IT


Nisi je uzeo za 10 dolara, jebote svima ko da ispari postarina...
 
sonny said:
  Ma ima u Osijeku Turbosport ali nemaju ništa od toga, vjerojatno im nije isti asortiman od trgovine do trgovine, nema ni u Hervisu, Intersportu.....gledao prošli vikend....

uskoro ce u hervisu biti komplet sa seamless tehnologijom za cca 250kn sto mogu reci da je super cijena
 
Allpine said:
uskoro ce u hervisu biti komplet sa seamless tehnologijom za cca 250kn sto mogu reci da je super cijena

e da i kad kupujes preko 200kn kazes na blagajni weekend warriors i dobijes 10% popusta (to vrijedi samo za Osijek)

Ali svaki klub moze potpisati ugovor sa hervisom bez obaveza i na svaku kupnju dobiva 10% popusta a bude i nekad 20% za klubove.... Raspitajte se u bilo kojem hervisu
(y)
 
Allpine said:
uskoro ce u hervisu biti komplet sa seamless tehnologijom za cca 250kn sto mogu reci da je super cijena

    Super, ali što je seamless tehnologija, i cijena je super...

Ti radiš u Hervisu, ili, kako to na kasi funkcionira, jel moraš biti u klubu....

      Nadam se da ćeš napisati ovdje kad saznaš da je roba krenula u prodaju da budem prvi....!!
 
sonny said:
    Super, ali što je seamless tehnologija, i cijena je super...

Ti radiš u Hervisu, ili, kako to na kasi funkcionira, jel moraš biti u klubu....

      Nadam se da ćeš napisati ovdje kad saznaš da je roba krenula u prodaju da budem prvi....!!

tehnologija kad imas savove samo na kod ramena gdje se rukavi spajaju sa ostatkom sve ostalo je bez savova tako da nema ribanja i iritacije.

Radim u Hervisu i javim kad dodje roba, a sto se tice kluba samo kazi na blagajni weekend warriors i sve je OK
 
U ponedjeljak putujem motorom za zadar i imati cu jedan takav komplet na sebi pa kad se vratim napisem malu recenziju tipa kupuj ili ne kupuj
 
Allpine said:
U ponedjeljak putujem motorom za zadar i imati cu jedan takav komplet na sebi pa kad se vratim napisem malu recenziju tipa kupuj ili ne kupuj
Jel ima toga u ZG Hervisu, baš se spremam kupit majicu s dugim rukavom i podhlaće. Gledal sam u AMD Čakovec, Held-ov komplet oko 650kn, kod Šepića malo skuplje, jbg. nekaj od toga moram kupit. Šteta kaj kod nas u Lidlu nije bilo toga ko u Sloveniji. :misli:
 
mladen59 said:
Jel ima toga u ZG Hervisu, baš se spremam kupit majicu s dugim rukavom i podhlaće. Gledal sam u AMD Čakovec, Held-ov komplet oko 650kn, kod Šepića malo skuplje, jbg. nekaj od toga moram kupit. Šteta kaj kod nas u Lidlu nije bilo toga ko u Sloveniji. :misli:

Intersport  :misli:
 
Bas me zanima jer postaje fest hladno ujutro kad se ide na posao... Javi (ako je udure) kak se tocno zove taj komplet iz Hervisa (marka) i ima li ga u ZG?
Meni je ovo http://www.frank-thomas.com.hr/katalog/LONG+TOP/8/151/197/197 zapalo za oko ali mi se cini nekak skupo u kompletu ili grijesim..... :neznam:



btw di ima Hervis u Zagrebu osim u cc1