Funkcijska i termo odjeća

MadKec said:
Bas me zanima jer postaje fest hladno ujutro kad se ide na posao... Javi (ako je udure) kak se tocno zove taj komplet iz Hervisa (marka) i ima li ga u ZG?
Meni je ovo http://www.frank-thomas.com.hr/katalog/LONG+TOP/8/151/197/197 zapalo za oko ali mi se cini nekak skupo u kompletu ili grijesim..... :neznam:



btw di ima Hervis u Zagrebu osim u cc1
Ima u Garden mall-u u Dubravi.
Ja sam si u American shopu kupio komplet donjeg vesa i nemam nikakvih zamjerki!!!
 
Ej dečki, evo ja svaki dan idem skutom na posao.. 8km u jednom smjeru. Na sebi imam SIDI čizme, moto hlače sa termo i goretex-om ( uzeo kod Šepića), jaknu isto takvu, rukavice, kaciga sa podbradkom, eventualno stavim od Windstopper-a ovratnik.. i tako do posla. Roba za presvuć ispod sica, jedino košulja na meni, pošto ugl. moram biti u finjaka obleki. Al od zime ni Z... (y)
 
DonLC said:
Ej dečki, evo ja svaki dan idem skutom na posao.. 8km u jednom smjeru. Na sebi imam SIDI čizme, moto hlače sa termo i goretex-om ( uzeo kod Šepića), jaknu isto takvu, rukavice, kaciga sa podbradkom, eventualno stavim od Windstopper-a ovratnik.. i tako do posla. Roba za presvuć ispod sica, jedino košulja na meni, pošto ugl. moram biti u finjaka obleki. Al od zime ni Z... (y)
Ovo kaj si Ti napisal ja furam u trapericama po ovim temperaturama ,meni donji veš netreba za po gradu , nego za cjelodnene vožnje ko ova u nedjelju do Karlobaga i brzinama većim od 150km/h. Ovo kaj si Ti nabrojal sam imal na sebi, al vjeruj po magli na 2 stupnja kroz Liku po autocesti nije dovoljno !! (y)
 
sonny said:
 Da ne otvaram novu temu  :mrgreen:, jel netko vidio da li je krenula u opticaj ova funkcijska odjeća po shopping centrima.........


       Krajnje je vrijeme da si nabavim nešto za ispod uobičajene odjeće, šljiva polako vani, pogotovo navečer :shock:.

nadji di u tvom gradu ima prodavaonica s Beti vesom,imaju ski program,jeftino,kvalitetno
imam i gace i majice od HH,beti,under armoura...
mogu t rec da ce beti isto odradit posao (y)

ili imas u Kozini dainese wind stoper podgace za nekih 40 eura,ja prosle godine uzeo sinu
 
MadKec said:
Bas me zanima jer postaje fest hladno ujutro kad se ide na posao... Javi (ako je udure) kak se tocno zove taj komplet iz Hervisa (marka) i ima li ga u ZG?
Meni je ovo http://www.frank-thomas.com.hr/katalog/LONG+TOP/8/151/197/197 zapalo za oko ali mi se cini nekak skupo u kompletu ili grijesim..... :neznam:
btw di ima Hervis u Zagrebu osim u cc1
A da pogledaš i nešto ovako : http://cgi.ebay.co.uk/Windproof-top-jersey-coolmax-breathable-back-fabric-/160499954846?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item255e8af49e
 
loudpipes said:
nadji di u tvom gradu ima prodavaonica s Beti vesom,imaju ski program,jeftino,kvalitetno
imam i gace i majice od HH,beti,under armoura...
mogu t rec da ce beti isto odradit posao (y)

ili imas u Kozini dainese wind stoper podgace za nekih 40 eura,ja prosle godine uzeo sinu
hh ima u turbo sportu
 
Zapru said:
hh ima u turbo sportu

znam,ali neznam di ima beti,mislim znam za rijeku (y)
a beti je odprilike 3 puta jeftinije
 
Ra said:
A da pogledaš i nešto ovako : http://cgi.ebay.co.uk/Windproof-top-jersey-coolmax-breathable-back-fabric-/160499954846?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item255e8af49e

...ma gledam sad na sve strane i nekak mi se cini da tu fakat vrijedi ona kol'ko para tol'ko muzike.... :misli:
 
MadKec said:
Allpine kaj roba nije dosla, nije ta cifra, nisi ju testiral ili si nas zaboravil ili...? :(

Provozao sam se neki dan malo po gradu i imao sam samo gornji dio ispod majice kratkih rukava i gore samo jaknu sa podstavom. Nije mi bilo hladno ali mi je kozna jakna losa i ima samo jedan zip pa mi je kroz njega pirilo i osjeti se neugoda na tom dijelu.
Bio sam u Zadru 10dana i danas sam tek isao raditi i iskreno zaboravio pogledati ali mislim da je stiglo u sve hervise jer sam vidio u zadru. Cijena je zasad jos ona pocetna i velika 399kn ali bi trebalo ici na 249kn.
Javim.
Sutra cu slikati pa stavim slike
 
Imam ski veš iz Beti dućana i iz Louisa.
Nema neke razlike, osim u cijeni  i oboje imaju preporuku. (y)
Cijena u Louisu je 19.95 i vrijedi svakog centa (y)
 
Malo je tema zaspala pa da ju cimnem, mozda nekome posluzi.... :wink:
Bauljajuci sa curom po novom Arena centru uletio sam u Intersport pa reko da bacim oko posto svi imaju neke popuste kao zbog otvorenja, pa mozda naletim....i ono fakat  :hura:
Naletio sam na McKinley-ev set sportskog vesa, model active warm (dry plus, antibacterial....) po 260kn. Na tu cifru sam dobio jos 20% popusta, kao prvih par dana, otvorenje, bla, bla...  (y)
Zasad je ves u jutarnjim satima kada se ide na posao odradio svoje, oko 6 ujutro temperatura je bila 5° i nisu mi se smrzla ja*a :D (dolje sam imao traperice a gore majicu i tekstilku sa termo podstavom), a tokom radnog vremena mi je bilo ugodno i nisam se znojio. Za zimogrozne i one koji se voze cijelu godinu (izpod nule) ima i neki model very heat ili tak nekaj jer mislim da bi ovaj onda bio preslab. :misli:
Uglavnom cini se kvalitetan, dobra je cijena - preporuka (y)

ps velicina L mi je taman pa cak i ima lufta za dodat 2-3 kile (ja sam 180/90)
 
evo, ako nekome može pomoći ...  (y)

U Turbo sportu neka akcija od 21% povodom rođendana ili tako nešto još naredna dva dana....

Rukavice, vodonepropusne i sa windstoperom su snižene sa 249,99 (neznam zašto) na 69,99 i na to još taj 21% popusta zbog rođendana tako da koštaju 55,29 kn

Proizvođač je North Spirit, službeni dobavljač odjeće za Hrvatski Olimpijski odbor .... valjda bi to trebala biti i neka garancija kvalitete :neznam: ... ali ja sam zadovoljan njihovom opremom.. imam nekoliko komada njihove odjeće...
 
ja sam i prije godinu dana kupovao na takvim i sličnim akcijama kod njih .... ;) možda su pred stečajem toliko dugo ...  :misli:

no boli me kombala za njihovo poslovno stanje...

ako oćeš kupiti rukavice, odi... ako nećeš nemoj ...  (y)
 
mile fazer said:
nisam primjetio da je rasprodaja i u puli u turbo sportu?

Je da je džipsigrad al ipak ni Pula Požega  :mrgreen: u PŽ ionako niko ništa nekupuje po rdovnim cijenama, pa kad nikne novi šop samo treba sačekat mjesec dva da propadne i kupiš tad sve što ti treba za bagatelu  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
KING RR said:
Je da je džipsigrad al ipak ni Pula Požega  :mrgreen: u PŽ ionako niko ništa nekupuje po rdovnim cijenama, pa kad nikne novi šop samo treba sačekat mjesec dva da propadne i kupiš tad sve što ti treba za bagatelu  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:

pričam o Brodu .... konjusino jedna...  :jesus: :jesus:
 
strasilo said:
pričam o Brodu .... konjusino jedna...  :jesus: :jesus:

A isti kurac  :LOL: kod nas je još gore  :jesus: nemoraš čeka ni mjesec dana, tko god šta otvori popuši kitu već nakon 15 dana i daje sve za eksere  :jesus: :LOL: :LOL: :LOL: