Funkcijska i termo odjeća

jel zna gdje ima za kupiti ovakavu jaknu za blato ... http://www.motocentarlaba.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=628&category_id=87&option=com_virtuemart&Itemid=16
 
markookram said:
jel zna gdje ima za kupiti ovakavu jaknu za blato ... http://www.motocentarlaba.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=628&category_id=87&option=com_virtuemart&Itemid=16

Ja bi isto nesto takvo, ali bojim se da je to cista plastika :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Naime odjeca mora disati, vjerujem da se masu ljudi sjeca vojne kabanice i boravka pod istom. Nakon pola sata covjek je iznutra jedna voda i zima je zagarantirana. Sigurno je bolje kisnuti, a da si iznutra suh ;)
 
markookram said:
jel zna gdje ima za kupiti ovakavu jaknu za blato ... http://www.motocentarlaba.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=628&category_id=87&option=com_virtuemart&Itemid=16

A jesi telembus... kaj misliš di bi mogao kupit Alpinestars jaknu? :mrgreen: Za probu pitaj Skalu, ima u Auneru a to zapravo nije jakna nego čista prozirna plastika. Međutim, nije loša kao ideja jer ti na enduru treba nešto tanko a da ne propušta ni zrak ni vodu. :mrgreen:
 
ima kod šipeka 2 vrste na akciji mislim 30 posto fox i ufo,jesu najlonske malo deblje ali imaju odzrake na rar mjesta
 
Ja pak molim pomoc oko rukavica :?

Kakve rukavice nosite sad kad je malo hladnije :misli: :misli: :misli: :misli: ( znaci za enduro iskljucivo )
 
Iste kao i usred ljeta. Nikad problema, osim kad po zimi upadneš rukama u vodu. :mrgreen:
 
probajte ručkice omotati izolir trakom zbog vrhova prstiju-vjeruj druga priča
 
mate said:
A jesi telembus... kaj misliš di bi mogao kupit Alpinestars jaknu? :mrgreen: Za probu pitaj Skalu, ima u Auneru a to zapravo nije jakna nego čista prozirna plastika. Međutim, nije loša kao ideja jer ti na enduru treba nešto tanko a da ne propušta ni zrak ni vodu. :mrgreen:
pa baš i neznam  :misli: :mrgreen:

Krivic said:
ima kod šipeka 2 vrste na akciji mislim 30 posto fox i ufo,jesu najlonske malo deblje ali imaju odzrake na rar mjesta
(y)


mate said:
Iste kao i usred ljeta. Nikad problema, osim kad po zimi upadneš rukama u vodu. :mrgreen:
zato se uzmu rezervne  :)
 
Uzeo sam si u Elodi u 8. mjesecu enduro jaknu ali ne mogu sad na netu naći koji je model....bila je na akciji cca 800kn...mnogo dobra, skidaju se rukavi, ima sto ventilacija, sto đepova....

A za vozače drekeca:

http://www.midwestracing.co.uk/shop/images/H3911111X_OFFROAD_RACING_PRO_JACKET.jpg

8)
 
dROGAR said:
coolmax

held
bike
knox

ili neki drugi

cijenom su ti negdje gornji + donji dio ???

Pogledaj u turbo sportu/hervisu neku generic termo odjecu za planinarenje/skijanje. Sansa je da ce te izaci jeftinije nego ova ''specijalizirana'' roba, a na kraju krajeva je to sve isti materijal.
 
Sip said:
Ja pak molim pomoc oko rukavica :?

Kakve rukavice nosite sad kad je malo hladnije :misli: :misli: :misli: :misli: ( znaci za enduro iskljucivo )

sl. ali ne za enduro,  :wink:  ( i na temperaturama ispod cca +3 )

meni recimo, uz svu opremu, jedino zima za desnu šaku, kad stanem nakon par km - ne osjećam je :?



( btw imam troje rukavice, poznatijih proizvođača, ali isto )

 - grijače ručki ne mislim stavljati  :LOL:

ajd'
ako imate neke stvarno tople za preporučiti ...  (y)    

edit: (ne trebaju imati nužno protektore, samo za ove kratke zimske vožnje i da ste ih sami probali )
 
Sto se tice voznje po zimi imam zbilja izuzetne KTM-ove rukavice.

3PW11274X.jpg


Odlicen su za hladno, zbilja odlicne.

Cim je malo toplije :? :? :? :? :? znoje se ruke i nisu nesto cvrste, naime podero sam ih brzinom munje :mrgreen:
 
Sip said:
Sto se tice voznje po zimi imam zbilja izuzetne KTM-ove rukavice...



Odlicen su za hladno, zbilja odlicne.

Cim je malo toplije :? :? :? :? :? znoje se ruke i nisu nesto cvrste, naime podero sam ih brzinom munje :mrgreen:

- potražiti ću ih  (y)  ( a i marka je dobra )

 već sam ramišljao o neki skijaškim možda  :?

EDIT:
po njihovom cjeniku te (  :misli: HYDROTEQ OFFROAD GLOVES 11 ) oko 450 kn  (y)
 
DADO+ said:
- potražiti ću ih  (y)  ( a i marka je dobra )

 već sam ramišljao o neki skijaškim možda  :?

EDIT:
po njihovom cjeniku te (  :misli: HYDROTEQ OFFROAD GLOVES 11 ) oko 450 kn  (y)

To je ta cijena :wink:

Skijaske rukavice su izuzetne i definitivno najtoplije sto mozes kupiti, skoro nema boljih, problem je sto se gubi sav osjecaj za gas :? Imas tople ruke, ali filing :?
 
Sip said:
To je ta cijena :wink:

Skijaske rukavice su izuzetne i definitivno najtoplije sto mozes kupiti, skoro nema boljih, problem je sto se gubi sav osjecaj za gas :? Imas tople ruke, ali filing :?
s obzirom da u te hladne dane ionak se vozikamo laganini,to mi ne predstavlja ama baš nikakav problem...  :wink: samo nek je toplo!  :mrgreen:
 
DADO+ said:
sl. ali ne za enduro,  :wink:  ( i na temperaturama ispod cca +3 )

meni recimo, uz svu opremu, jedino zima za desnu šaku, kad stanem nakon par km - ne osjećam je :?



( btw imam troje rukavice, poznatijih proizvođača, ali isto )

 - grijače ručki ne mislim stavljati  :LOL:

ajd'
ako imate neke stvarno tople za preporučiti ...  (y)    

edit: (ne trebaju imati nužno protektore, samo za ove kratke zimske vožnje i da ste ih sami probali )
Ja sam sebi uzeo od IXS-a model Bristol ili Boston, nisam siguran i super su sto se tice grijanja!!!
Samo je los osjecaj za kvacilo i kocnicu, moras se priviknuti, a i znoje se ruke cim je malo veca temperatura!!!
 
gorank said:
Ja sam sebi uzeo od IXS-a model Bristol ili Boston, nisam siguran i super su sto se tice grijanja!!!
Samo je los osjecaj za kvacilo i kocnicu, moras se priviknuti, a i znoje se ruke cim je malo veca temperatura!!!

- imam i od IXS-a neke touring (produžene) kožne s protektorima, a sad kako se zovu ne znam,
  ali mi nisu baš za zimu nešto  :? - ruke se smrzavaju u njima samo tako  :(

BTW

jedino što si još namjeravam uzeti i to je jedino gdje mi je zima kad se ponekad provozam u zimi, ako je cesta suha,

je:  Whisper Strip Kit za Shoei,

jer to je nije touring kaciga, pa mi bez obzira na potkapu i onaj rastezljivi "šal" za vrat (ne znam kako se to zove)
ladan zrak smeta, ali barem nema maglenja  :D

 
images
 8)
 
ajmo malo ponoviti gradivo...

nesto za ljeto...dugi ili kratki rukav...za ispod tektilne moto jakete...moze i komplet s gacama...
ako ima ko info iz prve ruke...znaci da koristi i da je zadovoljan...
da pomaze kod znojenja...ili da sprjecava...smanjuje...hladi...
bilo sta osim da grije... :mrgreen: