Gajić prvak

Status
Not open for further replies.
bilo je odlična atmosfera....nažalost isto tako je bilo samo pitanje trenutka kad će se neko sranje desit  :palacdolje:

K6 tuned by gajs  :?

kuracrp2.jpg
 
bili je stvarno super dole dok  se nije sr**nje desilo :( :( :(


Bump said:
bilo je odlična atmosfera....nažalost isto tako je bilo samo pitanje trenutka kad će se neko sranje desit  :palacdolje:
super kaj si zasmetao  da imam filmić od pada :mrgreen:
 
pa kasnije gajic se vozio i digao motor na zadnji..vozio se u suprotnom smjeru..iza zavoja je dolazio netko sa vn 900, kad je spustao motor sa zadnjeg motor je pao na bok i gajs je proklizao i zabio se u vn-a
iako je bila i hitna mislim da su obojica ok
 
Njemu nije ništa, koliko sam saznao od čovjeka koji ga zna...
 
marko88 said:
nije mu ništa (y)

odmah se  digao,prošao samo uz par malo večih ogrebotina :x :(
I slupan motor... :palacdolje:
 
a da se nije on zaletio u onu dvojicu kaj su ga snimali s kamerom, mislim da su bili na nekom sličnom motoru ko VN :misli:
 
kober said:
ma nije to nis........bu ozdravil brzo.... (y)
marko88 said:
nije mu ništa (y)

odmah se  digao,prošao samo uz par malo večih ogrebotina :x :(
dobro je to što je prošao bez ozljeda, ali ovako dobro završiti sezonu, pa na kraju napraviti takvu glupost ... :no:

Još samo recite da su izašli i polijajci, pa da je zaradio prekršaj ...  :palacdolje: .... to mu sve nikako nije trebalo .... :no:

ali čut će on mene ...  :mrgreen:
 
Incredible said:
a da se nije on zaletio u onu dvojicu kaj su ga snimali s kamerom, mislim da su bili na nekom sličnom motoru ko VN :misli:
nije u njih

Vedran_ZG said:
U tome i je tragedija... :?
tragedija bi bila da se gajiću nešto desilo.srećom prošo je bez ozbiljnijih ozljeda (y) a motor bu se složio 
 
Status
Not open for further replies.