GDJE NA SERVIS!!!???

Ivo

New member
Naime,ponosni sam vlasnik suzukia gsxr1000 K6 kao i jedan moj prijatelj.
Jedan servis napravili u puli...shebali motor pa otisli u eurorent i onda jos gore.Motor ne radi kako treba,nisu mape postelane,motor se ujutro ugasi barem 3-4 puta dok ne digne cok,rastelali potrosnju,pukli bocne plastike koje su trebale bit zamijenjene u eurorentu u ri da bi na kraju izjavili da to oni nisu napravili a doslo u paketu.Ja imam samo problem u losem paljenju i nejednakom radu motora ali inace je sve ok.Ali nije servis dobro napravljen jer nije kao kad je bio serijski nov postelan.
Od mog prijatelja trenutno maximalna brzina na autoputu je 220 na sat a dosao mjesec dana prije od servisa iz zagreba.Luda kuca nema sta.Sad je kompletno rastavljen i lezi jadan u eurorentu u zagrebu i neznaju gdje su napravili gresku.Prave se pametni.
Motori su jos prakticki novi i pod garancijom su jos godinu dana.
Otisao bih kod grigica jer sam primjetio da ima i stol,nove kompjutere,pravu opremu za servis i da ne nabrajam ali nije ovlasteni serviser.
Ljudi pomagajte...GDJE DA NAPRAVIMO PRAVI SERVIS NA SUZUKIU I DA SE POSTELA KAKO TO ZAKON NALAZE?????
 
Da si malo prolistao po forumu našao bi nekoliko sličnih topica. Uglavnom, mi svi sa Đikserima idemo kod Taubija i onda se snalazimo ili ne snalazimo za žig. Kako tko uspije.
 
I gdje da nabavim pecat?Ko ce nama sa Raba dat pecat.Zato i pitam kamo je najbolje za otic?
Sto kazu za grigica?
 
Dajte mi preporuku.Stvarno neznam sta da napravim.
Gdje je najbolje otic i da mi motor bude hebeno dobro postelan?
 
mate said:
Da si malo prolistao po forumu našao bi nekoliko sličnih topica. Uglavnom, mi svi sa Đikserima idemo kod Taubija i onda se snalazimo ili ne snalazimo za žig. Kako tko uspije.


A koj kupac ti znaci njihov zig uknjizici kad je opce poznato da razjebu motor.
Mislim neznam ko pametan bude smatrao prednost za Suzu koja je servisirana u Eurorentu :LOL: :LOL: :LOL:
Lepo reci Taubiju nek ti svoj zig stisne i amen pa kad se vidi da je motor odrzavan by Taubi bu puno vise znacilo nego Eurorent makar su ovi ovlasteni a ovi ne.

A kaj se garancije tice taki tak ti je nebudu priznali, mada nebu ti ni trebala da se kaj trebalo strgat to bi se vec stragalo u razradi.


P.S. a jel smijemo mi pisat po forumu istinu o Eurorentu bez obzira kaj su sponzor Sashi 8)
 
Dali Taubi moze napraviti kompletnu dijagnostiku na motoru i napraviti krivulje?
 
Za razliku od nekih ovdje na forumu, ne nosim nimalo loša iskustva sa HRC Dudom. Mislim, kad već pitaš...
 
ne mogu vjerovati da se na suzukiju to sve pošemerilo, koliko ja znam to se samo događa ducatiju.  :mrgreen:
Iako je teško za povjerovati, jer je suzuki već dugi niz godina prisutan kod nas i ima dobre prodajne rezultate, već godinama muku muči sa servisnom mrežom - kvalitetnom. Ljudi se masovno žale - pa čak i moj susjed - pokidao mu se mjenjač na novom gsx1400 i ne zna kome da vozi bajk na popravak iako je pod garancijom jer u nikog od ovlaštenih nema povjerenja upravo zbog svih tih stvari koje ljudi masovno prigovaraju.

Iako ne znam čovjeka, ali sudeći po tome da mnogim ljudima što imaju novaca ipak ON održava motor i to bez pritužbi istih, svakako bi preporučio Taubija. Znam da te pati žig, ali vrijeme prolazi i ti se ne voziš, a tko će ti nadoknaditi to? To nijedna garancija ne pokriva. A kao što je reko mate, nek ti Taubi lupi svoj žig ili otisak prsta - svatko pametan će ti priznati da je motor održavan valjano, čak naprotiv, bolje nego u ovlaštenom servisu koji sudeći po izjavama suzuki moto populacije ne radi dobro svoj posao.
 
Ivo said:
Gdje je najbolje otic i da mi motor bude hebeno dobro postelan?

pročitaj šta si napisao, pa pročitaj šta ti je mate napisao...

@mate: haha sad te sram reć da dukca voziš, sad si kao đikseraš :LOL:
 
Ivo said:
Naime,ponosni sam vlasnik suzukia gsxr1000 K6 kao i jedan moj prijatelj.
Jedan servis napravili u puli...shebali motor pa otisli u eurorent i onda jos gore.Motor ne radi kako treba,nisu mape postelane,motor se ujutro ugasi barem 3-4 puta dok ne digne cok,rastelali potrosnju,pukli bocne plastike koje su trebale bit zamijenjene u eurorentu u ri da bi na kraju izjavili da to oni nisu napravili a doslo u paketu.Ja imam samo problem u losem paljenju i nejednakom radu motora ali inace je sve ok.Ali nije servis dobro napravljen jer nije kao kad je bio serijski nov postelan.
Od mog prijatelja trenutno maximalna brzina na autoputu je 220 na sat a dosao mjesec dana prije od servisa iz zagreba.Luda kuca nema sta.Sad je kompletno rastavljen i lezi jadan u eurorentu u zagrebu i neznaju gdje su napravili gresku.Prave se pametni.
Motori su jos prakticki novi i pod garancijom su jos godinu dana.
Otisao bih kod grigica jer sam primjetio da ima i stol,nove kompjutere,pravu opremu za servis i da ne nabrajam ali nije ovlasteni serviser.
Ljudi pomagajte...GDJE DA NAPRAVIMO PRAVI SERVIS NA SUZUKIU I DA SE POSTELA KAKO TO ZAKON NALAZE?????
Odi kod Dude nek ti to napravi kako Bog zapovijeda! (y)
 
mate said:
Moja preporuka ti je da se javiš Taubiju na PP i dogovoriš termin.

Ovo je DEŽAVU???  :shock: RAzumijem te  u potpunosti,ali mate dobro zbori!  (y) Javi se useru Taubi , jer sam i ja na kraju kod MAJSTORA BEZ PREMCA završil na kraju!BEDAK,a mogel sam ko i cijeli moto život do sad odmah k njemu otići!  :zid: Isto sam imao problema sa svim ovlaštenim serviserima u ZG i "okolici"(SLO,A,DE)!  :( Godinu se dana živcirao,zgubil par godina života,a zbog čega???Garancije?E više nikad!  (y)
 
Ivo said:
Naime,ponosni sam vlasnik suzukia gsxr1000 K6 kao i jedan moj prijatelj.
Jedan servis napravili u puli...shebali motor pa otisli u eurorent i onda jos gore.Motor ne radi kako treba,nisu mape postelane,motor se ujutro ugasi barem 3-4 puta dok ne digne cok,..................

Ivo said:
I gdje da nabavim pecat?Ko ce nama sa Raba dat pecat.

pogledaj kod šaltera za čok na motoru!, odmah iza njega ima, na tajnom mjestu, papirić koji ti omogućuje neograničena garantna prava za Suzuki
 
Prijatelju odi ti samo kod Taubija nejdi samo kod Dudija taj nezna sta radi,govorim ti iz osobnog iskustva.
 
evo ivo da i ja ostavim koju riječ ..ja imam dobra iskustva sa eurorentom ,tj.sa draganom iz  ri koji mi je i prijatelj..i sa hrc dudom ..i meni je jednom prilikom slabije radio motor dok se ne zagrije al to je "eurorent" odklonio bez ikakvih problema..a to što ti je mate rekao ,da odeš kod taubija ,je još najbolje riješenje jeb.. garanciju..glavno da pila radi ko sat :wink:  ..meni je taubi ovjes štelao i mogu reći (y) (y)
sam ga nikad nebi tako dobio ..eto toliko ..pozdrav Rabljan-ima ..i ......-kama :mrgreen: :mrgreen:
 
ja iz pule idem u ri, u eurorent!
dragan i erna! pa kud ćeš bolje od toga!
p.s. ovo nije reklama nego mišljenje!  :D