GDJE NA SERVIS!!!???

Po svemu sudeci najbolji je taubi.Hebes garanciju...
Na 12tk bi trebao napraviti servis.Do onda cu se vozikat bitno da postelam malo cok.
Motori su prva liga,svaka pohvala na njih.Ciklistika i sami koncept motora su prva liga.Samo sto ga muci servisna mreza.Neoprostivo!!!
Kako mogu uopce drzati servis ako ljudi nisu zadovoljni,ne kuzim.Navodno ovog u puli su zatvorili,a on mi je postelao motor prva liga.
Stavio mi yoshimuru i motor je radio ko sat.Idem u eurorent zagreb i odmah ne valja.Frend mi ode u ri,ovaj izjavio da nezna radit sa kompjuterom.

Kako mogu doci do taubija tu na forumu?
 
Da jos jednom naglasimo, postoji clan na ovom forumu, zovemo ga Taubi, a tako mu je i nick. Njemu posaljes poruku sa "MOJE PORUKE".

A smatramo ga jedinom osobom u ovom dijelu zemlje koja je sposobna napraviti cudo od motora, pogotovo ako je rijec o Suzukiju.

I pozuri, jer ako uleti proljece, Taubi ce ti biti rijetko u Zagrebu, if you know what I mean.  :mrgreen:


:wave:
 
Ili požuri s porukom ili si vec zakasnio.Najme stigo mu je novi motor pa sad visoko drzi nos. :LOL: :LOL:
Bolje ti je da ga "uloviš" negdje na cesti.Zeeeeleni ZRX juri ko sotona,to ti je Tauby.
Al ak ti je motor razjeban nemoras ni pokusavat,tak ga nebis ulovil.Preostaje ti PP :LOL: :LOL: Ili http://free-zg.t-com.hr/taubi-moto/ ili mob:091 2505431  :jesus: :jesus:
 
He he...srecom moj motor jos uvijek ide ko lud samo imam problema sa čokom i mozda neka sitnica sa izgaranjem.
Tako da bih ga mogao stignut negdje na cesti pa da odemo prvu u birtiju.
 
Ivo said:
He he...srecom moj motor jos uvijek ide ko lud samo imam problema sa čokom i mozda neka sitnica sa izgaranjem.
Tako da bih ga mogao stignut negdje na cesti pa da odemo prvu u birtiju.

kakav čok na hiljadarki, molim te objasni
 
Cigara said:
Automatski  :jesus: :jesus:

a ja sam mislio da moj motor ima einspritz....

opet sam baš ja ispao budala... ili ga nisam vozio ujutro... ili je uvijek bilo toplo...

Ivo, a da dođeš do Barrake da mi to čujemo. Bumo popili pet-šest pivica dok se motor ne ohladi, malo pričali o R-ovima, veće je društvo, pa da čujemo kaj je problem
 
vzblade said:
Prijatelju odi ti samo kod Taubija nejdi samo kod Dudija taj nezna sta radi,govorim ti iz osobnog iskustva.

misliš na Dudu iz V. Mlake? ako je onda prestani jest drogu lopatom...
 
franc said:
a ja sam mislio da moj motor ima einspritz....

Da,prvi glas.Einspritz ima??

I onda nema čok ?????
 
moja hiljadarka ima cok  :mrgreen: :mrgreen:
I nije automatski  :shock:
A einspritz je :D :D
Pa sto je tu cudno :misli: :misli: :D
 
tl1000 said:
moja hiljadarka ima cok  :mrgreen: :mrgreen:
I nije automatski  :shock:
A einspritz je :D :D
Pa sto je tu cudno :misli: :misli: :D

ti imaš krivu hiljadarku...

ako je čok automatski, a na k6 je, onda se ne može aktivirati kasnije! Kasnije od bilo kojeg trenutka!
Ima bimetalne senzore, koji uvijek prate temperature relevantnu zraka u airbox-u, rashladne tekućine i ispušnih plinova i korigira smjesu.

I kak sad čok ne radi odmah?
 
franc said:
a ja sam mislio da moj motor ima einspritz....

opet sam baš ja ispao budala... ili ga nisam vozio ujutro... ili je uvijek bilo toplo...

Po ovom postu sam zaključio da misliš da nemaš čok


ti imaš krivu hiljadarku...

ako je čok automatski, a na k6 je, onda se ne može aktivirati kasnije! Kasnije od bilo kojeg trenutka!
Ima bimetalne senzore, koji uvijek prate temperature relevantnu zraka u airbox-u, rashladne tekućine i ispušnih plinova i korigira smjesu.

I kak sad čok ne radi odmah?


A po ovom postu više neznam kaj misliš :jesus: :jesus:
 
Cigara said:
Po ovom postu sam zaključio da misliš da nemaš čok


ti imaš krivu hiljadarku...

ako je čok automatski, a na k6 je, onda se ne može aktivirati kasnije! Kasnije od bilo kojeg trenutka!
Ima bimetalne senzore, koji uvijek prate temperature relevantnu zraka u airbox-u, rashladne tekućine i ispušnih plinova i korigira smjesu.

I kak sad čok ne radi odmah?


A po ovom postu više neznam kaj misliš :jesus: :jesus:

očajan sam jer me ne puštaš na barraka forum, pa pričam koještarije
 
franc said:
očajan sam jer me ne puštaš na barraka forum, pa pričam koještarije

1,Fino napišeš ko,šta,kako i nutra si  :jesus: :jesus:

2,I da znaš da ne pričaš koještarije mada nisi toga svjestan (ono o čoku) :lipotan: :lipotan: :ludjak:

3,Izgleda da buš ti moral svratit do baRRake da ti otkrijemo tajnu oko čoka :ludjak: :lipotan:
 
Cigara said:
1,Fino napišeš ko,šta,kako i nutra si  :jesus: :jesus:

2,I da znaš da ne pričaš koještarije mada nisi toga svjestan (ono o čoku) :lipotan: :lipotan: :ludjak:

3,Izgleda da buš ti moral svratit do baRRake da ti otkrijemo tajnu oko čoka :ludjak: :lipotan:
http://barrakaracing.forum5.com/viewtopic.php?t=69&mforum=barrakaracing :LOL:
 
Cigara said:
1,Fino napišeš ko,šta,kako i nutra si  :jesus: :jesus:


3,Izgleda da buš ti moral svratit do baRRake da ti otkrijemo tajnu oko čoka :ludjak: :lipotan:

1. jesam, ali mi ne pišeš...

3. kad znao kad stižete....
 
ti imaš krivu hiljadarku...

ako je čok automatski, a na k6 je, onda se ne može aktivirati kasnije! Kasnije od bilo kojeg trenutka!
was zum teufel :misli: :misli: :misli: :D :D :D