GDJE NA SERVIS!!!???

franc said:
1. jesam, ali mi ne pišeš...

3. kad znao kad stižete....

dođi danas u barraku, ak te posluži sreća i dođe Orion buš mam videl kak zgleda kad se čok otvori  :mrgreen:
 
Ajme jeste zapeli he he  (y)
K6 ima automatski cok i ima direktno ubrizgavanje.Kad palis ujutro motor automatski cok bi ga trebao drzat na odredjeni broj okretaja odredjeno vrijeme.
Nakon toga se automatski spusta.U ovom slucaju ja palim motor rano ujutro...radi jedno 5 sekundi i ugasi se.I tako tri puta.Znaci problem je u coku koji ga ne podize automatski.Nisam serviser ali navodno da se ispod rezervoara nalazi nesto di to mozes sam postelati.Ali ipak to je duzan servis napraviti i garantirati za svoj rad.

A za birtiju sam uvijek he he  :mrgreen:
 
Ako ti nije daleko dođi do Siska tu imaš vrhunskog majstora za sukce ovi trkači ga sigurno znaju zove se Tomo Andrić mogu ti poslat br ako hoćeš
 
Dudo, lijepo pozitivno iskustvo, ovlašteni serviser, korektan (prema meni), nema traženja žigova, sve ti složi i pičiiiiiiii......
 
Flegma said:
Dudo, lijepo pozitivno iskustvo, ovlašteni serviser, korektan (prema meni), nema traženja žigova, sve ti složi i pičiiiiiiii......




Mislim da Sasha,a i Taubi imaju sasvim drugacije iskustvo o njemu s obzirom na aferu koja je bila sa prvim GSXR 1000 koje je on odrzavao...... :misli:
 
urarmili said:
Ako ti nije daleko dođi do Siska tu imaš vrhunskog majstora za sukce ovi trkači ga sigurno znaju zove se Tomo Andrić mogu ti poslat br ako hoćeš


Nisam ni znao da je taj u sisku toliko dobar.Puno sam cuo o njemu...naravno dobrog  (y)
 
pro-bike štefanec ti je ovlašteni servis za suzuki a kaj je naj bitnije dečko si stvarno da truda oko motora i za kaj radi stvarno su ok i servis i cijene ..
ovo ti je broj ako te zanima 040337066
to ti je moja preporuka iz vlastitog iskustva
 
urarmili said:
Ako ti nije daleko dođi do Siska tu imaš vrhunskog majstora za sukce ovi trkači ga sigurno znaju zove se Tomo Andrić mogu ti poslat br ako hoćeš



Haaaahhahahahahahahaaaaa... nije to običan majstor, to je MAJSTOR IZ SIIIISKAAAA.... :mrgreen: :mrgreen:
 
Posto je motor sjeban dok je nov kad je bio na servisu,htio bih da mu se elektronika kopletno postela od pocetka do kraja.
Htio bih da se i krivulje naprave,da vidimo ako je sve postelano kako spada....a ne da ja dam nekom u ruke...uzme pare i kaze eh sad je to to.
Jednom sam se opeko i ne zelim vise.Suzuki je perfektan motor i mnogi ce se slozit samnom da je stvarno odlicno napravljen.
Motor poprilicno kosta i neda mi se stalno zahebavat sa tim serviserima.Mozete i sami izracunat koliko me kosta put sa Raba na servise po hrvatskoj.
Taj put nazalost nitko ne prizna,cak iako je servis bio u krivu.  :x
 
Ninja said:
Mislim da Sasha,a i Taubi imaju sasvim drugacije iskustvo o njemu s obzirom na aferu koja je bila sa prvim GSXR 1000 koje je on odrzavao...... :misli:
Nebih ulazio u ionako već dokazanu stručnost navedenih ljudi. Oni sami najbolje znaju što, gdje i kako je bilo... Pričam o svom iskustvu i daj bože da se ponovilo i sljedeći put. Kune neću požalit. Čovjek ima alat i koliko sam pročitao između redaka onog kada smo pričali korektan je. On meni ispravan motor, ja njemu lovu i ne želim brinut hoče li mi otpasti korač ili iscurit ulje. Nakon eurorenta sam se bagami zapitao. Posložio je i da me neko pita pa i najbolji frend sigurno bih mu to spomenuo. Pa niš ga ne košta, nek nazove, popriča s čovjekom i sam zaključi. Meni se osobno svidio njegov nastup i ja sam donio odluku.Koliko čitam nekima nije, ali ne želim pričati o tome kad ne znam. Pa nisam valjda ja jedini koji je zadovoljan....A možda se ja ustvari i ne vozim motorom...a možda ga i nemam....a možda sanjam..
Ma nazovi i popričaj. Niš te ne košta, ako nemaš para na mobu pošalji broj pa ti ja pošaljem 25 kn :mrgreen:
 
Flegma said:
Pričam o svom iskustvu

Vezano za tvoje predstavljanje na forumu (ovo dolje) baš ne ostavljaš dojam znalca mjerodavnog za ocjenjivanje stručnosti nekog servisera. Možda eventualno ljubaznosti  :misli:

Pozdrav bikeri. Evo moj životni san se ostvario. Konačno u svojoj 28moj godini kupio motor. Suzuki freewind 650. Dosad uvjek gnjavio frendove. Pa jedan đir ovak. pa malo na ovom pa malo na onom. I skupilo se kilometara. Ali evo konačno i ja postao ponosni vlasnik. Več više od godine dana visim na ovom forumu samo kao promatrač. Čekao motor i dočekao i registrirao se kao korisnik. Sada još trebam napraviti servis i registraciju i evo me svijete. Svega toga nebi bilo da nije bilo moje cure koja mi je ne samo moralno već i na druge načine dala čvrstu podršku. Za informaciju motor je 98 godina i ima 29000km. Bio i na ovom oglasniku. Upravo se planira kratko putovanje po Zagorju i malo po Sloveniji, a nakon toga u sedmom mjesecu do Dubrovnika. Ajme. Ljudi sretno.
P.S.  Negdje sam se predstavio a nemam pojma kud je to otišlo tak da ak me ne nađete nemojte me popljuvat!!!
 
Ovo što piše je istina i uopće to nije upitno, samo me zanima što si time htio reči. Ovo "pričam o svom iskustvu" ne znači mom "motorističkom iskustvu" jer nije veliko, a i tema nije takvog karaktera,ali jako često se isti izraz govori za događaj koji se jednom ili više puta desio. Sukladno s time pod "pričam o mom iskustvu" u ovom slučaju bilo bi jednako  "pišem o onome što se meni desilo u trenutku kada je moj motor poželio na servis". Taj trenutak nazvan je "iskustvom" kako bi ga i nazvala većina ljudi koje se donekle dobro služi dragim nam Hrvatskim jezikom.
Činjenica je da ako motor ide nekak, ode u servis pa nakon toga neide nikak,pa ode u naredni servis ide super i još uvjek ide super tada se sigurno poželim vratiti u dotični servis.
Svoje "iskustvo" u dotičnom trenutku podjelit ću sa svima pa neka ljudi sami odluče.
Što se ljubaznosti tiče, pa recimo da smo popričali kao razumni ljudi. On je rekao što nudi, na meni je bilo želim li to ili ne. Osobno sam prihvatio i nije mi žao.
Što se tiče Taubija...što da ja pišem o njemu...čovjek je popravljao motore dok ja još nisam znao da postojim, Koliko vidim, ljudi ga cijene, par puta sam ga vidio na tv-u, a to sigurno nije zaslužio svojim neznanjem već znanjem i svojom profesionalnošču. Skidam mu kapu. I prema meni je bio korektan a to je ono što ja osobno najviše cijenim kod ljudi. Nekome je piva draža, meni je korektan odnos puno draži.
P.S. Kod ocjenjivanja stručnosti servisera kako je navedeno u igri su bila dva. Eurorent i Dudo. Prvi nije napravio posao, za drugog sam čuo od lika na jednoj benzinskoj u Delnicama sa novim gsx-r-om 1000. Pa što da ne probam. Pročitao svašta na forumu i to je to. Da nebi ispalo da nešto forsam na kraju je pisalo da neka čovjek nazove, popriča i ocjeni i da bi stvar bila bolja još se ponudim kupiti bon ako nema para.... (y)
 
DamirK said:
Vezano za tvoje predstavljanje na forumu (ovo dolje) baš ne ostavljaš dojam znalca mjerodavnog za ocjenjivanje stručnosti nekog servisera. Možda eventualno ljubaznosti  :misli:

[
He he baš si mi vratio uspomene....koja uživancija. dosta se toga promjenilo od tada. :mrgreen: :mrgreen:Slovenija je otpala, ali je zato dubrovnik dvaput bio aktualan...
 
Ivo said:
.
U ovom slucaju ja palim motor rano ujutro...radi jedno 5 sekundi i ugasi se.I tako tri puta.
Možda ti je motor prethodnu noč bio na kakvom tulumu pa se nemože razbuditi tek tako !?  :misli:
 
urarmili said:
Ako ti nije daleko dođi do Siska tu imaš vrhunskog majstora za sukce ovi trkači ga sigurno znaju zove se Tomo Andrić mogu ti poslat br ako hoćeš

Nije to sad više bitno, ali pozdravlja ga vlasnik stroma kojeg je dobio u ruke dok je radio u Eurorentu i kojem je tvrdio da motor ide baš onak kak treba ić. Godinu dana kasnije, motor i ide onak kak treba. Uz pomoć drugih ruku.
 
Flegma said:
Ovo što piše je istina i uopće to nije upitno, samo me zanima što si time htio reči. Ovo "pričam o svom iskustvu" ne znači mom "motorističkom iskustvu" jer nije veliko

Upravo to sam htio reći, imaš premalo iskustva i s motorima i serviserima da bi mogao povući paralelu i ocjeniti ih. Ne velim da Dudo nije složio motor dobro ali možda može i bolje, a tu "sitnu" razliku ti sigurno nemreš uočiti.
Nemrem ni ja ako ti je tak lakše  :mrgreen:
 
DamirK said:
Upravo to sam htio reći, imaš premalo iskustva i s motorima i serviserima da bi mogao povući paralelu i ocjeniti ih. Ne velim da Dudo nije složio motor dobro ali možda može i bolje, a tu "sitnu" razliku ti sigurno nemreš uočiti.
Nemrem ni ja ako ti je tak lakše  :mrgreen:
Ako nije problem, zadržao bih svoje pravo da na ovom ili bilo kojem forumu iznosim svoje mišljenje koje nitko ne mora uvažit. Ima jedna koje se ja držim, a ne odnosi se nužno na Vas odnosno na ovaj slučaj: "Ne slažem se s tvojim mišljenjem ali ću svojim životom braniti tvoje pravo na njega". (y)
 
Flegma said:
Ako nije problem, zadržao bih svoje pravo da na ovom ili bilo kojem forumu iznosim svoje mišljenje koje nitko ne mora uvažit.

Nevezano za ovu temu sjećam se jednog topica od prije 2-3 god. kad je jedan član dijelio savjete kako se motorom prolazi kroz zavoj. Na kraju se ispostavilo da ima petnaestak godina, nema motor i nikad nije vozio, a sva iskustva je stekao slušajući "velike dečke". Kaj bi bilo da ga je neko manje iskusan, a prati ovaj forum, poslušao???
Zadrži svoje pravo na mišljenje, a ja ću zadržati svoje pravo da ga komentiram i idemo dalje  (y)
 
DamirK said:
...sjećam se jednog topica od prije 2-3 god. kad je jedan član dijelio savjete kako se motorom prolazi kroz zavoj. Na kraju se ispostavilo da ima petnaestak godina, nema motor i nikad nije vozio, a sva iskustva je stekao slušajući "velike dečke".

Demza? :mrgreen: