Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
Pitanje..Zbog teske financiske situacije primoran sam prodati svog versysa i najvjerovatnije ce se gledati neki vx ili vxr novijeg godista(2007) pa me zanima na sta da obratim pozornost??
 
R3nchi said:
Pitanje..Zbog teske financiske situacije primoran sam prodati svog versysa i najvjerovatnije ce se gledati neki vx ili vxr novijeg godista(2007) pa me zanima na sta da obratim pozornost??
koliko sam pratio ovu temu,koja je i meni btw aktualna ( i šuška i vx/r ) forumaš Cortez se osvrnuo
na "proizvodnju majoneze" ( miješanje ulja i goriva na leader agregatima , tko perja na hladno )
 
-selen,nosac masine,dal je masina u centru
-desni amort lako puca
-nije bas cesto al moze zamijesat i napravit majonezu(ko i svaki motor)
-vodena pumpa

to su ima najcesci problemi  (y)
 
i ono standardno, pokušaj izbjeć frizirane, piturane, mulce koji su se iživljavali na njima itd. a sve ostalo bi tribalo biti ok, ipak je to peri deri mašina  (y)
 
puno vam hvala.. I jos samo jedno pitanjce..koji su im servisni intervali da znam zbog kilometraze..
 
Ulje i fiter 6000km al je pozeljno svake 4000km
roline,remen,klizaci svakih 9-10tkm
 
vxr200 2005g, 38 tkm, 2 vlasnik, orginal boja..ali desna plastika puknuta, lijeva jedva malo pogrebana. Nijedan pad sad nije bio ništa ekstra da bi se moglo reć da je išta ozbiljnije od pucanja plastike. Na motoru sve original...osim auspuha (shacal), s tim da originalni čeka. I kofer je u ponudi.
Što se tiče tehnikalija, mogu reći da je motor uredno pažen...što se prvenstveno odražava na redovitu izmjenu ulja i umjerenu vožnju na hladno. A takodjer kilometri nisu nastali od kafane do kafane...
E sad ono što mene zanima, koliko bi ja realno mogao tražiti za njega.

P.S. pošto je lijeva plastika puknuta, a orginalna je negdje 1000kn, slobodno procjenite cijenu kao da je čitava pa soma dolje.
 
Skini taj shacal za pocetak i stavi orginal sve, danas se cijeni samo serijala  (y)
Koliko mozes trazit ne znam, al racunaj oko 10 tkn (po meni plafon, makar ja ni toliko ne bi dao za jedan vxr jer se nadje uredan bb za tu lovu)
Stavi koju sliku da vidimo to stanje, i usput usporedi na njuskalu sa cijenama..
PS. danas je tesko prodat sta god prodavao, i racunaj ko god te bude zvao da ce ti spustat cijenu, tako da stavi vecu i onda dodes na onu svoju  :wink:
 
eto ga
nemam trenutno digitalac pa slike nisu baš neke kvalitete,a i skuter je sav usran od kiše.kad bude ljepše vrijeme opalim photosession.
ima još par sitnica da uradim oko izgleda...
kako vam se čini???





 
viđen u punom gasu po puli...i parkiran na parkingu u brodogradilištu ako se ne varam :021:
 
haha...bia sam nedavno neko vrime u puli pa mi svašta upadne u oko :021:
 
ne znam jeste li vidili novu runnericu?
uglavnom, ja jucer u piaggio servisu i vidim nesto mi cudna 50tica...

ima novu instrument tablu, ali ono sto me najvise iznenadilo je da ima vilice iste kao i od 200ccm :)
 
Imas koju sliku?
Mene bas zanima kako ce izgledat novi model kad ga izbace.
a mogli bi za godinu-dve,tolko je proslo i do ovog modela..
ako se ne varam od 97.-98. do kraja 05. pocetka 06.
 
evo

180520121851.jpg


180520121852.jpg
 
Posto mi se blizi servis na 6tkm (zapravo imam 5 i vidim da svi preporucju da taj servis radim sad), zanima me koji je najpovoljini i/ili najbolji servis na Rijeckom podrucju?
Zvao moto matusic, al mi se cini nekako puno 580kn za ovaj servis(izmjena filtera ulja, ulja i svjecice)...
Pa ako netko ima iskustva, i ne zelim nekim fuserima vozit skuter, dakle i kvaliteta i kvantiteta :wink: