Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
Robi_PU said:
Pa po tvome je trom do 20-30 al onda ko iz puške ide, zasto ne bi bio za duge relacije sa suvozacem  :LOL:
Ja nisam realan?
Daj procitaj sta si napisao u prethodnom postu i te lovacke price pricaj djeci u kvartu, a meni nemoj govoriti da nisam realan
Ja ga ne bi kupio jer sam ga imao do sad, i jedva cekao da ga prodam.. Razlog? Tebi sasvim nebitan, ja znam zasto, dovoljno je
Ah sad tek vidim tvoj potpis, sve mi je jasno.. Stare ljubavi  :eek:hne:

Pa ide, za 4t skuter od 125ccm ide odlično (po meni je taj skut najbolji u klasi). Tvoj komentar je sasvim nebitan, jer je nepotkrijepljen, a ja za razliku od tebe, nudim svima na uvid vozilo ;)
Moj potpis je popis skutera koji sam imao, inače kad dođeš do takve brojkice, a onda i ovoga što sada imam uzet ću te u obzir kod idućih postova.
 
Termignoni said:
Pa ide, za 4t skuter od 125ccm ide odlično (po meni je taj skut najbolji u klasi). Tvoj komentar je sasvim nebitan, jer je nepotkrijepljen, a ja za razliku od tebe, nudim svima na uvid vozilo ;)
Moj potpis je popis skutera koji sam imao, inače kad dođeš do takve brojkice, a onda i ovoga što sada imam uzet ću te u obzir kod idućih postova.
prema s.city125 ide sigurno :),mada  ja sam za po gradu bio zadovoljan ali van grada hmmm i ne baš.ma uzme 125 i onda preradit u 200 ili 209...i to fino ide!
 
Ne znam s kojim 125 bi bio zadovoljan van grada.
Upravo to, runner, i kasnije Malossi 209 i još pokoja stvarčica.
 
Robi_PU said:
Pa po tvome je trom do 20-30 al onda ko iz puške ide, zasto ne bi bio za duge relacije sa suvozacem  :LOL:
Ja nisam realan?
Daj procitaj sta si napisao u prethodnom postu i te lovacke price pricaj djeci u kvartu, a meni nemoj govoriti da nisam realan
Ja ga ne bi kupio jer sam ga imao do sad, i jedva cekao da ga prodam.. Razlog? Tebi sasvim nebitan, ja znam zasto, dovoljno je
Ah sad tek vidim tvoj potpis, sve mi je jasno.. Stare ljubavi  :eek:hne:
Robi, ne bi ga kupio jer ti je pun k kredita i oćeš nove "izazove"
svi tako razmišljaju,
:mrgreen:
a da ne vrijedi nije istina, najbolja 125ica na tržištu  :)
 
Zdravo bagro ...

Gilera runner st200.  2011. God.
Prednosti-mane?

Frend kupuje pa me zanima, a nogdje ne nalazim nes konkretno...

Kvaliteta izrAde, pouzdanost, serv. Intervali, neke djecje bolesti itd. ?

Help :)
 
meni je nakon nekih godinu ipo počea lagano, pustija bi par kapi pa onda par miseci ništa,
sad ima sigurno godinu da nije ništa  :D
 
Kresimir_Os said:
Čep ekspanzione posude slini, jel ima neko fuš-rješenje?

malo tanko narezane "magicne krpe" nagurati u navoj cepa (naglasak na malo)

ne pretegnuti čep svom snagom (rukom, dok ide - ide)

paziti da ta krpa ne padne u ekspanzionu posudu i da je "duboko" nagurana u navoj

trebalo bi vecim dijelom, ili i potpuno otkloniti problem

pisao sam vec negdje ranije bio o tome, malo detaljnije, ali nemas sta tu puno pametovati

meni je ovo potpuno rijesilo problem pred par godina, i nikakvih problema nije bilo
 
Krpa je mufte pa ću probat prvo nju ugurat u navoj  :mrgreen:
jel smijem ulit crveni antifriz u sistem (50 cc je krntek) ?
 
Pozdrav,
kupio sam vxr 200, 2003 god, registrirao ga i motor neće da pređe 100 km/h! Zovem bivseg vlasnika, kazem mu to i on kaze da treba samo valjčiće (rolice) promjenit i da ce sve bit normalno, ali ni ja ni on neznamo koja težina ide i kako da znam jel to na njemu multivar ili serijski?  :misli:
 
Je probijena je svega pola centimetra tamo gdje se presavija, provjerio sam novu ovlaštenom servisu Ivandija cijena je 485 kn, što mislim da je malo puno za takav kurton, a u moto-shopu kaže da zamjenska košta 150 kn?!!  :?  Sad neznam dal je to isto, hoće li mu to smanjit krajnju brzinu il oće li to uopće raditi? Jel neko možda probao sa zamjenskom jel ide kak treba ili šteka??