Gilera RunneR club-za nas tRRkace...

Obzirom na rast Runnera u svim segmentima (velicina, tezina), dali smatrate da bi u iducem modelu na


  • Total voters
    107
ChRiStIaN7 said:
Razlika ti je osjetna a to ćeš najbolje osjetiti kad ti skuter dođe.

nabrijani 50 ide fino, piaggio agregat je odlična podloga za tuning no nažalost nisi napisala koje djelove ima pa si nemogu zamislit kak ide.

Runner 200 je veliki skuter, teži je oko 40 kila od pedesetke. Upravljanje je odmah naravno teže i sami daj osjećaj udobosti naspram pedesetice ti se kontrira sa malo težim upravljanjem ali potrebno ti je samo malo prakse i vožnje. Vjerujem da ćeš se brzo naviknuti jer voziš i sad neki skut a da ne nabrajam manju potrošnju, izdržljivost itd. kad se počneš voziti na ST-u, bit ćeš prezadovoljna! ;)

pa eto, recimo da sam sa pedesetkom na startu brža od većine skutera (pa čak i od vxr 200  :mrgreen: -samo što me jači motori prestižu kasnije  :tongue:) , a što se konačne brzine tiče, najviše sam ga vozila 120 km/h, dalje nisam ni probala, ali mislim da ne bi išao puno brže od toga. 

al eto, mene jedino brine ta težina st200, jer ne znam da li je pretežak za djevojku da ga podigne na centralnu nogaru  :misli:
i malo me brine to što je naprijed malo širi, pa ne znam kakav je za probijanje između auta  :wink:

ali inače, love it  :0648:
 
je malo, ali neces ni osjetiti tu razliku, ne brini  (y)

i jel to tvoj skuter na avataru?

daj vecu sliku, da ga bolje promotrimo  :mrgreen:
 
ilma_gilera said:
pa eto, recimo da sam sa pedesetkom na startu brža od većine skutera (pa čak i od vxr 200  :mrgreen: -samo što me jači motori prestižu kasnije  :tongue:) , a što se konačne brzine tiče, najviše sam ga vozila 120 km/h, dalje nisam ni probala, ali mislim da ne bi išao puno brže od toga. 

al eto, mene jedino brine ta težina st200, jer ne znam da li je pretežak za djevojku da ga podigne na centralnu nogaru  :misli:
i malo me brine to što je naprijed malo širi, pa ne znam kakav je za probijanje između auta  :wink:

ali inače, love it  :0648:

Što se centralne nogare tiče - u biti je stvar tehnike a ne snage, tako da vjerujem da ces se ispraksirati, i to brzo. Jer i ljudi od 70ak kg dizu krave od 300kg na centralne oslonce pa nema problema. A isto tako ima antitalenata od 120kg koji kada prvi put vide skuter od 50ccm i 90kg neznaju ga podici na centralnu nogaru. Svasta sam imao prilike vidjeti :LOL: .

Što se povečanja dimenzija/težine u odnosu na 50ccm verziju tiče - a gle, razliku češ osjetiti, ne mogu reći da nečeš, ali ona nije velika, jer imaj na umu da su čak i Runneri sa jačim motorima među lakšim skuterima u klasi do 250ccm. Tako da vjerujem da češ se priviknuti več isti dan. Ispočetka malo pomanje, da te ne iznenadi ako ce u određenim situacijama reagirati drukcije od manjeg brata (50ccm) i to je to.

(y)
 
ilma_gilera said:
pa eto, recimo da sam sa pedesetkom na startu brža od većine skutera (pa čak i od vxr 200  :mrgreen: -samo što me jači motori prestižu kasnije  :tongue:) , a što se konačne brzine tiče, najviše sam ga vozila 120 km/h, dalje nisam ni probala, ali mislim da ne bi išao puno brže od toga. 

al eto, mene jedino brine ta težina st200, jer ne znam da li je pretežak za djevojku da ga podigne na centralnu nogaru  :misli:
i malo me brine to što je naprijed malo širi, pa ne znam kakav je za probijanje između auta  :wink:

ali inače, love it  :0648:

To je onda neki midrace, ili mhr replica ili nes slicno...nie loše! ;)

Ma nebrini ti, ako si savladala nabrijani runner 50, savladat ćeš odmah i ST-a ;) Između autiju nemoj baš odmah ali s vremenom, nebude problema.
 
ma ide on, al ne i ja :D

a bas gledam, 24.09 sam dosao na 10.000km, a danas cu doci na 11.000
jebi ga, manje se vozilo, hladniji dani i to...

al vec 4 dana se pegla cili dan  (y)

a ne virujem da cu vise ici na dalje rute, mozda tu oko grada, nista posebno...
vec smo prosli 50 puta, znamo svaki zavoj napamet, vrime je da idemo na nesto jace :)
cura bi beva500, ja bi nexusa 500, al njoj je to glomazno, lakse joj je voziti beva pa eto, bit ce tako...

samo cekam da mi neka lova padne sa neba :) (bojim se da cu se i nacekati)

 
stipe_zd said:
ma ide on, al ne i ja :D

a bas gledam, 24.09 sam dosao na 10.000km, a danas cu doci na 11.000
jebi ga, manje se vozilo, hladniji dani i to...

al vec 4 dana se pegla cili dan  (y)

a ne virujem da cu vise ici na dalje rute, mozda tu oko grada, nista posebno...
vec smo prosli 50 puta, znamo svaki zavoj napamet, vrime je da idemo na nesto jace :)
cura bi beva500, ja bi nexusa 500, al njoj je to glomazno, lakse joj je voziti beva pa eto, bit ce tako...

samo cekam da mi neka lova padne sa neba :) (bojim se da cu se i nacekati)
Znači mora bit kako cura kaže  :mrgreen:  ja bi nexus 300i  ili možda star bev 250  :misli: puno mi je 500 za po gradu i okolici  :wink:
Evo moj runner je na 28 000 i prede ko prvog dana  :mrgreen:  (y)
 
biker4life said:
fino se ti voziš :D (y)
da ispravim, nije 28 000 nego 27 000 km  :mrgreen: eto vidi se da misec dana nisan vozija  :wink:
radim vrlo dobru kilometražu jer ipak mi je to skoro jedino prijevozno sredstvo za svakodnevnu upotrebu, a i vozim 12 mjeseci u godini  :wink:
Trošak održavanja nije velik tako da samo gas  :mrgreen:
 
baldeks said:
ide li ovo išta brže od 70 ?  :mrgreen:
al ne vidis da je u videu uvatija 72  :jesus:
ma ide i do 90 po negovom satu...mirija sam jednom sa gps-om 82-83 ide po gps-u
 
dolac said:
al ne vidis da je u videu uvatija 72  :jesus:
ma ide i do 90 po negovom satu...mirija sam jednom sa gps-om 82-83 ide po gps-u
tako i meni nešto slično...ma sve je to ok dok ne izađeš na magistralu, a onda neka Bog pomogne  :mrgreen:
 
baldeks said:
tako i meni nešto slično...ma sve je to ok dok ne izađeš na magistralu, a onda neka Bog pomogne  :mrgreen:
ma ajde vozin se ja do Splita sa njime...mislim rjetko kad ali kad triban vratiti motor doma ili u st kako ću drugačije (neću ga kombijen pribaciti)
 
dolac said:
ma ajde vozin se ja do Splita sa njime...mislim rjetko kad ali kad triban vratiti motor doma ili u st kako ću drugačije (neću ga kombijen pribaciti)
pa dobro, nije strašna kilometraža PŠ-ST  :wink: za runnera