gilera stalker - fun club :)

stalker

Member
Jul 1, 2009
466
21
18
58
Dubrovnik
Pa zar je problem odvidat šačicu vijaka?  :wink:
Kako sam moga Stakera dao bratu pa već dugo ne šarafam po njemu pa se  nemogu sjetit kako  mu izgledaju spojevi retrovizora na ručice.

hondimir

Well-known member
Nov 24, 2006
2,135
29
48
Slano,Dubrovacko primorje
A jesam se zajebavo s žaruljom danas ej, morao sam je slomit i odvrnit lim da je promijenim, staklo je svo bilo crno, inače zadnji put kad sam ga vozio, vraćao sam se iz grada u župu, po noći, samo s onim malim svjetlom. :mrgreen:

Osigurac

New member
Oct 7, 2015
408
0
0
Dubrovnik
Moj je kupljen 2004 u gulivera dole, bubanj nazad,oker siva, njima je crveni sat bio, ovima prije sa diskovima je bio ovakav...

Zapravo nemam pojma koliko je proso ali ga jos imam u garazi,pali vozi...

Bio sam mulac jbg,taman polozio i odmah je na njega iso zx, malossi valjci i tako te pizdarije, da bi mi se razletio remen niz burbon,taman iznad mincete, i polomio sve zivo i nezivo u deklu,iscurilo ulje trenutacno ...  Onda sam par puta pao s njega tj. polomio mu rep jer bi me prevaglo i jbg... To se sve plastika zaljepilo da bi sa Cifom na skalinima od zgrade sprejem lakiro plastike crno-crveno kako i sad stoji, skalini su se oprali nakon 10 godina

zerdelja

New member
Aug 23, 2012
24
0
0
8
Krapina
Imam neku opciju zamjeniti stalkera 2003 za gileru fly 2007. dajte mi malo 'hintova' što se tiče kvalitete...

stipe_zd

Member
May 31, 2009
811
0
16
38
Zadar
a dobijes istu stvar, ista makina, cak mi je stalker lipsi...

plastike su na flyju skart...

ja bi radije ostao na stalkeru...

hondimir

Well-known member
Nov 24, 2006
2,135
29
48
Svako malo moram pričvršćivat lulu (pipu) od ulja, kakvo je vaše iskustvo s tim ?

stalker

Member
Jul 1, 2009
466
21
18
58
Dubrovnik
fjaka said:
skuter za 5  :D
30.04.2016 - 55.555,5 km
ja sam još davne 2010.imo 33333,3

Na ovoj drugoj je bio pokušaj snimke maksimalne brzine :) Mislim da se čak i datum vidi.

fjaka

New member
Nov 16, 2005
1,689
1
0
Dubrovnik
free-du.t-com.hr
zerdelja said:
Imam neku opciju zamjeniti stalkera 2003 za gileru fly 2007. dajte mi malo 'hintova' što se tiče kvalitete...
ostavio ja svog stalkera na servis i dobio fly za tih par ura,
dao full gas, a on se vuce ko stara krava, ajde to je 4t pa je to valjda tako, stao parkiro i u šoku vidim velika tablica tj to bio fly100
a tada na stalkeru smo imao skinutu blokadu

a kolega sa 150 kg ima 5 godina fly50 2T sa kitom i bez problema do sada

hondimir said:
Svako malo moram pričvršćivat lulu (pipu) od ulja, kakvo je vaše iskustvo s tim ?
ja pojam nemam ni gdje se nalazi :D znaci da nisam imao problema a i nadam se da necu

stalker said:
ja sam još davne 2010.imo 33333,3

Na ovoj drugoj je bio pokušaj snimke maksimalne brzine :) Mislim da se čak i datum vidi.
a sad si na 33347,2 ? ;)

hondimir

Well-known member
Nov 24, 2006
2,135
29
48
Ispod sica, sad imam fobiju da mi se negdje ne razlije ! :(

stalker

Member
Jul 1, 2009
466
21
18
58
Dubrovnik
2 fjaka - sad je Stalker čini mi se oko 35000 km i ne znam točno ni gdje se nalazi. Dao sam ga bratu a on ga rijetko vozi.
Je li se kome od vas dogodilo da mu ispuca unutarnja plastika od sica? Meni se to dogodilo već nakon par godina i ona plastika okrenuta prema prostoru gdje stoji kaciga se cijela izlomila.  Vanjski tapicirung je i danas zdrav. Tada sam skinuo tapicirung i spužvu pa ispod svega ubacio komad lima koji sam prethodno oblikovao prema zaobljenju puknute plastike sica i ubacio lim ispod spužve te opet vratio i zaheftao vanjski tapicirung.
Jes da iznutra izgleda ciganski ali se izvana ništa ne vidi i što je najvažnije si je ponovno čvrst i ne propada pod tobom kad sjedneš.

Poslano sa mog D5803 koristeći Tapatalk

hondimir

Well-known member
Nov 24, 2006
2,135
29
48
Skuter mi se ponaša kao da ima blokadu, a meho mi je reko da je bez blokade, ztnači ide do 40 km/h i onda  se muči, trokira, nekad ugasi, kad smanjim gas opet sve u redu do 40 km/h i onda ni makac, ako držim gas ide tako cijelo vrijeme, što mu je doktori ?

MCX

New member
May 24, 2009
477
0
0
Moze biti xy razloga, ti trebas otkriti sta je na njemu mjenjano/dirano. To si kupio polovnoga?
Ili ima el. blokadu kojabje ukljucena a da ti i ne znas ako si ga uzeo polovnoga, ili je nesto kemijano sa zadnjom centralnom i rolama, jer sam imao i sam takav slucaj pred vise godina, nesto sam kemijao s dekat-auspuhom, i za probu probao s 1.5g laksim  rolicama i serijskom centralnom (inace nije bila serijska) i nije mi isao preko 40-50.