Gorivo

  • Like
Reactions: Švabo
Ma dobro je nama, gledam danas sunčan dan, terase sve pune.....daleko je to od lošega.
Kad čujem kuknjavu od likova koji nakon posla zdrobe u birtiji 200+ kn laganini dvica.
S druge strane od gasterbajtera se naslušam svakakvih priča iz inostranstva, ali nema baš priča iz birtija i kako su rundali do fajrunta. :D

dobro je, da...
ako si mentalno retradiran...tipa nasih politicara...
 
U Neumu 2.40 maraka EuroSuper 95
Na 20 ltr usteda 36 kn
Nije puno ali covika veseli😂😂😂😂😂
Neki dan sam posao blize u Hercegovinu(Ivanica) utankao 13tak litara.No karticom platio..
Mislim da je marka 3.8
 
spremnik plina skuplji 5.50 kuna :cool:
jakove, izdrži
 

Attachments

  • 246393557_176926621196170_1106747834655568320_n.jpg
    246393557_176926621196170_1106747834655568320_n.jpg
    167.6 KB · Views: 0
pa kaže; prosječni spremnik autoplina od 50 litara
pametnom dosta
 
e, sad je 6 kuna litra, a do nemadugo je bila 5 kuna..da ne kažem kuna po litri..
 
Danas tankao full spremnik plina na shellu po 6.09 islo 35.25l i racun cca 215kn nikad toliko max 200kn dosad....

Red rad i dosta plina.
 
bio je plin preko 6 pred 8-9 godina, ali rekord bude sigurno oboren :mrgreen:

stanoviti robert peričić je pred par mjeseci tražio po fejsu civica ek s malo km, bez seljo tuninga i od prvog vlasnika, ovdje gleda u njega i ponovo serucka, taj već i sam sebi ide nakurac kolko je isfrustruran
 
Last edited:
:confused:e al taj jedini nema plina, ali zato 1.5 s original 160 tkm, po doma 8, otvorena cesta 6, i to 95 vulgaris, stotku se bojim uopće natočiti da ne počne proizvoditi gorivo
accorda sigurno neću prodati nikad nikome osim u dijelove, s time sam se pomirio čim sam ga kupio :mrgreen:

pokojni dida mi je nekad lipo reka: auto mora biti iz japana, a motor iz italije!
 
:confused:e al taj jedini nema plina, ali zato 1.5 s original 160 tkm, po doma 8, otvorena cesta 6, i to 95 vulgaris, stotku se bojim uopće natočiti da ne počne proizvoditi gorivo
accorda sigurno neću prodati nikad nikome osim u dijelove, s time sam se pomirio čim sam ga kupio :mrgreen:

pokojni dida mi je nekad lipo reka: auto mora biti iz japana, a motor iz italije!
Ma jebeš plin kad ima kuku😆
 
bio je plin preko 6 pred 8-9 godina, ali rekord bude sigurno oboren :mrgreen:

stanoviti robert peričić je pred par mjeseci tražio po fejsu civica ek s malo km, bez seljo tuninga i od prvog vlasnika, ovdje gleda u njega i ponovo serucka, taj već i sam sebi ide nakurac kolko je isfrustruran
kolko vidim ovi tvoji su cigo edition za 1500 kn max, tamo se tražio auto za 7 soma, ne kuna. za to se već dobije kuća ko tvoja😂

i našo se jebački autek😎



Srki
 
sva 3 su u originalu po svim parametrima, čak i felgama i osim plina i kuke nisu rađene nikakve preinake, auto mi je nužno zlo i mora ići od točke a do točke b, čim jeftinije i pouzdanije, a te stare hondice su za to zakon, bmk kolko vrijede, dok se raspadnu ionako idu u prešu za govna

ti u kasnim 50-ima, umjesto da kupiš pošteni auto s kojim ćeš lagano uploviti u penziju, drkaš na te prastare krševe

ok je ako si za 7000 kupil crx-a, ako si tolko dal za civica, onda si još veća budala nego sam mislio, jebački civic... :confused: :eek::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: