Gorivo

Neće ljudi više ni za koga prosvjedovati i buniti se, prošli puta kad su probali bilo je previše mrtvih na svim stranama, i nakon 30 godina bi trebali opet što dovesti nekog drugog na vlast ili neku novu državu, ma brate sve je isto otkad je vijeka, para na paru, uš na fukaru.
Psi laju karavane prolaze, vrijeme ide jedna generacija se smjenila, i opet se ponavlja isto, lagano počinje inflacija, cijene rastu, pa i plaće rastu, jedino ne vrijedi ona fora sa kreditima, ostalo sve isto, još koja godina i otkopavat ćemo municiju.
 
Neće ljudi više ni za koga prosvjedovati i buniti se, prošli puta kad su probali bilo je previše mrtvih na svim stranama, i nakon 30 godina bi trebali opet što dovesti nekog drugog na vlast ili neku novu državu, ma brate sve je isto otkad je vijeka, para na paru, uš na fukaru.
Psi laju karavane prolaze, vrijeme ide jedna generacija se smjenila, i opet se ponavlja isto, lagano počinje inflacija, cijene rastu, pa i plaće rastu, jedino ne vrijedi ona fora sa kreditima, ostalo sve isto, još koja godina i otkopavat ćemo municiju.
Ljudi obicno prosvjeduju i bune se radi sebe, a ne radi drugih, osim ako su umno zaostali pa svaka susa s njima moze manipulirati.
Poveznica s ratom je teza glupost jer eto za tebe je isto ugasit auto na par min i izgubit malo komocije kao otic u rat i ostat bez zdravlja ili zivota.
I daj mi malo ispricaj u kojem svemiru ti zivis ako inflaciju ovde trenutno prati i rast place jer nekako ne poznajem puno ljudi kojima su se primanja znacajno povecala, a troskovi su svima itekako porasli....
Kako esso kaze ovcama je dobro zato je tako kako je
 
I daj mi malo ispricaj u kojem svemiru ti zivis ako inflaciju ovde trenutno prati i rast place jer nekako ne poznajem puno ljudi kojima su se primanja znacajno povecala, a troskovi su svima itekako porasli....

Iz iskustva sebe i nekoliko bliskih ljudi znam da su plaće rasle u zadnjih par mjeseci. Doduše ostaje problem što i sa tim rastom plaće na kraju imam manje nego sa plaćom i troškovima kakvi su bili pred godinu dana.
 
.
 

Attachments

  • FB_IMG_1657058126136.jpg
    FB_IMG_1657058126136.jpg
    28 KB · Views: 0
Vidiš kako ministar Marić ne želi sudjelovat u sranju koje stiže.
sad će on s tatom ivicom proćakulat dvi tri riči....

ili se dobro nakral ili bježi od nečeg.....

u svakom slučaju bi mu trebalo suditi za veleizdaju....
 
  • Like
Reactions: hondimir
Ili danas ili za 2 sedmice ,isti qurac.
Itako ce u cijenu bit uracunat i ovaj novi dug.
I ovaj: