Grafitna / Litijeva mast -primjena itd.

part II

 
part III

 
milanche said:
ovo ti nece nitko vidjeti,tko je lud to citati  :mrgreen: :mrgreen:

Pa tko je lud taj će i ostati lud i nakon što pročita ovo, jer kao što je jedan moj poznanik rekao:

"sve što kažeš i napišeš na forumu može i biti će pogrešno protumačeno i u takvu svrhu iskorišteno"

A kako "dubioza kolektiv" u ovoj temi nebi i dalje tražio zrnca mudrosti po mulju, evo i malo bistrine, pa kom se čita nek' ožeže  :afro:
 
M900 said:
Pa tko je lud taj će i ostati lud i nakon što pročita ovo, jer kao što je jedan moj poznanik rekao:

"sve što kažeš i napišeš na forumu može i biti će pogrešno protumačeno i u takvu svrhu iskorišteno"

A kako "dubioza kolektiv" u ovoj temi nebi i dalje tražio zrnca mudrosti po mulju, evo i malo bistrine, pa kom se čita nek' ožeže  :afro:

Nije li to dosta subjektivno razmišljanje? :misli: :mrgreen: :jesus:
 
Silvio said:
nama je jedan djed iz naselja kao klincima uvijek popravljao bicikle,centrirao točkove itd itd... i onda se hvalio kako ima posebnu TOT -mast s kojom bi namazao ležajeve točkova... zvao ju je VISOKOTURAŽNA mast a mogao ju je nabavit samo jedan čovjek,njegov prijatelj,koji bi ju donosio iz svog poduzeća ...
rijetko nam ju je želio pokazat a kad bi nam otvorio tu piksu mi smo ju gledali sa strahopoštovanjem i "svršavali" od sreće kad bi nam s njom namazao osovine ... nevjerojatno ali nakon tog tretmana ROG- trkaćica je išla skoro sama od sebe!  :shock:
kad bi samo jednu kašiku te masti bacio u bunar,zemlja bi ubrzala rotaciju oko osi i dan bi trajao između 20 i 21 sat...

i dan danas mislim da nema bolje masti od te specijalne visokoturažne TOT masti koju vjerujem taj djed još uvijek koristi! 

:LOL:

Mogu ti ja riješit ispod žita, ako hoćeš poslikat ću ti kanticu,  :mrgreen: :LOL: