grobnik 27, 28. 05. motohepening.

u petak radim :wink:
 
Ide tko na 4 kotača u petak iza 16-17 h??? :oops:  :moli: :mrgreen:
 
mi bumo od petka dole da utvrdimo gradivo  :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: ali kad god dođete dobro ste došli (y)
 
KittyBIKE said:
Ide tko na 4 kotača u petak iza 16-17 h??? :oops:  :moli: :mrgreen:
:yoman:

možda ja ... hoćeš spavat sa mnom u autu?  :wink:... moj prijevoz za grobnik je otišao u tunis  :? :mrgreen:
 
king said:
a kaj se ti smijes :?
pa bilo mi je dosadno vozit se s vama pa sam nabacio koji km vise
ne OFF-aj :jesus: :jesus: :mrgreen:

Idemo ja i moja draga u Subotu ujutro pa ćemo te vodit do dolje!!! :mrgreen: :mrgreen:
 
.a i ja sam dole pa taman kad bi padale pecene kokoske i lila karlovacka,,bum dosel... (y)
 
phay said:
E baš dobro da ide netko s kombijem...  :LOL:
A kaj misliš di čemo furat mopede  :misli: Aaaa? Možda da ih vozimo u tačkama???  :wink:
ak treba ima mjesta i za vaše djevojke  (y)  8)
btw.svi imamo stare rage (2004-2005-2006) pa neznamo ak bi nas zdržale do dole  :mrgreen:
 
PRObike Bojan said:
A kaj misliš di čemo furat mopede  :misli: Aaaa? Možda da ih vozimo u tačkama???  :wink:
ak treba ima mjesta i za vaše djevojke  (y)  8)
btw.svi imamo stare rage (2004-2005-2006) pa neznamo ak bi nas zdržale do dole  :mrgreen:

Možete moju ženu pokupit u Zg.  :wink:
 
Evo kompletan info za happening

1416MOTOHAPPENIG21_naslovna.jpg


1416MOTOHAPPENIG21_cjenik.jpg


1416MOTOHAPPENIG21_satnica.jpg
 
cherokee said:
Idemo ja i moja draga u Subotu ujutro pa ćemo te vodit do dolje!!! :mrgreen: :mrgreen:

stavljam nove gume danas ili sutra tak da mislim da tvoj kamijon nebu mogo pretit tempo :jesus: :mrgreen:
 
Zrile said:
:yoman:

možda ja ... hoćeš spavat sa mnom u autu?  :wink:... moj prijevoz za grobnik je otišao u tunis   :? :mrgreen:
Ajde samo da bude sigurno da ne izvisim, hoću na Grobnik ove godine i to sad :mrgreen: Ako ne, PRObike, javim ti se  :wink:
 
king said:
stavljam nove gume danas ili sutra tak da mislim da tvoj kamijon nebu mogo pretit tempo :jesus: :mrgreen:

A moj tenkić ide u Petak na servis pa da vidimo  ko bu onda mogao pratit tempo!!! :jesus: :jesus: :jesus: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Meni upravo stigle gume iz Kumrovca :jesus: :mrgreen: