grobnik 27, 28. 05. motohepening.

speed attack said:
aj to i mene zanima.

ja sam cetvrtak i petak na grobniku,

a petak popodne sam planiral zapalit za ZG i VZ malo pa u sub natrag dole
pa ono, moze neka kava u Pitu i gas prema dole

e,kume a bi imao jedno mijesto za mene ako bi isao u sub?.. :mrgreen:...

 
ja iđem autom, najvjerojatnije, u subotu, sjutra, osim ako ne budem išao tržit motor..onda vučem i raptora na prikolici.
 
miro said:
ja iđem autom, najvjerojatnije, u subotu, sjutra, osim ako ne budem išao tržit motor..onda vučem i raptora na prikolici.
Da se nisi preračunal malo, sutra je 20.5. ?
 
king said:
stavljam nove gume danas ili sutra tak da mislim da tvoj kamijon nebu mogo pretit tempo :jesus: :mrgreen:

Tvoj tempo ja pratim sa kombijem  :jesus:

Kaj se tiće guma, buš vozil na grobniku ?
 
king said:
stavljam nove gume danas ili sutra tak da mislim da tvoj kamijon nebu mogo pretit tempo :jesus: :mrgreen:

Tomi RR said:
Tvoj tempo ja pratim sa kombijem  :jesus:

Kaj se tiće guma, buš vozil na grobniku ?

Ma pusti ga odkad je prefarbal motor postal je uobražen jer misli da je najbrži šatoraš. Osim toga ja ni ne mogu pratit njegov tempo kad on na Grobnik ide preko Vinkovaca!! :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
 
Dodi u Vinkovce :mrgreen:
 
cherokee said:
Ma pusti ga odkad je prefarbal motor postal je uobražen jer misli da je najbrži šatoraš. Osim toga ja ni ne mogu pratit njegov tempo kad on na Grobnik ide preko Vinkovaca!! :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:


Kaj se tiče boje motora to se fura na Feggya  :mrgreen: kaj misliš da ide prvo do tajnice pa tek onda na grobnik   :misli: :mrgreen:
 
Tomi RR said:
Tvoj tempo ja pratim sa kombijem  :jesus:

Kaj se tiće guma, buš vozil na grobniku ?

Ne vjerujem,neznam jer bu mi stigo kombac makar bi trebao.
A i trebam bit citav do 10.06. jer idem na svijetsko
Mozda uplatim rekreativu cist da vidim stazu, a onda sljedeci slobodni trening dolazim 100%
 
king said:
Ne vjerujem,neznam jer bu mi stigo kombac makar bi trebao.
A i trebam bit citav do 10.06. jer idem na svijetsko
Mozda uplatim rekreativu cist da vidim stazu, a onda sljedeci slobodni trening dolazim 100%

bumo ti posudili kombač od nekoga,sve za frenda :mrgreen: (y) (y)
a zakaj nebi bil čitav pa netrebaš prvi put baš odvoziti 1:40
baš bi mogel voziti da ja nebum baš naj sporiji :mrgreen: :mrgreen:
 
boyx said:
bumo ti posudili kombač od nekoga,sve za frenda :mrgreen: (y) (y)
a zakaj nebi bil čitav pa netrebaš prvi put baš odvoziti 1:40
baš bi mogel voziti da ja nebum baš naj sporiji :mrgreen: :mrgreen:

pazi samo da te King ne prestigne....................i smanji razliku s 6 krugova zaostatka na 5 krugova!!! :LOL: :LOL: :LOL:
 
cherokee said:
pazi samo da te King ne prestigne....................i smanji razliku s 6 krugova zaostatka na 5 krugova!!! :LOL: :LOL: :LOL:

Sam se ti kesi, ti sa svojim kamijonom jedino Niki Pulicu mozes konkurirat :jesus: :mrgreen:
 
king said:
Sam se ti kesi, ti sa svojim kamijonom jedino Niki Pulicu mozes konkurirat :jesus: :mrgreen:

vidjet ćemo......................tko se zadnji kesi!!! :jesus: :jesus: :jesus:
 
Ljudi nema više mjesta u 1. i 2. grupi :palacdolje:
Nisam se uspio prijaviti :zid: :zid: :zid:
 
Tomi RR said:
Kaj se tiče boje motora to se fura na Feggya  :mrgreen: kaj misliš da ide prvo do tajnice pa tek onda na grobnik   :misli: :mrgreen:

:misli: Kako ste ga prokljuvili samo!  :mrgreen: King - samo se ti odaji svima..................  :mrgreen:
 
Tajnica said:
:misli: Kako ste ga prokljuvili samo!  :mrgreen: King - samo se ti odaji svima..................  :mrgreen:

Daj nam reci, kada ide u Vinkovce, jel ide preko grobnika ili .... :misli:
:mrgreen:
 
Tomi RR said:
Daj nam reci, kada ide u Vinkovce, jel ide preko grobnika ili .... :misli:
:mrgreen:

:LOL: :LOL:

Točno tako! S Grobnika do Du, pa preko Bosne i ojha - evo ga i obrnuto kad ide na Grobnik.  :mrgreen:
 
cherokee said:
pazi samo da te King ne prestigne....................i smanji razliku s 6 krugova zaostatka na 5 krugova!!! :LOL: :LOL: :LOL:

ma nije bed meni je glavno da se vozim (y) (y) a vozim kak znam  :mrgreen:


sinke said:
Ljudi nema više mjesta u 1. i 2. grupi :palacdolje:
Nisam se uspio prijaviti :zid: :zid: :zid:
ja sam si jučer uplatio 3.grup (y) (y) :D :D