GSR 600 2007 ! ! !

Čekajte sa slikama, još je u dučanu. Sutra uplata, nadam se preksutra motor pa slikanje....ajme koliko još posla :mrgreen:
 
sid said:
Anti RRovi  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
MA polako, kad se danas sjetim kako sam se starom Yamahom vozio, i koliko sam onog NSU ganjao strah me ulovi.
Sad onoliko koliko mi se cini sigurnim, nisam bas u top formi, ni po godinama, ni po znanju (12 godina bez motora pa zahrdjao) ni po znanju. Tako da  :konjic: :hura:
Evo u to ime predlažem jednu utrku sporosti, pobjednik nije bitan nego bitno da se dobro naločemo gemišta ili čega već  (y)
 
Flegma said:
Zašto "ko zna" pa možemo dogovoriti krštenje novih pila kad stignu. Kak koja pila dolazi, tako novo krštenje....
Definiraj krštenje..
Nadam se da ne misliš krstiti bikeove ko nove tene? :mrgreen:
 
knocker said:
Suzuki GSR 600 K7 - 58.490 KN (PDV ukljucen)

Suzuki GSR 600 K7 ABS - 62.280 KN (PDV ukljucen)
Zašto sam ga ja onda platio oko 2000kn manje? :misli:
U HRC Dudo su cijene nešto niže tako da se svakako isplati nazvati i pitati. Mislim da 2000kn i nije baš malo....
 
Incredible said:
Evo u to ime predlažem jednu utrku sporosti, pobjednik nije bitan nego bitno da se dobro naločemo gemišta ili čega već  (y)

to bi mogli.  (y)
 
napravio sam jedan slide show u pps-u....
ali neznam kako uplodat..
moze mala pomoc....
inace radi se o gsr-u i njegovim preradama... (y)
 
Flegma said:
i ja uzeo kofer i nosač....Totalno me iznenadili brzinom.  (y)

može slikica sa koferom jer razmišljam o kupnji kofera. Ja imam GSR bez ABS-a jer sam ga kupio u 11 mjesuci i super sam zadovaljan sa motorom! (y) (y) (y) (y) (y)
 
http://www.sendspace.com/file/c6bscj

evo ga...
pa skidajte...
ima jos malo za neke sitnice dovrsit, i muziku ubacit..
ali to kad budem imao vremena.... (y)
 
Sayock said:
Moj je do četvrtka u dučanu. A slike imam sa svečanog skidanja poklopca kutije :mrgreen-:

Jel vam ovo uputstvo za upotrebu?
1. Lomljivo
2. Ne smije na kisu
3. Ne naginjati

 
adizonevic said:
Jel vam ovo uputstvo za upotrebu?
1. Lomljivo
2. Ne smije na kisu
3. Ne naginjati

Dobraaaaa! :LOL: :LOL: :LOL:
 
kr1408hc said:
može slikica sa koferom jer razmišljam o kupnji kofera. Ja imam GSR bez ABS-a jer sam ga kupio u 11 mjesuci i super sam zadovaljan sa motorom! (y) (y) (y) (y) (y)
Poslati ću slike, ali kofer dobijam tek poslije 10.6. Nije bed. Mat crni 52 litre.
Koliko ti troši?
 
Flegma said:
Poslati ću slike, ali kofer dobijam tek poslije 10.6. Nije bed. Mat crni 52 litre.
Koliko ti troši?

normalne vožnje 100 kn 220 km. Oko 7 litara.  8) Tvoj?  :misli:

Kak si ti zadovoljan? Kako se ponaša abs?