GSR 600 2007 ! ! !

Incredible said:
Ma nebu tebe niko živog oderal nego nije lijepo vrijeđat ljude.
I da naravno ne želim vam 80 stranica i toliko čekanje jer to nebi želio ni najgorem neprijatelju.
Uživajte u pilama, ko zna možda se i sretnemo negdje  (y)
Zašto "ko zna" pa možemo dogovoriti krštenje novih pila kad stignu. Kak koja pila dolazi, tako novo krštenje....
 
Flegma said:
Zašto "ko zna" pa možemo dogovoriti krštenje novih pila kad stignu. Kak koja pila dolazi, tako novo krštenje....

Zeko vs. B..rutalni-Kralj... :cheer: :cheer: :naklon: :naklon: :biker: :biker:

Ja sam za... :mrgreen:
 
Switch said:
Samo ti copraj, ja vidio više puknutih ninja nego rama od GSR-a...ti to offtopičariš po našoj temi ili??? :jesus:

Ma nije ni bitno ko šta vozi, bitno je da se svi vozimo.

Sretno s novim pilama kad stignu!
 
Ivek said:
Ma nije ni bitno ko šta vozi, bitno je da se svi vozimo.

Sretno s novim pilama kad stignu!
Barem jedna pametna danas! (y) (y) (y)
 
astimisamaloga... dobro jutro u glavnom forumu?  :mrgreen:
 
Switch, nemoj ostro, dovoljno su vriti kaj su Kawasaki kupili  :jesus: a jos su ceklai kao za pravi motor.  :jesus:





ajd zeka nemam nis protiv nijednog motora (barem dok ih Opel i Wv nisu poceli raditi)
 
I ja ga baš kapara 23. ovog miseca pa sad samo čekanje i čekanje sve tamo do 20.6. Ali mislim da će mi se isplatit pa ću nekako izdržat.
Vidim da su ga neki već zasjeli pa šta drugo reć nego ljudi uživajte. I šta prije neke prve dojmove ili bilo šta. (y)
 
sid said:
Switch, nemoj ostro, dovoljno su vriti kaj su Kawasaki kupili  :jesus: a jos su ceklai kao za pravi motor.  :jesus:





ajd zeka nemam nis protiv nijednog motora (barem dok ih Opel i Wv nisu poceli raditi)

Bumo vidli kad se sretnemo na cesti ko ima pravi a ko krivi motor  :mrgreen:
 
Ivek said:
Ma nije ni bitno ko šta vozi, bitno je da se svi vozimo.

Sretno s novim pilama kad stignu!


(y) potpisujem (y)
 
Isuse kaj bu gužve kawa, hronda, i suza...ajooooj nebu dobro... :shock:
 
Incredible said:
Bumo vidli kad se sretnemo na cesti ko ima pravi a ko krivi motor  :mrgreen:

Is naso si pravog, ja jos dlake na bokovima guma imam, a kilometra sat zahrdjo preko 100 tke. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
To da idemo ko ce sporije onda da.
(y)
 
ja svog isto kapario.... (y)
bio sam zagrijan za zekana i mislio ga kupit, ali ono njihovo "neznam kad ce doc" me ohladilo od njega...
tako da je jos ovemu pala cijena...
pa sam njega narucio...
u eurorenta u splitu...
imaju jedan sivi, a htio sam crni i cekam da dode, a svakako sad sljedecu sedmicu moram obnovit se sto se tice opreme, tako da je sve super.....

pozdrav svim sadasnjim i buducim gsr-ovcima.... (y)
 
Incredible said:
Pa nisam ni ja puno bolji  :mrgreen:

Anti RRovi  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
MA polako, kad se danas sjetim kako sam se starom Yamahom vozio, i koliko sam onog NSU ganjao strah me ulovi.
Sad onoliko koliko mi se cini sigurnim, nisam bas u top formi, ni po godinama, ni po znanju (12 godina bez motora pa zahrdjao) ni po znanju. Tako da  :konjic: :hura:
 
ali ljudi postajte slike tih novih gsr....tako da mi lakse godina prode prije negoli ja zajasim jednog :)
 
Moj je do četvrtka u dučanu. A slike imam sa svečanog skidanja poklopca kutije :mrgreen-: