GSR 600 2007 ! ! !

live-for-ride said:
Hm....i ja.  :misli:
opet sam se sjebao.. Mislim jedno pisem drugo..
Uglavnom mislio sam na pokojnog Dudu(hrc dudo). ..
:(
 
Ne znam smijem li ovdje napisati da prodajem gsr-a jer ne mogu otvarati temu u oglasniku (imam manje od 100 postova)?  :misli:

Ispričavam se ako je protivno pravilima
 
live-for-ride said:
pa stavi, al iova tema ti je izuzetno posjećena tako da češ ga vrlo brzo prodati  :mrgreen:
Koliko para, kilometara, godina....?

Motor je bio Darkov pa Karin, sve kolege s foruma, iza Kare još jedan "kolega". E sad, meni je prodan pod 2008. godina ali je 2007., cca 30000 km, reg 6/2015,  ima izvana detalja koje treba sredit. Obojan u crno jer se meni srebrni nije sviđao. Ima slika i prije i poslije ali motor je cijelo vrijeme ovdje na temi pa se manje više sve zna.
Kako sam napisao na njuškalu - sa motora je padano samo na moto susretima u pijanom stanju pri malim brzinama  :jesus:
Ubacio sam i ručkice mjenjača i kočnice, one što se izvlače i "lome" u slučaju pada.

Motor je dobar, bio u Livnu, vozao se po slavoniji, znači natoči i vozi.
Dajem i žmigavce i tank protektore, nisam imao vremena to montirati.
link na njuškalo http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsr-600-cm3-oglas-13278311
Cijena za forumaše i njihove prijatelje 25t kn.

Razlog prodaje je što je bila neka kombinacija za auto pa sam ga ostavio.
 
O motoru se sve zna tako da ja necu vise..
Motor je 2007. preuzeo ga 3 dana prije Božića..

Tom '3 kolegi' cu jebat sve kad ga vidim!! Ako ga ikad vidim..
 
Dragi moji gsr-ovci, evo da se i ja odjavim sa ove teme. Otisla je suza kod novog vlasnika, nadam se u dobre ruke. Sluzila je odlicno, nikada me nije izdala, prosli smo 77 tisuca zajedno i niti jednom nije zatrzala. Da su okolnosti drugacije, bila bi dovjeka kod mene, no eto, nisu. Ziv sam zdrav sam, bilo je puno lijepih trenutaka. Novom vlasniku zelim svu srecu ovog svijeta, jos puno lijepih kilometara i zadovoljstva. Da opet kupujem motor 600 ccm, opet bi bio taj isti.  Uzivajte.....
 
live-for-ride said:
Dragi moji gsr-ovci, evo da se i ja odjavim sa ove teme. Otisla je suza kod novog vlasnika, nadam se u dobre ruke. Sluzila je odlicno, nikada me nije izdala, prosli smo 77 tisuca zajedno i niti jednom nije zatrzala. Da su okolnosti drugacije, bila bi dovjeka kod mene, no eto, nisu. Ziv sam zdrav sam, bilo je puno lijepih trenutaka. Novom vlasniku zelim svu srecu ovog svijeta, jos puno lijepih kilometara i zadovoljstva. Da opet kupujem motor 600 ccm, opet bi bio taj isti.  Uzivajte.....
ti si rekorder...

Jesi kupio sta drugo il?
 
goran - gogi said:
Pa to ne znači da moraš i temu napustiti:)
Nemam ga ni ja već dugo, ali uvijek volim pročitati kako ga netko hvali
Ma biti ću ja pasivni promatrač, ali znaš kako to ide kad prestaje interes:)
 
live-for-ride said:
Dragi moji gsr-ovci, evo da se i ja odjavim sa ove teme. Otisla je suza kod novog vlasnika, nadam se u dobre ruke. Sluzila je odlicno, nikada me nije izdala, prosli smo 77 tisuca zajedno i niti jednom nije zatrzala. Da su okolnosti drugacije, bila bi dovjeka kod mene, no eto, nisu. Ziv sam zdrav sam, bilo je puno lijepih trenutaka. Novom vlasniku zelim svu srecu ovog svijeta, jos puno lijepih kilometara i zadovoljstva. Da opet kupujem motor 600 ccm, opet bi bio taj isti.  Uzivajte.....

Eee j..i ga,,,,evo ti jedna slika pa se možda u neko dogledno vrijeme i predomisliš ,,to ti naj iskrenije želim jer iz ovoga tvojega posta da se dosta toga zakljućiti  (y)




 
Zanima li koga kofer GIVI e52 maxia sa pločom i nosacem za GSR600 ?
više informacija na PM
 
live-for-ride said:
ajde ajde, zena se nadala da ga neću prodati, a u početku se nadala da se zezam...
odlican motor, navoza san se dosta toga , cak razmislja o prodaji svoga i kupnji z750, il neceg slicnog al ka kraju mi je uvik najveci smjesak kad sidzen sa gsr,a  nekako mi pase  :0648:
vidia san oglas, znaci isa je papa  :(
jel se moze znat za koliko para je uspia otic s obzirom da su ljudi skepticni na kilometre  :angel:

 
za početak lijep pozdrav svima GSR-ovkama i GSR-ovcima :) ! Evo dobili ste novog člana u GSR obitelj! ;) Ja sam novi ponosni vlasnik LiveForRide-ovog motora....bilo je dosta pisano u temi o tom motoru pa sve znate ;)
Kao prvo htio bih se ovako javno zahvaliti Mariju (bivšem vlasniku) na korektnosti kod prodaje....znaci sve što je napisao u oglasu (do najmanje sitnice) sve je bilo tako i uživo...svaka čast!

E sad me zanima da li tko ima amortizer volana na GSR-u i koja je razlika voziti s njim, odnosno bez njega?

BTW. prodajem GIVI maxia e52 kofer sa nosacima za GSR-a , pa ako koga zanima nek mi se slobodno javi ;)
 
zamrla tema ovog malog motora SA LAVLJIM SRCEM  :LOL:
evo ga spreman za sezonu., nakon kompletnog servisa , minjanja svih tekucina, ulja, filtera, vilica i manjih sitnica te pregleda motora, ventili, faz ..... zakljuceno je SAMO GAS  (y)

 
nakir said:
zamrla tema ovog malog motora SA LAVLJIM SRCEM  :LOL:
evo ga spreman za sezonu., nakon kompletnog servisa , minjanja svih tekucina, ulja, filtera, vilica i manjih sitnica te pregleda motora, ventili, faz ..... zakljuceno je SAMO GAS  (y)
(y)
Kako se ponaša motor s novim vilicama?