GSR 600 2007 ! ! !

Nero said:
Vidija sam te na Vrulji, motor se fino cuje  (y)
i ja tebe  :LOL:
kazu ljudi da zvuci ko formula1 :D sve san povadija vanka iz auspuha  (y)

obby said:
(y)
Kako se ponaša motor s novim vilicama?
vilica ima 4stele i kad se postela to je vrhunski,drugi motor. tek  kad sidnen na neki motor na kojem je losija vilica npr z750 vidim koliko dobro osjecam prednji kraj i sta mi sve dozvoljava  :mrgreen:      preporucia bi svakom (y)

 
piljun said:
I paše. Svašta.
Kako.to da.nisi sa điksera stavlja .

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

priznaj
daje ti ideju ko i meni da to stavimo na naše fz6 (prednji kraj tj. osjećaj mi je jedina loša točka fz6)

:)
 
ako mozete povoljno nabavit od nekog karambola isplati se jer ovo se nemoze usporedivat.  Meni volan nije zaplesa odkad je dobro postelan po kilazi. vama bi to pasala bez greske cini mi se  (y)
 
Ma neznam bezveze mi je sad ić lupat pare u to a opet neće to bit to. Radije ću ga probat prodat pa uzet pravog r a

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
I ja kazem , pametno zboris (y)
proba san cbr.ku za slomit se al ide bolje :)
 
liberty said:
priznaj
daje ti ideju ko i meni da to stavimo na naše fz6 (prednji kraj tj. osjećaj mi je jedina loša točka fz6)

:)
Pasu vile od r6, ali do 2006g, uz neke sitne preinake na gorenjem trokutu, zbog kontakbrave
 
pozdrav ekipa. zanima me dali tko ima za prodati ovaj oem vizir za GSR-a ili di bi se moga naci. na ebayu ga nemogu naci
 
drodin82 said:
pozdrav ekipa. zanima me dali tko ima za prodati ovaj oem vizir za GSR-a ili di bi se moga naci. na ebayu ga nemogu naci

njemacki suzuki ... (y)
 
Pozdrav,

Ima li tko neke vanserijske auspuhe na GSRu i ako da koje jer sam počeo malo razmišljati o kupnji (polovnog naravno)?

Hvala
 
Pa skoro svi su skinuli serijale..
Od Yoshimure,Akrapa,Devila,LeoVincea..
 
nakir said:
umrla tema al suza se drzi  (y)
Prosli vikend ste bili do vodica? Vidia slike caffe bar No7 suza sa forcelama.R6
Mi iz 7mice krenili do primostena, steta da nisam vidia te vile ;)
 
Moze molim Vas pomoć oko auspuha, koliko se okvirno krece cijena rabljenih i malo sam njuškao ali baš i ne kužim šta moram searchat na njuškalu i na ostalim stranicama napišem npr "Akrapovic ili Yoshimura ili Leo iVince itd. GSR 600" pa nemam niš ponuđeno.