GSR 600 2007 ! ! !

roma0907 said:
poslije kad motor malo razradis osjetit ces razliku kada stavis 95, 98 ili 100. Od INE je 95 i 98 katastrofa, od Tifona je 98 odlicna ali 100-ka od OMV-a je cudo, imas osjecaj da je motor dobio 20 konja i da dise kako bi trebao.. Jednom sam bio prisiljen staviti 95 na INI pa poslije toga rezervara sam stavio 98-icu na Tifonu, ne da je drugi motor nego vuce divljacki naprema ovom katasrtofa Ina gorivu...
razlike ima ali bas 20 ks tolika razlika nije. :joy:
 
Sad se i ti lovis za slamke, ja sam htio naglasiti da je razlika osjetna, ovo 20 je samo da pojaca dojam
 
Kakav je zvuk??' Yoshimure bi si uzeo al su skupe ko sam vrag, 12.000 kn
 
roma0907 said:
Kakav je zvuk??' Yoshimure bi si uzeo al su skupe ko sam vrag, 12.000 kn

Kaj si ti normalan kakve su to yoshimure zlatne...imaš u eurorentu za 6000Kn sa podešavanjem i montažom!!!
 
Da slip on ali sa kompletno granama.... ????? :palacdolje:  :palacdolje:  :palacdolje:
 
roma0907 said:
Da slip on ali sa kompletno granama.... ????? :palacdolje:  :palacdolje:  :palacdolje:

Naš kaj sljedeči tjedan ide gore Kucelj + filter pa da vidiš panike za 2000Kn isti qurac...s time da ja biram dizajn što nije slučaj kod šminker markica!!!...bio sam malo skeptičan kad smo ga stavljali na stradu ali ispalo je prehebeno, nakon što se malo razgorilo grmio je kvart... (y)...nedam ni lipe više za šminku tipa akr...yosh...leo...itd...
 
Switch said:
Naš kaj sljedeči tjedan ide gore Kucelj + filter pa da vidiš panike za 2000Kn isti qurac...s time da ja biram dizajn što nije slučaj kod šminker markica!!!...bio sam malo skeptičan kad smo ga stavljali na stradu ali ispalo je prehebeno, nakon što se malo razgorilo grmio je kvart... (y)...nedam ni lipe više za šminku tipa akr...yosh...leo...itd...

I da vidimo kaj je došlo gore? Ima kakve slike?
 
Switch said:
Naš kaj sljedeči tjedan ide gore Kucelj + filter pa da vidiš panike za 2000Kn isti qurac...s time da ja biram dizajn što nije slučaj kod šminker markica!!!...bio sam malo skeptičan kad smo ga stavljali na stradu ali ispalo je prehebeno, nakon što se malo razgorilo grmio je kvart... (y)...nedam ni lipe više za šminku tipa akr...yosh...leo...itd...

Da i mene zanima. Si stavil ili nisi?  :misli:

btw. Zvrcni sutra pa doletite ti i malicka na cugu.  (y)
 
Switch jel ti imaš srebrnog GSR-a s crnim koferom i KR tablicom? Danas si skretal za Prečko, a ja sam trubila iz plavog Yarisa iz lijeve trake. Svi su se u ostalim autima čudili koji klinac trubim... :mrgreen:
 
ma ljudi zovite Miljenka (migo-moto) i bit ćete sretni i zadovoljni , (y)Akrapović naravno
 
Sayock said:
Switch jel ti imaš srebrnog GSR-a s crnim koferom i KR tablicom? Danas si skretal za Prečko, a ja sam trubila iz plavog Yarisa iz lijeve trake. Svi su se u ostalim autima čudili koji klinac trubim... :mrgreen:

Prepoznat češ me po tome što nikada nebih stavio "kofer" na motor jer je to uvreda kakve nema za moju suzu, drugo imam jaknu koja daje dojam da su radovi na cesti  :LOL:....znači nisam bio ja ali thnx anyway... (y)

 
Grof said:
Da i mene zanima. Si stavil ili nisi?  :misli:

btw. Zvrcni sutra pa doletite ti i malicka na cugu.  (y)

Nisam još, nemam vremena stalno sam s klincem pa je motor malo u drugom planu ali uskoro...... 8)

 
Switch said:
Prepoznat češ me po tome što nikada nebih stavio "kofer" na motor jer je to uvreda kakve nema za moju suzu, drugo imam jaknu koja daje dojam da su radovi na cesti  :LOL:....znači nisam bio ja ali thnx anyway... (y)

Taj motor često vidim na toj relaciji... Mislim da je netko od nas. Koliko nas ima srebrne GSRove 2007?
Može biti da je flegma. On je uzeo crni kofer...
 
Kako ocjenjujete ovaj vjetrobran za GSRa?



 
Ovo je originalni Suzuki vjetrobran, tj. dodatna oprema, a košta 242 funte.

Jel zna netko koliko je to barem u €?