GSR 600 2007 ! ! !

Konačno ga preuzeo jučer, konačno, a sad kad znam da je u garaži sad ćemo lako papirologiju. Nemogu virovat da sam ga konačno dočekao. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
pinky said:
i kakav je suzi ? jel položaj umara, jel dobar za malo veće ture, jel dobar za udvoje, zaštita od vjetra......inače motor mi je izgledom "AU, OUJEA KOJA PILA"

Položaj me nije umarao u vožnji, nakon 3 i kusur sata bilo je ok. Sve dok nisam sišla s motora. Onda sam tek osjetila koliko sam umorna. U vožnji je ok. Vjetar me nije mučio jer nisam išla po autoputu i putovala sam po noći, pa nisam imala ni prilike razvući brzinu, a osim toga i vjetrobran je tu. Za vožnju udvoje ne znam, jer ne kanim to prakticirati.
 
Ovo je samo za vlasnike pošto ostali vjerovatno neće vidjeti razliku na prvi pogled...

Retrovizori i nosać tablice i žmigavaca...+ 1h truda

Stavio sam i carbon look na instrument panel ali mi se neda fotkat...

 
Jel neko parkra GSR-a kod Zagrebacke banke na Savskoj.
 
Sayock said:
Ej, dečki, kaj se nitko ne izjasni o potrošnji GSR-ova u topicu o potrošnji?

A neš ti potrošnje 6.5l točno kolko piše u brošuri... :LOL:
 
Switch said:
Ovo je samo za vlasnike pošto ostali vjerovatno neće vidjeti razliku na prvi pogled...

Retrovizori i nosać tablice i žmigavaca...+ 1h truda

Stavio sam i carbon look na instrument panel ali mi se neda fotkat...

Itekak kuže razliku i oni koji ga još nemaju.  :mrgreen:
Jebeno izgleda.  (y)
 
sid said:
Jel neko parkra GSR-a kod Zagrebacke banke na Savskoj.
Kolegan Flegma..  8)
 
Fala, znam tamo proci i uvijek mi oko zapne, nice  (y)
 
Ja se prekjučer vratila s mora. Cijeli put je bio super, osim bure. Na trajektu nas je zalilo more, tak da si motor ne misli da nije bil na moru.
Sad sam na skromnom scoru od 2200 km i jedino kaj sam primjetila je da si moram malo zategnuti lanac. Sve ostalo  (y)

E, da. Reksil je upisao auto školu (A kat.) i nakon Gospe kreće na vožnju. A nekak mi se čini da će uskoro naručiti GSR-a... rekao je crnog (da se razlikuje od mojega...  :wink: )
 
Ljudi, kaj točite u svoje GSR-ove? U manualu piše da benga mora biti prek 91. Ja tankam 95 po mogučnosti u OMV-u ili Tiffonu.

...

I di ste nestali? Kaj na morima nije izmišljen Internet i Internet kafane  :misli: ?
 
Sayock said:
Ljudi, kaj točite u svoje GSR-ove? U manualu piše da benga mora biti prek 91. Ja tankam 95 po mogučnosti u OMV-u ili Tiffonu.

...

I di ste nestali? Kaj na morima nije izmišljen Internet i Internet kafane  :misli: ?

Bolje bi ti bilo točit 98 ili 100 jer su puno kvalitetniji i naravno samo na tifonu ili omv-u.
 
I di ste nestali? Kaj na morima nije izmišljen Internet i Internet kafane  :misli: ?
[/quote]

A evo ja tek prije koji dan s terena pa mislio na godišnji kad ono evo sazna da opet u ponediljak moram na teren tjedan,dva pa tek onda godišnji prešao tek 350km pa nemam bog zna šta ni pisat.U svakom slučaju motor je super oduševljen sam stabilnošću, sigurnošću, voznim osobinama, kočenje,ubrzanje, ma sve da ne bi sad nabraja ovako unedogled.Ali to je većinom bilo sve po gradu jer kažem nisam stiga ništa drugo pa kad odem na godišnji onda ćemo vidit kakav je van grada. 
 
Ima li kakve veze ako si dosad točia 95 na Ini pa sad ideš preći na 98 od ine ili omv-a ili omv 100?

I zna li tko da li smeta ako sam ga tu i tamo kroz ovih prvih 350km digao do 8 điri jer u manualu piše do 7 pa pretpostavljam da mu neće baš to nešto znaćit a i kažem to je bilo možda dva do tri puta a nisam ga drža nego samo trenutno ali eto da pitam čisto reda radi? :misli:
 
Suba said:
Ima li kakve veze ako si dosad točia 95 na Ini pa sad ideš preći na 98 od ine ili omv-a ili omv 100?

I zna li tko da li smeta ako sam ga tu i tamo kroz ovih prvih 350km digao do 8 điri jer u manualu piše do 7 pa pretpostavljam da mu neće baš to nešto znaćit a i kažem to je bilo možda dva do tri puta a nisam ga drža nego samo trenutno ali eto da pitam čisto reda radi? :misli:
Nemoraš se brinut ni zbog prvog a ni zbog drugog, samo čim više toči bolje gorivo  (y)
 
poslije kad motor malo razradis osjetit ces razliku kada stavis 95, 98 ili 100. Od INE je 95 i 98 katastrofa, od Tifona je 98 odlicna ali 100-ka od OMV-a je cudo, imas osjecaj da je motor dobio 20 konja i da dise kako bi trebao.. Jednom sam bio prisiljen staviti 95 na INI pa poslije toga rezervara sam stavio 98-icu na Tifonu, ne da je drugi motor nego vuce divljacki naprema ovom katasrtofa Ina gorivu...
 
roma0907 said:
poslije kad motor malo razradis osjetit ces razliku kada stavis 95, 98 ili 100. Od INE je 95 i 98 katastrofa, od Tifona je 98 odlicna ali 100-ka od OMV-a je cudo, imas osjecaj da je motor dobio 20 konja i da dise kako bi trebao.. Jednom sam bio prisiljen staviti 95 na INI pa poslije toga rezervara sam stavio 98-icu na Tifonu, ne da je drugi motor nego vuce divljacki naprema ovom katasrtofa Ina gorivu...

slažem se u cijelosti. (y) (y)
inin 95 je smeće,omv-ova 100-tka je zakon.lakše ide na zadnji,to se pogotovo osjeti. :mrgreen: (y)