GSR 600 2007 ! ! !

inace.. GSRa vozim godinu dana, yoshimura kit je gore, ugl zadovoljan sam full :)

bas me bode u oko kofer, nisam se jos naviknuo, al evo dve slike sa velebita s pocetka godine da malo popravim dojam, sam sebi ako nista drugo  :mrgreen:)
 

Attachments

  • IMG_20190323_114353.jpg
    IMG_20190323_114353.jpg
    254.8 KB · Views: 143
  • IMG_20190323_114406.jpg
    IMG_20190323_114406.jpg
    404.4 KB · Views: 146
Bas lijepo yoshi izgleda...e reci mi kad si ih stavljao jesi li onaj lim ispod repa rezao ili maknio?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Ahaa sad vidim..pa isti kufer..slican problem.Dakle..stoji on na tome bez problema? Sako da ne opteretim kufer..ne znam...pa jesi vidio..veliki su to vijci.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
yoshimure je stavljao prvi vlasnik u unikomercu u v.gorici dok je bio ganc novi motor, topovi, grane i bregasta, ja sam treci vlasnik, kupio od frenda jer je on gsx-s uzeo.. mogu poslikat ak treba :)

Faber said:
Ahaa sad vidim..pa isti kufer..slican problem.Dakle..stoji on na tome bez problema? Sako da ne opteretim kufer..ne znam...pa jesi vidio..veliki su to vijci.

nisam ni sam siguran kaj da mislim.. cini se ok, natovario sam kofer s nekih 15ak kg i vozio se tak par dana i namjerno prek lezecih malo brze isao da bas bude opterecenje kad "lupi" u lezeci, sve se cini ok  :neznam:
 
Eto kod mene situacije kappa 48l..vidis kako su mi zmigavci blize auspuhu(nije original guzca[emoji1787]?ali nema veze eto natovario sam ga..vozim...stoji..jbg..valjda ce izdrzat dok nesto nesmislim.
fe228fb6483fb364d431690a45384b94.jpg
f72f796724f294fb9d37d4fc78ada1ca.jpg


Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
da da, isti su nosaci.. mene ne brine previse ak mi se tu nekaj dogodi (svine se nosac, pukne il nekaj) neg na putu, jer idem u makedoniju za 2 tjedna.. al vidjet cemo, ak to izdrzi javim ti pa si bez brige  :misli: :mrgreen:
 
A jooj kud sad bas ides po ovim vrucinama na jug? A dobro opet mi kad smo isli..bio je kraj 9.tog ja mislim..od RH do Makedonije kisa...onda do Grcke kisa sunce..kisa..sunce..sunce..uzas.Uglavnom bas javi.Ma mora to izdrzat.Samo nem9j previse opteretit

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
minotaur said:
da da, isti su nosaci.. mene ne brine previse ak mi se tu nekaj dogodi (svine se nosac, pukne il nekaj) neg na putu, jer idem u makedoniju za 2 tjedna.. al vidjet cemo, ak to izdrzi javim ti pa si bez brige  :misli: :mrgreen:
hm...a zakaj vi nemate još i ovaj dio? (skužio naknadno..zbog žmigavaca :mrgreen:)
Inaće, ja sam se navozio krumpira u 52 litre koferu, prošao hrpu kilometara s više od 15 kila i nije niš puklo. Doduče, je jednom jedan šaraf od ovog dijela koji vi nemate, ali je  puknuo skoro odmah nakon montaže pa to pripisujem nekoj defekturi, kasnije zamijenjen i nikad niš. Niš s enije savilo :D
 

Attachments

  • GSR.jpg
    GSR.jpg
    302.1 KB · Views: 115
Njemu smetaju spulje..meni zmigavci.. [emoji2960][emoji55][emoji23]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
a ja se ne usudim ni kupit kofer jer imam osjećaj da će i meni nešto smetati hahaha  :mrgreen:
 
[emoji1787] vazda nesto smeta...sad si mislim da ce ki zmigavci smetat za druge auspuhe jbt ahaha

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Pa dobro napisi sto je mozda netko od nas i zna..
[emoji6]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Pozdrav ekipa, ponosni vlasnik GSR-a 2007 god. vec nekoliko godina.. medjutim zadnjih par godina mi se pojavila boljka sa reglerom i statorom. Ovo ce biti drugi put da to idem mjenjat i koliko vidim po forumima nema bas nekog "trajnog" rijesenja osim kupi novi i vozi dalje.. ( koristio sam google i trazilicu, nisam bas nesto pametno nasao ) . Pa sam dosao tu po necije mozda iskustvo ili ideju...ici cu do ekipe u Belicu DKS Moto po regler i da se chekira stator dal je pregorilo nesto, do sada se motor nasumicno ugasi na semaforu dobro da nije u voznji pa nisam bas sretan se uopce ici voziti. A da ne pricam da se prvi put ugasio dok sam cekao u redu za tehnicki :(
E sada, lako je iskesirati lovu za zamjenske stvari ali me zanima dal je netko uspio kojim slucajem promjeniti poziciju reglera? ili ga staviti u kuciste, ventilator neki iako mi to sve nekako ili izgleda nakaradno ili bi se raspalo sa prvom voznjom.

Bilo kakva iskustva ce pomoci..

Hvala Vam
 
Nemam odgovor na tvoje pitanje, ali imam iskustvo na drugom motoru.... Žica koja je spajala alternator i regler je strugala uslijed vibracija po dijelu šasije. Tak se i ogulila i kad bi se naslonila, struja ne bi punila i motor bi se vozio na akumulatora dok se ne isprazni. Poanta... Baci oko na instalacije, možda negdje probija i lupa na masu pa skuri zavojnicu. Ja sam ih zbog toga mijenjao na strom. Gsr je išao do 77000 km bez kvara. Poslije sam ga prodao. I dalje ide bez kvara.
 
Faber said:
A jooj kud sad bas ides po ovim vrucinama na jug? A dobro opet mi kad smo isli..bio je kraj 9.tog ja mislim..od RH do Makedonije kisa...onda do Grcke kisa sunce..kisa..sunce..sunce..uzas.Uglavnom bas javi.Ma mora to izdrzat.Samo nem9j previse opteretit

evo javljam se  :)
put prosao odlicno, nosac kofera izdrzao put bez problema, kofer je bio 13kg tezak, propisano je 6 il 8kg ako se ne varam..

evo par slika.. tenere i strom su od frendova iz beograda, tenere je na plin, u koferu ima bocu 20l  :mrgreen:

 

Attachments

  • IMG_20190707_132317.jpg
    IMG_20190707_132317.jpg
    307.1 KB · Views: 80
  • IMG_20190708_203834.jpg
    IMG_20190708_203834.jpg
    235.6 KB · Views: 71
  • IMG_20190716_180819.jpg
    IMG_20190716_180819.jpg
    500.6 KB · Views: 86
  • IMG_20190716_195619.jpg
    IMG_20190716_195619.jpg
    416.7 KB · Views: 88