GSR 600 2007 ! ! !

Wtf?[emoji15]ne kuzim pricu
Hahaha.
Uglavnom..evo mivv bez bdkillera..i da znam..zaboravio sam rukavice...etobmi ih u tank torbi [emoji849][emoji2957][emoji1787]
https://youtu.be/Pkhh7FXzx1Q
bf13fed1454bee8b5dbaa175d65401d2.jpg


Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Molio bih savjet u vezi mojih yoshimura auspuha koji sam montirao na svoj GSR.
Ne mogu izvaditi db killere jer izgleda kao da su zapekli. To nije uspjelo ni prethodnom
vlasniku jer se vozio s njima. Ali u vožnji smetaju i pri većim okretajima guše motor.
 

Attachments

  • 20190809_134428 (Large).jpg
    20190809_134428 (Large).jpg
    406.1 KB · Views: 81
  • 20190809_134438_HDR (Large).jpg
    20190809_134438_HDR (Large).jpg
    364 KB · Views: 74
  • 20190809_134440 (Large).jpg
    20190809_134440 (Large).jpg
    357.6 KB · Views: 74
  • 20190902_175256 (Large).jpg
    20190902_175256 (Large).jpg
    306.6 KB · Views: 79
Pa gdje su mu vite?(sarafi)moji su(mivv)bili zakovani popnitnama..pa smo busilicom uklonili.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Naravno da smo probali klještima nakon vađenja nitni na vrhovima ispuha,
ali nismo mogli još jače povlačiti da ne slomimo auspuh. Izgleda kao da je
iznutra ulovljen s varom.
 
Ne znam..meni je prvi put na mivv isao jako tesko van,jos smo i wd spricali i na silu......Nakon prvog puta ide lakse.....[emoji1787]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Hahaha :mrhappy: prvi put je najteže...Probaću kao što si rekao, našpricati sa wd-om db killer pa probati ga na silu promrdati
i možda ga isčupam van...
 
Ja sam tako...na silu [emoji16][emoji1787][emoji2937]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
A gdje su njemu vite za db killer?gdje se uazategnu

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
S donje strane izlaznih cijevi su po jedna nitna. kad se one skinu
db killer bi trebao van ali se on čvrdsto drži uz izlaznu cijev.
 

Attachments

  • 20190902_175300 (Large).jpg
    20190902_175300 (Large).jpg
    276.1 KB · Views: 83
A cekaj jel ovo stara fotka?jesi skinuo tu nitnu? Jesi uspio izbadit db killer?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Da, to je stara fotografija prije skidanja nitne. Probao sam i s wd-om ali ne ide.
I mehaničar gdje servisiram motor se nije uspudio jače povlačiti. Probaću naći nekog
tko bi ih mogao bezbolno i bez štete izvući.
 
DenDeri said:
S donje strane izlaznih cijevi su po jedna nitna. kad se one skinu
db killer bi trebao van ali se on čvrdsto drži uz izlaznu cijev.

znam sta te muci jer je muka s njima dok ne skuzis... ovalni su i to je "problem" ak ih mrvicu okrenes dok ih cupas van nemoguce ih je izvadit, uzmi kombinirke, stavi ih u db killer i otvori ih da "zacvikaju" unutra i tako vuci van jer onda je sila povlacenja u centru, a ne na rubu dok primis s njima za rub i vuces.. i onda vuci kombinirke i pazi da ih vuces ravno prema van i lagano ih rotiraj lijevo desno (kruzno), al full malo, da se "poklope" ovali killera i cijevi auspuha.. prvi put kad sam ih stavljao pa skidao mucio sam se doslovno danima jer sam odustajao i ajd da probam opet.. al kad dobis filing doslovno idu nutra i van bez pretjerane sile, naravno ak je cijev auspuha cista da nije zacadena
 
Malo su ovalni db killeri i ovo ima logike da se iznutra u sredini ulove pa da ih izvlačim van.
Možda su  malo i začađeni rubovi pa sve to malo teže ide. Probaću na ovaj naćin i uloviti
grif da ih uspijem izvući.  Zahvaljujem vam na savjetima...
 
Ako ce se ponovo koristit pa skidat db killer, malo ga rucno smirglom obradit s vanjske strane gdje se drzi za spuh, da se skine koja stota. Tako sam napravio na svom kad je bio nov (doduse okruglom) i rukom ide nazad i van (jedva, ali ide), a van ako je zacadjen sa kombinirkama, ali bitno lakse nego kad je bio potpuno nov i prije prve voznje.


A za skinut ovako zapecene, ovako napamet, ne znam konstrukciju iznutra, ali ako je protocni, a vjerojatno je, skinut top pa s unutarnje strane izbit laganim udarcima (nesto drveno i cekic pa lagano tuckat) Je posao, ali sigurno bez stete

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
163 kilometra 13 litara??? Netko reče da troši malo :mrgreen:
I da koji širi volan stavit da sajle stimaju.