GSR 600 2007 ! ! !

Sad sam s viskom vremena kopao nesto po starim stvarima i nasao jednu zanimljivu stranicu

www.s2-concept.com

Tu rucku za suvozaca sam imao na jednom
 
rubberduck said:
Je je mall.hr - nemojte mi sad pokupit ovo čekam da mi sjedne faktura  :mrgreen:
Sad cu ti pokupit sve hahha..
Jel ti stiglo naruceno?

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Naručio sam ulje s mall-a - preuzimanje u poslovnici - trebalo je bit dostupno u srijedu - još nije došlo... tako da ako ti je hitno izbjegavaj.

Nisam uzimao te gume, ona guma zadnja nije SportForce+ nego običan i našao sam više negativnih postova za nju (thnx. SpoRRi na upozorenju :)). Na kraju sam uzeo michelinke sa kupigume, došle za 3 dana, pločice i filter sa motormanie isto 3 dana.

BTW. kad sam vadio motor iz garaže ispod njega lokva ulja - curi na vijku od kartera - ekipa u servisu pretegnuli, sjebali navoj i stavili debelu brtvu. Par puta mi se učinilo da ima lokvica pod njim kad je bio duže parkiran prošlu sezonu al nisam išao za tim - mijenjao mi lik kvačilo na kraju ljeta - i što je najgore ni kvačilo nije napravio kako treba - kad mi je vratio motor kad starta hladan u brzini ne odljepi kvačilo ni kad stisneš do kraja - motor se pomakne za 10 cm dok ne popusti - kad zavrti sve OK. Na prvu sam mislio da će to otić nakon par puta al odvozio sam 500km od tad vjerojatno i ista stvar.
 
Skoro sam se i ja zajebo i preplatio gumu jer je em vjv stara a i nova je bila losa. Tako da su i mene spasili kao ja tebe jer sam ujutro rano skuzio pa bi ti mozda viv i ukrao i spasio zivot  :LOL:
 
U jbt....i sta sad?ides opet mjenjat ulje i vidjeti na cemu je posao navoj?ja bih rekao prije da je na viti ..daj boze.



Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Evo prinova s e baya montirana za zastitu od kamencica
 

Attachments

  • Screenshot_20200416_114742_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20200416_114742_com.android.gallery3d.jpg
    291.3 KB · Views: 98
Xenomorph said:
Evo prinova s e baya montirana za zastitu od kamencica
Super izgleda...A kako je izgledalo to serijski?ja nemam pojma jer kad sam.kupio motor vec je bilo stavljeno ovako nesto slicno.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
Super izgleda...A kako je izgledalo to serijski?ja nemam pojma jer kad sam.kupio motor vec je bilo stavljeno ovako nesto slicno.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk


A ono klasicni kiler ne znam kak bi objasnil al sam dojma da mi frkne neki kamencic i probije celiju pa iscuri voda a ja na putu za more usred nicega da bi popizditis pobral lagano. Nekih 30tak dolara ima ih vise vrsta i modela. Nije sad neka turbo kvaliteta ali posluzit ce svrsi
 
Xenomorph said:
A ono klasicni kiler ne znam kak bi objasnil al sam dojma da mi frkne neki kamencic i probije celiju pa iscuri voda a ja na putu za more usred nicega da bi popizditis pobral lagano. Nekih 30tak dolara ima ih vise vrsta i modela. Nije sad neka turbo kvaliteta ali posluzit ce svrsi
U mene je ovakav...pa ee..dobro sluzi svrsi
d408f26c481e73550ef452377604bdfb.jpg


Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Je li itko od vas stavljao onu auspuh cijev od mivva bez katalizatora?koja je shema za zo?kako sa sondom?treba li se sto jos stelovati?
https://www.mivv.com/en/products/us-020-c1-suzuki-gsr-600-2006-2/

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
 
One GSR down
 

Attachments

  • IMG-20200506-WA0033.jpg
    IMG-20200506-WA0033.jpg
    198.7 KB · Views: 115
Ma nis, malo pogulio ruke i koljena. Nazalost iskustvo mi je preveliko s padovima tak da sam dobro reagirao na izletanje


Je gljiva je odradila vrhunski posao, al je vise nema  :mrgreen: :jesus:
 
U fazi atestiranja auspuha (leovince slip on evo) da mirno moremo ic na isplanirano putovanje ako popustu mjere od corone.
 

Attachments

  • 96233090_946830985751964_2855656835224961024_n.jpg
    96233090_946830985751964_2855656835224961024_n.jpg
    57.6 KB · Views: 103
JosoGT46 said:
Brz oporavak i povratak na cestu. dobro je dok se šališ (y)
(y) nije mi nist.. Malo pecka i ok..

Nazalost iskustvo u padovima mi pomoglo... Ili na srecu  :misli: