GSR 600 2007 ! ! !

na motor od 59 000 kuna stavljat neke no name auspuhe...lol ne!
Bajac?reci ti meni gdje ti servisiraš motor na kraju? jesi li nazvao Blaževića?jel on ovlašten za Suzuki?
čudno mi da nema u Dubrovniku


 
Faber said:
na motor od 59 000 kuna stavljat neke no name auspuhe...lol ne!
Bajac?reci ti meni gdje ti servisiraš motor na kraju? jesi li nazvao Blaževića?jel on ovlašten za Suzuki?
čudno mi da nema u Dubrovniku

Shacal je puno dalje od no name, pogotovo kad ga Aprilija propuše 8)

sad još reci da i Kucelj ne valja, radije pogledaj koliko je ljudi i više nego zadovoljno pa čak i sa skupljim motorima ( ZX-12R )  8)

al ne, glavno da ti sereš po tim ljudima
 
CroKick said:
Shacal je puno dalje od no name, pogotovo kad ga Aprilija propuše 8)

sad još reci da i Kucelj ne valja, radije pogledaj koliko je ljudi i više nego zadovoljno pa čak i sa skupljim motorima ( ZX-12R )  8)

al ne, glavno da ti sereš po tim ljudima
Tjeraš me na off topic,brišeš mi on topic .. no krasno.
Drugo je shacal,on je na mom motoru biseru(38 kilja) govorim o GSRu ne o Shacalu,ne o Kucelju...niti o ovom Đihi
stoga di si ti naslutio da ja serem po ljudima?
Aprilia propuše i mnoge druge  8) sem leo
Ako ćemo o Kucelju!ja sam čak i predložio curi da joj stavimo na njezin motor,a ne Shacala.Stara mašina,jeftin motor...pa zašto ne?
e sad sam radi tvog posta morao napravit off topic da me možeš prijavit i meni šibnit upozorenje jer kao..u off topicu sam..bez brige sve sam ja zabilježio (y)
Ono iznad tvog posta uopće nije off topic jer se direktno tiče GSRa! a ovaj topic koliko znam se tako zove....
nikakav Shacal niti aprilia niti ZX-12R Kucelj i šta ti ja znam o čem ti pričaš.
Ovo je samo odgovor na tvoj off topic...pa sad opet izbriši.
 
Faber said:
Tjeraš me na off topic,brišeš mi on topic .. no krasno.
Drugo je shacal,on je na mom motoru biseru(38 kilja) govorim o GSRu ne o Shacalu,ne o Kucelju...niti o ovom Đihi
stoga di si ti naslutio da ja serem po ljudima?
Aprilia propuše i mnoge druge  8) sem leo
Ako ćemo o Kucelju!ja sam čak i predložio curi da joj stavimo na njezin motor,a ne Shacala.Stara mašina,jeftin motor...pa zašto ne?
e sad sam radi tvog posta morao napravit off topic da me možeš prijavit i meni šibnit upozorenje jer kao..u off topicu sam..bez brige sve sam ja zabilježio (y)
Ono iznad tvog posta uopće nije off topic jer se direktno tiče GSRa! a ovaj topic koliko znam se tako zove....
nikakav Shacal niti aprilia niti ZX-12R Kucelj i šta ti ja znam o čem ti pričaš.
Ovo je samo odgovor na tvoj off topic...pa sad opet izbriši.

di si uspio pročitat Điho?

i dalje nisi objasnio, zašto ne ovakav top na motor od 59tkn

 
Dobro jutro dječaci :mrgreen:
Da ne bi bilo bespotrebnih svađa i sl.
Je li Kuceljov auspuh dobar ili nije, može pokazati jedino stol za ispitivanje snage motora sa pripadajućim dodacima.
To kaj ljudi misle da je dobar, ili "znaju" da bolje ide...to mačku o rep.
Isto je i sa svim drugim auspuhima koji nemaju nikakva ispitivanja krivulja momenta i snage.

A o ljepoti auspuha možemo pričati ... danima.

Zato, neka svatko lijepo kaže svoje mišljenje, bez vređanja i svađa.

Morate znati jednu stvar. Auspuh nije spigana cijev sa kantom kaj prigušuje. Auspuh je nauka. Zato jedan Akrapović ima tvornicu, razvojni odjel sa stolom za mjerenje snage...i još puno stvari za koje niste ni čuli (izuzev Jollyja)

Pamet u glavu, dupe uza zid  :mrgreen:
 
Ima aftermarket stvari koje su ok, auspuh kupujes zbog povecanja snage, zbog zvuka, zbog izgleda ili zato kaj je stari prdnuo.
Bandit je apsolutno u pravu, ali ljudi radje vjeruju da je pogon za istrazivanje i projektiranje samo skupa igracka velikih tvornica.
 
pa e! to je to.Ali druga je stvar za moj motor,koji je puno jeftiniji i slabiji i nije hi tech  :LOL: na njega sam grunio Shacala jer sam mogao birat..ili Shacal ili Deak...topovi drugih proizvođača? ma nikako mi se nije svidio zvuk ili završna obrada ili....jednostavno nije bilo drugih i nisam htjeo kemijat  :palacdolje:
a sad se vratimo na temu  :mrgreen: (y)
 
Evo tu je i link od zvuka.

http://youtube.com/watch?v=cUm5zatqzXg

Meni osobno motor dela savšeno. Ja sam htel zvuk i to sam i dobil. Ke dela sa krivuljom me ne interesira, nisam fanatik koji se opterečuje snagom i pazi dal bu dobil 5 konja na auspuhu. Ja sam super zadovoljan a to mi je i bil cilj. Ko voli nek izvoli ko neće imate yoshimuru, akrapović za 5000 kn na dalje.
 
CroKick said:
evo nekaj za GSR-ovce (y)

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,71726.msg1377447.html#msg1377447

Ovo izgleda ko k.... ali samo zato jer nije drugi nosač za tablu  :dizzy:, e i raceri dajte prestanite o spuljama ovo je tema posvečena suzuki loverima i gsr je.... koji misle da su njihove suze najbolje i najljepše i zato ne blatite nam temu nek si kupite spulje i odite prdit po kvartu i pokazivat tablice sa krivuljom snage po kavama, a nas ostavite da živimo tu u oblacima... :tomato:
BTW Suza rula.... :mrgreen:
 
ma kakvi.
Potražite na You Tube-u filmić GSR-a sa dva Devil-a.Pogledajte kako izgleda,a tek zvuk.Nenadjebiv.
 
pa imaju ti tri gsr u dubrovniku pitaj nekog ;)  :mrgreen:


jeli znas ciji su to gsr-ovi ? ;)


-
-
-
-
-


 
Bajac said:
ima li tko iz splita da vozi GSR-a????

trebao bi mi koji savijet......

Reci koji ti savjet triba? :misli:Evo da se malo i ja uključim nakon sto godina. 8)
 
Dugo sam razmišljao što u toj klasi kupiti i pitao hrpu ljudi te na kraju shvatio da je gsr naj izbor. Problem se javlja što ovaj motor ne postoji sa prednjom maskom koju stvarno trebam ako želim malo proputovati europom. Ima li kakvih saznanja da suza u 2008 napravi tak nekaj.
 
kufner said:
Dugo sam razmišljao što u toj klasi kupiti i pitao hrpu ljudi te na kraju shvatio da je gsr naj izbor. Problem se javlja što ovaj motor ne postoji sa prednjom maskom koju stvarno trebam ako želim malo proputovati europom. Ima li kakvih saznanja da suza u 2008 napravi tak nekaj.

MAsku za gsr imas kupit, ako si mislio na model sa poluoklopom, kao gsf-s modeli :-(
 
Ma na kakvu masku misliš? Na onu malu oko fara sa malim vjetrobranom ili baš na poluoklop kao u Bandit-a? :misli:
 
kufner said:
Dugo sam razmišljao što u toj klasi kupiti i pitao hrpu ljudi te na kraju shvatio da je gsr naj izbor. Problem se javlja što ovaj motor ne postoji sa prednjom maskom koju stvarno trebam ako želim malo proputovati europom. Ima li kakvih saznanja da suza u 2008 napravi tak nekaj.

Suzuki je napravio maskuza GSR-a. nije neka velika zaštita, ali dobro stoji. Ali možeš staviti neku drugu masku koja je veća. Givi, Puig (nisam baš pratila njihov asortiman, ali znam da imaju i nešto za GSR_a). A kako izgleda originalna maska imaš fotke na ovoj temi malo naprijed...  :mrgreen:

Ili si mislio na nešto sasvim drugo :misli:
 
Sayock ako se ne varam ti si na slici iza nekog motora u Motoreviji za 10.mjesec,članak o treninzuima sigurne vožnje?