GSR 600 2007 ! ! !

Stršljen said:
Sayock ako se ne varam ti si na slici iza nekog motora u Motoreviji za 10.mjesec,članak o treninzuima sigurne vožnje?

Ne varaš se. Kad vidiš veliki srebrni kofer sa farom GSR-a - to sam ja  :mrgreen:
 
Maska ili da pojasnim sa modelima fazer fz6n i fz6s je sa maskom. jel sad jasnije.
 
Evo da se i ja malo ukljucim u temu  :D

Sredinom treceg miseca ocekujem moj primjerak suze , a dotad skupljam dodatnu opremu i sl.
Pa eto sad me Sayock zaintrigrirala koji bi windsreen stavia na suzu ... iskreno vecina ih izgleda katastrofalno , a buduci da cu stalno sa suzom biti na daljim putovanjima po dalmaciji nemam bas volje stalno ga stavljat i skidat radi estetike ...

Nasao sam jedan jedini koji ( barem po meni ) izgleda prva liga na GSR-u , ali nikako ga naci ... koja je marka , model i naravno di ga ima za uzet ...

ekipa help ...

 
Ajmo malo života GSR-ovci.
Tko dođe na DDK?

Switch ?
Flegma ?
Bajac ?
Suba ?
kr1408hc ?
roma0907 ?
rajko ?
udlu ?
cro_69 ?
skoch ? - jel ti stigla pila?
 
Sayock said:
Ajmo malo života GSR-ovci.
Tko dođe na DDK?

Switch ?

Dođem u pit ali ništ od darivanja imam pun...k... obaveza... :palacdolje:
 
Sayock said:
Ajmo malo života GSR-ovci.
Tko dođe na DDK?

Switch FF
Flegma ?
Bajac ?
Suba ?
kr1408hc ?
roma0907 ?
rajko ?
udlu ?
cro_69 ?
skoch ? - jel ti stigla pila?

Bar se vidimo!  (y)
 
VenomST said:
Nasao sam jedan jedini koji ( barem po meni ) izgleda prva liga na GSR-u , ali nikako ga naci ... koja je marka , model i naravno di ga ima za uzet ...

ekipa help ...

Čini mi se da je to ermax.
 
Sayock said:
Ajmo malo života GSR-ovci.
Tko dođe na DDK?

Switch ?
Flegma ?
Bajac ?
Suba ?
kr1408hc ?
roma0907 ?
rajko ?
udlu ?
cro_69 ?
skoch ? - jel ti stigla pila?

Ne virujem na terenu sam previše posla, ali nikad se ne zna. :mrgreen:
 
Bio na DDK, vracali se u nedjelju po snijegu kroz g. kotar, hvala lijepa to zadovoljstvo si vise nebi zelio priustiti... Ali Suza je sve prezivila, i moj savjet kad je jako hladno kocite sto cesce makar lagano da se diskovi i plocice malo zagriju jer sam dva puta htio stati al stisnem kocnicu i dogadja se da imam 5 puta veci stajni put od obicnoga....
Za vas koji ste bili gore zao mi je sto se nisam prije javio da cu stici pa bi popili cugu...
 
Nisam ni tebe vidla... Barem nisam znala da si to ti jer sam vidla hrpu ljudi s motorima :mrgreen:
 
Vjerovatno smo se vidjeli ali tko bi znao od onoliko ljudi tko koji motor vozi i tko je tko na forumu.....
 
evo jos jednog GSR-ovca  :jesus:
u petak idem dat kaparu za motor... (y)
konacno  :mrgreen:

samo sto sam htio crnog,al za njega navala ko tele na sarena vrata,pa cu uzeti srebrnog  8)
 
:mrgreen:  naravno

ma da dat cu nest u kesu,pa cu si time sniziti ratu kredita...i tako da uzimam GSR-a....samo nema crnog :(( al ajde