GSR 600 2007 ! ! !

kakve su razrade za GSR-a(prvih 500km ne preko 4000,do 1000km ne preko 6000 ili)??
 
Da.Tako je Bajcu bilo.Iako mi to do 4 tisuća pari malo pretjerano...Da se mene pita odma do 6k,ali ne preko.
 
evo opreme,sad jos motor(cca. 2-3 dana) ah  ah nestrpljiv sam  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
DeXter_13 said:
mogu mislit kako je "bolilo"
:-D
:palacdolje:
nakon 100km sam poludio....
ali i to je proslo.... :D

je li tko ima gljive na motoru i imali gdje za kupit org. gsr :misli:
 
Ja imam originalne gljive i više sam nego zadovoljna - isprobano preko nekoliko puta. Nabavila sam ih tamo gdje i motor u H.R.C. Dudo. Možeš ih nabaviti i u Eurorentu. Jedino ne znam gdje bi se to moglo naručiti dolje kod tebe...
 
Sayock said:
Ja imam originalne gljive i više sam nego zadovoljna - isprobano preko nekoliko puta. Nabavila sam ih tamo gdje i motor u H.R.C. Dudo. Možeš ih nabaviti i u Eurorentu. Jedino ne znam gdje bi se to moglo naručiti dolje kod tebe...

Jel imaš možda sliku tih gljiva?

Ja sam isto razmišljao o gljivama, ali nisam našao originalne. Ove obične mi se ne sviđaju, previše strše.
 
ima li netko GAR-a s ABS-om ili su svi 'obicni' ??
 
udlu said:
Jel imaš možda sliku tih gljiva?

Ja sam isto razmišljao o gljivama, ali nisam našao originalne. Ove obične mi se ne sviđaju, previše strše.

Slikica u istoj ovoj temi - ne pratiš od početka... :wink:
Evo link da ne bauljaš:

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,58610.msg1100205.html#msg1100205
 
darko_b said:
ima li netko GAR-a s ABS-om ili su svi 'obicni' ??

Moj je sa ABS-om. Izbvana se razlikuje od običnog po natpisu ABS na platobranu sa strane...
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,58610.msg1119971.html#msg1119971
 
Bajac said:
mislio sam da ima ovakvih...
a koliko si ih platila
Evo da ti ja kažem jer sam je i ja već pita to isto pa kaže 1500kn, 200-300kn gori-doli. Pa sam ja osobno nekako odustao od toga, ipak malo preskupo za jebene gljive. Možda da pogledaš crash bar odi na stranicu od givi-a nađi gsr-a pa pogledaj, meni izgleda da mu fenomenalno stoji, a pita sam u Piccilla dođe oko nekih 530kn, nikakva cijena u usporedbi s gljivama a ja mislim da je ovo puno efikasnije kod bilo kakvih padova(ne daj bože). Tako pogledaj ako si zainteresiran. A ako baš misliš uzet gljive onda ipak uzmi ove njegove originalne ako imaš love, jesu skupe ali mu najbolje stoje, a i puno su bolje od svih ostalih kao šta ti je i Sayock rekla. 8)
 
Sayock said:
Ti čekaš ili imaš GSR? 8)

ne .kupio bih sv700 ili gsr
 
Suba said:
Evo da ti ja kažem jer sam je i ja već pita to isto pa kaže 1500kn, 200-300kn gori-doli. Pa sam ja osobno nekako odustao od toga, ipak malo preskupo za jebene gljive. Možda da pogledaš crash bar odi na stranicu od givi-a nađi gsr-a pa pogledaj, meni izgleda da mu fenomenalno stoji, a pita sam u Piccilla dođe oko nekih 530kn, nikakva cijena u usporedbi s gljivama a ja mislim da je ovo puno efikasnije kod bilo kakvih padova(ne daj bože). Tako pogledaj ako si zainteresiran. A ako baš misliš uzet gljive onda ipak uzmi ove njegove originalne ako imaš love, jesu skupe ali mu najbolje stoje, a i puno su bolje od svih ostalih kao šta ti je i Sayock rekla. 8)

pa i mislio sam to uzet....
ali ako padnes (ne daj boze) je li to stiti i kostur.. :misli:
jer sam na nekim slikama vidio lik koji je pao s gsr-a pa je sastrugo i kostur ispod rezervara.....


bas sam nesto gledao cijene u dubrovniku auspuha....
arrow 4500
i leo vince 4200
pa nisu to ni tako strasne cijene....
 
twostrokenolimit said:
.

hmmm malo je teze objasniti.
u biti  ne bih kupio ni jednog ni drugog.kupio bih gsxr750 ali trenutno zivim u irskoj i ne bih htjeo drndati gsx po ovim cestama.zato bih isao na jeftiniji motor.gsr dizajn mi se svidja ali nema vjetrobran sto bi bilo grdo voziti 2000km u dva dana.
mislio sam da netko ima tog sv700 jer motor izgleda ok ali me zanima kakav je u voznji (y)

kakav je sv700..
je li isti ko i 650 ili.... :misli:
kos s foruma ima sv650 i zadovoljan je s njime....
ima poluoklop i kaze da je odlican za vozit...
 
Bajac said:
kakav je sv700..
je li isti ko i 650 ili.... :misli:
kos s foruma ima sv650 i zadovoljan je s njime....
ima poluoklop i kaze da je odlican za vozit...

evo sv 700


v2suzukisv20075b017czv5.jpg

By twostrokenolimit at 2007-11-09