GSR 600 2007 ! ! !

Sto duze stablo gljive to veca poluga i vece opterecenje na hvatiste, opet ako je stablo gljive prekratko nece zastiti dijelove motora
 
Ljetos mi je za 100 kn prelazio oko 200-220 km (do 6000 okretaja), a sad po zimi mi troši puno više, jer ga dugo grijem ujutro i vozim se samo po gradskoj gužvi. Upali mi se rezerva oko 180 km.
 
Sayock said:
Ljetos mi je za 100 kn prelazio oko 200-220 km (do 6000 okretaja), a sad po zimi mi troši puno više, jer ga dugo grijem ujutro i vozim se samo po gradskoj gužvi. Upali mi se rezerva oko 180 km.

da znam i ja svako jutro grijanje popodne isto+ gradska voznja.....
taklo da me potrosnja izade oko 7-8l
a kad sam ga razradivao kad sam isao iz splita za dubrovnik nije potrosio 5.5l (y)

jos jedno pitanje...
ujutro kad ga palis na koliko ti se vrti dok je pod "cokom-saugom" meni se ni 5sek vrti na 2 i odmah padne na normalno tj. 1  :misli:
 
evo nas tu smo....
neki griju svoje bebe, jer im je zima pa ih treba pokrit dekicom... :mrgreen:

napokon gljive na motoru.. kasnije cu stavit i slikice... (y)
 
Bajac said:
evo nas tu smo....
neki griju svoje bebe, jer im je zima pa ih treba pokrit dekicom... :mrgreen:

napokon gljive na motoru.. kasnije cu stavit i slikice... (y)

Ajde šta prije i te slike da vidim našta to liči :misli:
 
Ko mene puse bura, tako da je motor na toplome u garazi, a sto se tice voznje ja mislim da se vi ekipa morate jos dosta voziti da me stignete  :jesus:  :jesus:  :jesus:, ove zime ne planiram puno km raditi, morao bi nove gume opet staviti ako hocu da bude sigurno a to cemo na proljece.........
 
Ma, ja teško mogu ikoga stići, kad se ne mogu voziti vikendom radi privatnih obaveza. Možda se nešto popravi sljedeće sezone...
 
650kn (y)
postavio mi ih je Lolo nije mi nista naplatio i jos mi je nastelovao i prednji i zadnji amortizer... :D
 
Bajac said:
evo slikice....
slikano je mobitelom pa je zato malo mutno.... (y)

Ne izgleda loše (y) ali mi ipak puno strše vani, :palacdolje: znam da tako mora bit radi zaštite rame i ostalog ali osobno mi nisu baš sjele, tako ipak idem na crash bar, crash bar je ipak crash bar. 8)
 
pa diste gsrovci...tema nam ode dalje  :mrgreen: :misli:
 
Ja se jos uvjek vozim, uzivam...
ima zime ali kad se zabundas dobro je samo sto se moras borit s vjetrom da te ne odnese.... :mrgreen:
 
Mislim da je ipak malko razlika između Zagrebačke i Dubrovačke zime. No, ja se ne vozim samo ako nešto pada ili je "slinavo" po cesti. Zima me puno ne dira ako je suha. 8)
 
Na zalost Zagrebacke ceste su poznate po svojoj slinavosti, skoro ko led.  :palacdolje: