GSR 600 2007 ! ! !

Štedim kilometre do proljeća. Do servisa mi 900 km ostalo, a sad ni ne znam kome bi išla, a i bolje mi je na proljeće...
 
Neki su dobili otkaz (propala firma), tako da sada imamo puuuuno vremena za voziti se....
Ali novci su na kraju, pa cemo na proljece u prodaju GSR-a....
Ako imate kupca kakvog na PP, cca 35 kila kuna.... MPC :)
 
roma0907 said:
Neki su dobili otkaz (propala firma), tako da sada imamo puuuuno vremena za voziti se....
Ali novci su na kraju, pa cemo na proljece u prodaju GSR-a....
Ako imate kupca kakvog na PP, cca 35 kila kuna.... MPC :)
....srce mi se cijepa kada pročitam ovakvo nešto. Taman imaš dosta vremena da se voziš, a ti morač prodat... :wink: :(
 
live-for-ride said:
....srce mi se cijepa kada pročitam ovakvo nešto. Taman imaš dosta vremena da se voziš, a ti morač prodat... :wink: :(

A cuj do proljeca cu valjda jos 1-2 tisuce km napraviti, pa cemo vidjeti....
Jos mi kredita ostaje da platim pa cu lijepo makar da to isplatim pa sam na miru....
Znas da sam i ja tuzan... :(

Nadam se da cu nac sad neki posao koji bi mi mogao odraditi makar taj kredit pa da ostane beba kod mene....
 
roma0907 said:
A cuj do proljeca cu valjda jos 1-2 tisuce km napraviti, pa cemo vidjeti....
Jos mi kredita ostaje da platim pa cu lijepo makar da to isplatim pa sam na miru....
Znas da sam i ja tuzan... :(

Nadam se da cu nac sad neki posao koji bi mi mogao odraditi makar taj kredit pa da ostane beba kod mene....

a bem mu....  :( :shock: ...ma daj naci ces neki posao,bar tu kod vas ima posla.... :shock: :misli:
 
e da...puko sam ali...

idem po yoshimure,boli me  8) (naravno ak dodje american kartica)  :mrgreen:

p.s. ak neuspijem rijesit nest drugo na rate  :mrgreen:
 
roma0907 said:
A cuj do proljeca cu valjda jos 1-2 tisuce km napraviti, pa cemo vidjeti....
Jos mi kredita ostaje da platim pa cu lijepo makar da to isplatim pa sam na miru....
Znas da sam i ja tuzan... :(

Nadam se da cu nac sad neki posao koji bi mi mogao odraditi makar taj kredit pa da ostane beba kod mene....
..a kaj radiš u životu, čime se baviš?
 
live-for-ride said:
..a kaj radiš u životu, čime se baviš?

Sad vise nista, do prije 15-ak dana sam radio u Rent-a caru, na aerodromu Rijeka (Krk), a sad trazim nesto da "prezivim"  :(
 
Roma, držimo ti fige da nađeš posao i da ne moraš prodati motorček....

A sad nešto sasvim drugačije:

Ima li netko od vas servisni manual od GSR-a? U bilo kojem obliku. I link bi bio super  :mrgreen:
 
Sayock said:
Roma, držimo ti fige da nađeš posao i da ne moraš prodati motorček....

A sad nešto sasvim drugačije:

Ima li netko od vas servisni manual od GSR-a? U bilo kojem obliku. I link bi bio super  :mrgreen:

Thanx, sto se tice manuala, nemam.....
 
Sayock said:
Tražim (kupujem) rabljeni sic za GSR-a... Ako netko nešto čuje... 8)

Imam ti rabljeni kn 1500, novi kn 2200, boja sivo-crna, sa mog GSR-a, pa ako hoces javi se...

Cijena novoga ti je cca 3000 kn
 
A ja imam info da je cijena novoga oko 1500 kn  :misli: ... pa zato tražim rabljenog. MOže bit i poderan. Ionako ga trebam da ga rasturim, pa napravim drugačiji sic... :mrgreen: (ne ja već majstor Shadow)  8)
 
Ja imam drugu informaciju, ali kako god, provjerit cu jos....
Ako budes trebala javi se na PP, :)
 
Evo provjereno, maloprodajna cijena sjedala ti je 3.063 kn u Eurorentu....  (y)
 
roma0907 said:
Evo provjereno, maloprodajna cijena sjedala ti je 3.063 kn u Eurorentu....  (y)

:shock:

Moram zatvoriti financijsku konstrukciju pa ti se možda javim za onaj tvoj rabljeni...