GSR 600 2007 ! ! !

Sayock said:
GSR-ovci, da li je tko od vas mijenjao akumulator? Ako da, koji ste uzeli?
...nisam :mrgreen:
Uzmi bilo koji zamjenski koji je po specifikacijama za njega. Nisu svi isti zbog dimenzija. Šepić, Novema....orginal je malo skup. Moj za sada radi.
 
gsr-ovci, jel se vozite ovih lijepih sunčanih dana? Ja sam jučer napravio nešto km po gradu. Sve što mogu reći je da je hladno. Imate li kakvih problema s paljenjem po hladnoči? Ja za sada nemam. Upalim, no kad spusti čok, ugasi se pa ga moram malo držati na gasu. Inaće sve 5.....naravno...pa nije to hornet :mrgreen:
 
nemam nikakvih problema sto se tice paljenja, samo sto malo duze cekam da se ugrije....
a mi se u dalmaciji vazda vozimo... (y)

Nego je li tko od vas kupio Dynojet-Power Commander....
ili ima u planu???
 
Bajac said:
nemam nikakvih problema sto se tice paljenja, samo sto malo duze cekam da se ugrije....
a mi se u dalmaciji vazda vozimo... (y)

Nego je li tko od vas kupio Dynojet-Power Commander....
ili ima u planu???
Kravo razjebana što ne pitaš mene. Znaš da sam ja mog SV-a dočero do 60ks sa Dynojet-Power Commanderom.
 
live-for-ride said:
da li dobijem što s njim u nižim okretajima, maksimalna snaga...i koliko?
Ako misliš na Dynojet-Power Commander i imaš već gotovu mapu dobiti ćeš koji konj i bolje potezanje iz srednjih prema visokim.
Za malo bolje performanse ful auspuh i štelanje na dyno stolu.Zanimljivo je da je uglavnom potrošnja malo manja jer je smjesa osiromašena u
večini mapa.

 
koss said:
Ako misliš na Dynojet-Power Commander i imaš već gotovu mapu dobiti ćeš koji konj i bolje potezanje iz srednjih prema visokim.
Za malo bolje performanse ful auspuh i štelanje na dyno stolu.Zanimljivo je da je uglavnom potrošnja malo manja jer je smjesa osiromašena u
večini mapa.
znači za osim šminke i nema neke prevelike koristi....tj ne isplati se dati 300 dolara ili eura za to....
 
live-for-ride said:
znači za osim šminke i nema neke prevelike koristi....tj ne isplati se dati 300 dolara ili eura za to....
Ako se misliš normalno voziti nema nikakve potrebe.Staviš nekakav fensi auspuh zbog izgleda i zvuka i uživaj :)
 
koss said:
Ako misliš na Dynojet-Power Commander i imaš već gotovu mapu dobiti ćeš koji konj i bolje potezanje iz srednjih prema visokim.
Za malo bolje performanse ful auspuh i štelanje na dyno stolu.Zanimljivo je da je uglavnom potrošnja malo manja jer je smjesa osiromašena u
večini mapa.
to je zaista zanimljivo ako je tocno
kosi se sa svim logicnostima koje donosi protocniji ispuh ...
 
markookram said:
to je zaista zanimljivo ako je tocno
kosi se sa svim logicnostima koje donosi protocniji ispuh ...
I meni je to bilo nelogično. Imam dvadesetak mapa za moj motor i samo su dvije s obogačenom smjesom.
Za ovakav motor kakav imam nisu mi bile dobre.Predpostavljam da uz malo manje goriva dolazi do potpunjeg
i boljeg izgaranja.Naravno to je sve pod kontrolom elektronike koja je nešto drugačija nego kod serijskog motora.
 
Pozz ekipa! jel mijenjao mozda tko od vas neki protocniji filter zraka,ja si planiram kupit bmc ili k&n? ako je kakvi su dojmovi,jel se sta promijenio rad,zvuk...??
 
2bajac Jeli ovaj crveni motor iso s tobom ako se tvoj smrzne  :misli: :mrgreen: