GSR 600 2007 ! ! !

darkane, pila je vise nego dobra! (y) (y) (y) (y)

i ja bi tak nesta, al ja bi gsxr 600, ali no tengo dinero!
morao bi prodati svog pa onda traziti, i jos love uloziti. nadam se boljim financijama slijedece godine kad k7 bude jos jeftiniji! :mrgreen:
ali pila ti je oodlicna! sretno!
 
Kolege litl big kingovci, nadam se da ce te me razumjeti, jer pretpostavljam da se slicno osjecate.
Toliko sam zivcan, nervozan i razdrazljiv sto ne mogu voziti motor, da to nije normalno. Dere me nervoza i moto nostalgija, ujeeeedam!
Od kad sam ga uzeo 20.11, napravio sam svega 300km, pa zamislite kako se osjecam...
jbmti vrijemeee...  :palacdolje: :palacdolje: :shock:
 
"Gorite" kao ja posle prve sezone....Kupite sto vecu ceradu i pokrijte bike da ga ne vidite... :mrgreen:...jos mesec dana :kuku:
 
Space Director said:
Kolege litl big kingovci, nadam se da ce te me razumjeti, jer pretpostavljam da se slicno osjecate.
Toliko sam zivcan, nervozan i razdrazljiv sto ne mogu voziti motor, da to nije normalno. Dere me nervoza i moto nostalgija, ujeeeedam!
Od kad sam ga uzeo 20.11, napravio sam svega 300km, pa zamislite kako se osjecam...
jbmti vrijemeee...  :palacdolje: :palacdolje: :shock:

Nadoci ce to sa godinama :LOL: :LOL: Ma sta ja pisem kad sam isti takav
 
Pozdrav svima,
mali djir koji sam danas napravio naveo na par stvari. Jedna od njih je da cu ocigledno placati kazne zbog prekoracenja brzine, obzirom kako ubrzava GSR :D, a drugo, malo sam gledao auspuh i grane, pa me zanimalo, jeli se ko igrao sa katalizatorom, skidao ga, sta se dobija sa skidanjem, i dje mu je prikacena lambda sonda?
Uopsteno, mora li se raditi re-mapiranje paljenja nakon izmjena auspuha, slip-on varijante?
 
jednostavno, ne diraj nista oko toga. ni sa turbo topovima neces puno dobiti. nista puno ne znaci. bmc filteri i topovi za zvuk. i ne diraj nista vise!
 
zdravko_mileni said:
jednostavno, ne diraj nista oko toga. ni sa turbo topovima neces puno dobiti. nista puno ne znaci. bmc filteri i topovi za zvuk. i ne diraj nista vise!
:misli: Mislim da ce se poremetiti ler, tako da mora da se uradi remapiranje....
 
Space Director said:
Zvonko, nisam siguran na kakve turbo topove mislis?
e pa nije Zvonko neg Zdravko...a vjerovatno je mislio na renomirane proizvodace Akrap,Yoshi....
ma sta kemijate nabij topove i vozaj se...