GSX-R 1000 K9 i Suzuki Gladius

bezveze
prezaobljeno, bolje mu stoje ostre linije -primjer K6

i auspuh katastrofa
 
markookram said:
treba malo poraditi na kombinaciji bolja ...
pa ako neki proizvođač ima lijepe i dobre kombinacije boja, onda je to Suzuki ...  :wink:
 
strasilo said:
pa ako neki proizvođač ima lijepe i dobre kombinacije boja, onda je to Suzuki ...  :wink:

Meni isto nije jasno :misli:
Pa ako je neka kombinacija boja dobra onda je to ta plavo bijela kod suze...ta boja se nikad nebi smijela mjenjati.kad mi neko uopće spomene motor, prvo kaj mi padne na pamet je ta bijelo plava komb...ta je boja praktički postala sinonim za boje motora (da, i kawa zelena :mrgreen:)
 
Maarko said:
Meni isto nije jasno :misli:
Pa ako je neka kombinacija boja dobra onda je to ta plavo bijela kod suze...ta boja se nikad nebi smijela mjenjati.kad mi neko uopće spomene motor, prvo kaj mi padne na pamet je ta bijelo plava komb...ta je boja praktički postala sinonim za boje motora (da, i kawa zelena :mrgreen:)
e baš tako
 
da Suzuki je jedini koji se drži svojih boja i jedini koji ima lijepi zadnji kraj a ne ovi svi ostali koji imaju RUŽNE NOSAČE TABLICA

+5 ZA SUZUKI
 
cosmic said:
Teški FŠ:palacdolje: Btw,honda je na slici izgledala grozno,očajno pa sam prominija mišljenje. Za fanove suzane se ipak nadam da neće na
"ovo" sličit,barem ne prednji kraj.

Upravo to.
Jedino Suzuki ima svjetla napred ko božićno drvce, nikak mi se to ne sviđa... :palacdolje:
Umjesto agresivne note- manja i uža svjetla, kak svaki R treba imat, kod ovih novijih modela-ko da gledam u neki skuter od naprijed...
I nova Busa mi zgleda agresivnije...
 
ako cemo o svjetlima ,svi bi trebali imat svjetla u stilu 848. Suza mi se sve vise svidja,nije mi se nikako svidjao prednji far,ali od ove nove sestice nadalje
 
Bruno_rv said:
ako cemo o svjetlima ,svi bi trebali imat svjetla u stilu 848. Suza mi se sve vise svidja,nije mi se nikako svidjao prednji far,ali od ove nove sestice nadalje
Meni isto dugo vremena suza nije nikako sjedala zbog prednjih svjetala i zadnjeg kraja, ali sad moram priznati da zadnjih par godina sve više mijenjam mišljenje i sve mi se čini da bude sljedeći motor ipak Suzuki ( od K5 nadalje, i naravno ako budu dopustile financije).
 
ma da na malo govance stave kotace i da dolazi iz suzukijeve tvornice dao bi glas za sukana.a ovi hondasi sa onim svojim helikopterima(jedino sto im priznajem je rc30(i to je polu-helikopter ali ima dusu) a ovo ostalo smece.kawa serija z (stara),java sa ovim zadnjim serijama i sa tzr250.

uvijek vam suzuki postavlja standarde i letvice koje morate preskociti,morate si to priznati,jos od grbonje pokusavaju napraviti bolje a sukan uvijek digne letvicu  :jesus:
 
evo još jedne slike od navodno novog gsxr-1000 k9,u četvrtak je inače prezentacija novog k9 u parizu pa više ne moramo špekulirat o izgledu!!! :misli:
 
Ako je ovo stvarno nova "hiljadarka" onda mi se sviđa što su konačno gertibu podigli prema gore kao na 600 i 750.
Što znači da bi agregat mogao biti kompaktniji nego dosada, a i ostalo šta već sve ide uz tu činjenicu  (y)
Premda je taj veliki dekl malo ružnjikav ( kao na Hondi ),ali to valjda cijena !
 
Ovi su oklopi isti kao na 600/750, u biti samo je dodan auspuh od k7/k8 hiljadarke. Ne vjerujem da ce to tako izgledati.
 
izgleda da je to gixxer1000  k9 ...samo ja sam vidio sliku s drukcijim auspuhom... :misli:
 
Ne znam di si skopal te slike,ali ako malo bolje pogledas slike i usporedis,vidi se,da na slikama nisu auspuhi iste forme.Moje misljenje je da se radi o foto-montazi i dal bu motor stvarno tak izgledal je upitno.
Kod nekih ljudi,izgled motora ima veliku ulogu,ali po mom misljenju tehnicki podaci i eventualna tehnicka poboljsanja su isto jako bitni,a to po slikama i komentarima ne mozemo zakljuciti.
 
index.php


ako ce ovako izgledati onda to znaci da je Suzuki nakon 8 godina odlucio iz korjena promjeniti agregat. To me nimalo ne bi cudilo posto je konkurencija odavno vec presla na modernije masine. Makar su neki najavljivali da ce nova Yamaha jest konkurenciju, mislimda se Suzuki sa novom masinom konacno sprema na pravi napad kakav je bio 2001. kada se motor pojavio.
ono sto me muci je da je slika gore fotomontaza od 750-ice sa umetnutim auspuhom od GSXR-a 1000. Ovaj bocni oklop mi je jako cudan i kao da nije slagan od dva komada kao na K8 vec kao da je od komada a samo pofarban u dvije boje sa crtama nebi li licio na GSX-R 1000

Vidjet cemo, do Kelna je preostalo jako malo dana