GSX-R 1000 K9 i Suzuki Gladius

Nakon dugo vremenam dobar prednji far, a što se tiče auspuha izgleda da se vraća "MZ look"
Ali naravno auspuhe i rade da se što prije prodaju kao sekundarna sirovina i da se izbroji cca.2000 € za nešto drugo.
Koncept mašine je očito napredovao što znači da Suza niokako nemože sići sa trona !!!!  (y)
 
GIXER said:
Nakon dugo vremenam dobar prednji far, a što se tiče auspuha izgleda da se vraća "MZ look"
Ali naravno auspuhe i rade da se što prije prodaju kao sekundarna sirovina i da se izbroji cca.2000 € za nešto drugo.
Koncept mašine je očito napredovao što znači da Suza niokako nemože sići sa trona !!!!  (y)

A kad se samo sjetim kako su se neki smijali MZinom auspuhu  :mrgreen:
 
jedimaster said:
A kad se samo sjetim kako su se neki smijali MZinom auspuhu  :mrgreen:
Daaa, komentari su bili da trebaš stavit trokut za upozorenje jer je virio pola metra iza zadnjeg kotača  :LOL:
Ali stvarno nekad kad pogledaš te auspuhe dobiješ dojam da imaju neki "deal" sa Akrapovičem ili Yoshimurom unatoč tome što se oni vade na Euro norme i ostale gluposti.
 
GIXER said:
Daaa, komentari su bili da trebaš stavit trokut za upozorenje jer je virio pola metra iza zadnjeg kotača  :LOL:
Ali stvarno nekad kad pogledaš te auspuhe dobiješ dojam da imaju neki "deal" sa Akrapovičem ili Yoshimurom unatoč tome što se oni vade na Euro norme i ostale gluposti.

Akrapović čini mi se sam ostvaruje 3% izvoza Slovenije a kakve auspuhe rade original tvornice Akrap če ubrzo narasti na 10% slovenskog izvoza  :mrgreen:
 
na Gladiusu mi je prednja lampa ruzna, skoro ko yamahina
 
nije los. definitivno treba mu lampu promjeniti, ruzna je do vraga.
i mozda malo ispuh je ruznjikav. ovo je sve ok.  (y)
 
Fireblade2 said:
I Yamaha je ove godine nova ... a i Aprilia ...pa BMW .... pa možda i novi RC8R ...
Istina,ali posto su novu hondu vecina stavili na tron kao pobjednika usporednog testa,bit ce mi drago pri srcu ako je suzuki potuce  :mrgreen: ,yamaha nema sanse  :mrgreen: ,a aprilia i sl. me ionako ne interesira previse.
 
Mogu samo rec da mi je motor prekrasan...  (y)
 
elektricar86 said:
Istina,ali posto su novu hondu vecina stavili na tron kao pobjednika usporednog testa,bit ce mi drago pri srcu ako je suzuki potuce  :mrgreen: ,yamaha nema sanse  :mrgreen: ,a aprilia i sl. me ionako ne interesira previse.
He he...ponovo iskrenost  :mrgreen:. To cijenim  (y) .
 
Saki said:
nije los. definitivno treba mu lampu promjeniti, ruzna je do vraga.

Ta lampa me opako podsjeća na nedavno postavljene slike kineza s SV mašinom. Kad sam ih vidio prvo sam pomislio ti kinezi baš nemaju pojma kako napraviti prednju lampu. Žao mi je što te slike sad ne mogu pronaći.