GSX-R 1000 K9 i Suzuki Gladius

a sta kazete na prednje svijetlo??

meni je odlicno .....bolje nego ikad prije
 
Vedran_ZG said:
Što se tiče stražnjeg kraja, čista petica za dizajn... naprijed tak tak, treba vidit uživo. A sve mi se čini da će ovaj bijeli sa zlatnm felgama bit veliki favorit u Hrvata! :wink:


meni osobno najlipsi! :wink:
 
Vedran_ZG said:
Što se tiče stražnjeg kraja, čista petica za dizajn... naprijed tak tak, treba vidit uživo. A sve mi se čini da će ovaj bijeli sa zlatnm felgama bit veliki favorit u Hrvata! :wink:

da samo je pitanje kolko bude takvih došlo u RH, ak bude ko bijeli Z1000 onda ih se nebudemo baš nagledali po našim cestama  :? :?
 
darko_b said:
a sta kazete na prednje svijetlo??

meni je odlicno .....bolje nego ikad prije

Mislim da R1 opet pada u sjenu...
 
Fireblade2 said:
Bit će zanimljiv usporedni test klase 1000 ove godine ... .
Interesantan dvoboj ce biti između Honde  i Suzukija,buduci da su toliko bili nahvalili Hondu u proslom testu.
 
hebeni kombo boja.. :slinavac:

evo malo okolo naokolo gixxera:

http://www.youtube.com/watch?v=GvgOR7ZCf6s
 
elektricar86 said:
Interesantan dvoboj ce biti između Honde  i Suzukija,buduci da su toliko bili nahvalili Hondu u proslom testu.
I Yamaha je ove godine nova ... a i Aprilia ...pa BMW .... pa možda i novi RC8R ...
 
Fireblade2 said:
I Yamaha je ove godine nova ... a i Aprilia ...pa BMW .... pa možda i novi RC8R ...

BMW se ipak jos ceka, alii to nema veze sa BMW-om na kojeg smo navikli :shock: Ako su govorkanja oko kilaze Aprilie tocna, to ce biti gadan dvoboj.
Naravno Suzi se ne moze puno toga zamjeriti za dizajn. Nije lutala u nepoznato. Svjetla su joj mrak, rep i dalje najljepsi u klasi (to je vec ukus), a topovi, valjda imitacija onih konusnih rejs verzija :misli: inace o njima sam vec reko misljenje :mrgreen:

Goran zzz said:
kaj nitko ne vidi sličnost stražnjih svjetala sa Falcom.
Koji kopiranti   :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:  :mrgreen:

Ja odmah vidio, skoro identicno, ali mi bilo glupo napisati :mrgreen:
 
bolja(ljepsa mislim) mi je ova u prvom postu duplo :shock: :shock: :mrgreen:
jeli se meni cini ili su japanci poceli stedit na dizajnerima   :mrgreen: pa jebate svaki model sto noviji to ruzniji :mrgreen: :mrgreen:
 
Ovaj sa Akrapima vabi da se predje na tamnu stranu 8)