Gume MITAS SPORT FORCE PLUS

Kako ce ovo sve zavrsit u birtiji haha [emoji23]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
Kako ce ovo sve zavrsit u birtiji haha [emoji23]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

GIXXER 1000 sa Versysovim zadnjim amortizerom i prednjim od mt07 ne moze zavrsit u birtiji!
A nedaj boze da se stavi radilica od er5 to bi toliko jako bilo da se ne bude moglo vozit. Pa cak ni Mitasice to ne bi mogle podnijeti.


Ps. Preporuke u slucaju da ima monster naljepnice da se obavezno skinu da bi ipak imao motor nesto manje konja jer opasno je to.
 
Faber said:
A u nas ti je u vulkanozera 1570kn...na netu je 1100kn..onda plus postarina..pa ugradnja i balansiranje minimum 300kn..[emoji51]

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
Uf, uf, 1570kn puno [emoji848]. Ja uzeo na kupi gume 120/180 za 1082kn sa dostavom, plus vulkanizer simboličnih 50kn za premontažu, a balansiranje i montaža sam u domaćoj radinosti [emoji2923][emoji373]

Poslano sa mog ATU-L21 koristeći Tapatalk

 

Attachments

  • IMG_20200312_171111.jpg
    IMG_20200312_171111.jpg
    73 KB · Views: 211
  • IMG_20200312_170625.jpg
    IMG_20200312_170625.jpg
    72.3 KB · Views: 176
  • IMG_20200312_170404.jpg
    IMG_20200312_170404.jpg
    93.2 KB · Views: 195
50kn? Svaka cast .kod nas mozes kupit marendu i cocu golu za 50 lol

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

 
Faber said:
50kn? Svaka cast .kod nas mozes kupit marendu i cocu golu za 50 lol

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk
Pa to je to. Moj vulkanizer je za 15 min zaradio marendu, dok ja za istu rintam 2h i pol [emoji12]

Poslano sa mog ATU-L21 koristeći Tapatalk

 
SpoRRi said:
GIXXER 1000 sa Versysovim zadnjim amortizerom i prednjim od mt07 ne moze zavrsit u birtiji!
A nedaj boze da se stavi radilica od er5 to bi toliko jako bilo da se ne bude moglo vozit. Pa cak ni Mitasice to ne bi mogle podnijeti.


Ps. Preporuke u slucaju da ima monster naljepnice da se obavezno skinu da bi ipak imao motor nesto manje konja jer opasno je to.

tu se ekipa malo previse zajebavate.

netko ce stvarno i sloziti takav motor u neznanju koliko je to okretnog momenta na zadnjem kotacu!
i da takav motor mogu voziti samo njih nekoliko koji imaju to znanje!
ukoliko takav motor dospije u necije neiskusne ruke biti ce na kraju preopasno!

kada neiskusni na D8 kod Senja krene smjesta pocepati ce asfalt iz Zadra i baciti ga na Rijeku!
A poslije cemo svi kukati ......
 
Sprdate se ali ja sam nekoliko puta doživio da me piloti na Versysu i Stromu 650 preletavaju.....o Tmaxu bolje da ne pišem...
 
tomo3 said:
Sprdate se ali ja sam nekoliko puta doživio da me piloti na Versysu i Stromu 650 preletavaju.....o Tmaxu bolje da ne pišem...

pa dobro, to je ok, mene je jednom kad sam se spuštao sa Gornjeg Jelenja, u serpentini pretekao biciklist sa vanjske strane na nekoj opakoj specijalki, pripisao sam to njegovim tankim gumama na kojima je pisalo Dunlop
 
Igor28 said:
pa dobro, to je ok, mene je jednom kad sam se spuštao sa Gornjeg Jelenja, u serpentini pretekao biciklist sa vanjske strane na nekoj opakoj specijalki, pripisao sam to njegovim tankim gumama na kojima je pisalo Dunlop

to je zato jer na bicu ima elektronički šaltung i karbon ramu (y)
 
DADO+ said:
eto, nagovorili me  :mrgreen:  :oops:

kad je set u vrijeme korone ispod 1000kn, što više napisati  :D  :LOL:

kTUUnLM.jpg

a i tebe se lako da na pizd... nagovoriti!
:LOL:
 
Zna li netko konkretnu razliku između sport i touring modela?
Nešto se spominjalo da touring ima tvrđu sredinu za trajnost,je li to točno?
 
Djelomično točno, koliko sam gledal na Mitas stranici, većina dimenzija je sve ista smjesa kad se malo bolje zagledaš u one zvjezdice u tablici, mislim da od 170 ili 180 širine imaju tvrđu smjesu u sredini a mekšu na bokovima. Moja zadnja je u garaži i čeka prvu da dođe, kasni samo dva tjedna s mall.hr, koliko pipam zadnju 160 širine, na prst je sve ista smjesa.
 
I ja stavia novi set....računica je jednostavno nenadjebiva. Vidit cemo samo kako se ponasa kad zakuva vani, ali nije da se nesto puno vozim u spici sezone
 
LemmyZD said:
I ja stavia novi set....računica je jednostavno nenadjebiva. Vidit cemo samo kako se ponasa kad zakuva vani, ali nije da se nesto puno vozim u spici sezone
Bolje nego dok je hladno i mokro  :mrgreen: :mrgreen: